9 тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Дев’ятий тур

Вчора завершився груповий етап відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”. До чвертьфіналу турніру вийшли сім представників Рівненського району та колектив з Гощанського району.

Група «А». 9 тур. 14 березня (субота). Результати матчів:

«Вікторія» (Кустин) – вихідний.

ФК «Обарів»  –  ФК «Понебель»  –  3:0 (тех)

«Продторг» (Забороль)  –  ФК “Гоща-Садове”  –  1:1

«Зірка» (В.Житин)  –  ФК «Тайкури»  –  1:3

ФК «Тинне» (Вересневе)  –  РОКО (Городок)  –  1:3

Перенесений матч 8 туру. 15 березня (неділя):

ФК «Тинне» (Вересневе)  –  «Зірка» (В.Житин)  –  3:1

Як і очікувалось, у Групі “А” все вирішувалось у останньому турі, окрім хіба що долі ФК “Гоща-Садове” –  колектив забезпечив собі комфортний результат ще на минулих вихідних. Не зазнали особливих труднощів РОКО та “Продторгобладнання”, які у підсумку залишилися на другому та третьому місцях, відповідно. А от за четверту стрічку розвернулася справжня боротьба між ФК “Обарів”, “Зіркою” та ФК “Тинне”.  Житинська команда мала невелику перевагу відносно конкурентів у кількості ігор, які звісно ще потрібно було вигравати. Нажаль для прихильників команди, “Зірка” не впоралася.  Спочатку житинці програли гру поточного туру, а згодом і ключовий поєдинок перенесеного, 8 туру проти ФК “Тинне”. В свою чергу, ФК “Тинне” не зміг нічого протиставити одному з лідерів групи, городоцькому РОКО. Таким чином далі мав проходити ФК “Обарів”, котрий здобув технічну перемогу над ФК “Понебель”. Проте, згідно поданого протесту щодо легітивності ігор обарівського колективу долю четвертої путівки буде вирішено на засіданні КДК.

Група «Б». 9 тур. 15 березня (неділя). Результати матчів:

«Злагода» (М.Шпаків)  –  «Маяк-Дядьковичі»  –  1:5

«Оріон» (Грабів)  –  «Рівес» (В.Олексин)  –  0:3 (тех)

«ГолДар» (Голишів)  –  “Мрія” (Рівне)  –  2:1

ФК «Рясники»  –  «Славія» (В.Омеляна)  –  0:3 (тех)

«Інтеркарс» (Бармаки)  –  ФК «Мізоч»  –  1:1

Перенесений матч 8 туру. 14 березня (субота):

ФК «Рясники»  –  «ГолДар» (Голишів)  –  0:6

У групі “Б” ситуація була ще більш заплутана ніж у групі “А”. Спільним було тільки те, що і ті, і інші мали яскраво вираженого лідера турнірної таблиці. У групі “Б” це була, звичайно, великоомелянська “Славія”. Далі йшла ціла низка команд які змагалися за вихід у наступний раунд. З огляду на турнірний стан та графік останнього туру, легше за все прийшлося командам “Маяк-Дядьковичі” та “Рівес”. Перші впевнено переграли аутсайдера групи, а “Рівес” отримав свої три бали за технічну перемогу над “Оріоном”, який на гру не з’явився. Таким чином, “Маяк” (вже вкотре) обійшов “Інтеркарс” та піднявся на другу сходинку, а “Рівес” посів третє підсумкове місце. Найтяжче довелося “Інтеркарсу”, ФК “Мізоч” та “Мрії”.  В надзвичайно запеклій боротьбі “автомобілісти” зуміли втримати нічию у матчі з ФК “Мізоч”, що дозволило їм отримати останню путівку до чвертьфіналу турніру. А от “Мрія” приєдналася до ФК “Мізоч”, так як не змогла переграти голишівський “ГолДар”, котрий вже припинив боротьбу за вихід з групи, але “здавати” гру не збирався.
Таким чином, вже наступної суботи, у чвертьфінальних поєдинках зустрінуться:

ФК “Гоща-Садове”  –  “Інтеркарс” (Бармаки)

РОКО (Городок)  –  “Рівес” (В.Олексин)

“Продторгобладнання” (Забороль)  –  “Маяк-Дядьковичі”

ФК “Обарів”  –  “Славія” (В.Омеляна)

Матчі півфіналу відбудуться у неділю, 22 березня, згідно результатів напередодні зіграного чвертьфіналу.

12345
(Оцінок немає)
Loading...