сьомий тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Сьомий тур

На минулих вихідних футбольні колективи району зіграли матчі передостанньго туру групового етапу відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”.

Група «А». 7 тур. 8 березня (неділя). Результати матчів:

ФК «Обарів» – вихідний.

«Вікторія» (Кустин)  –  ФК «Тинне» (Вересневе)  –  0:1

ФК «Понебель»  –  ФК “Гоща-Садове”  –  0:3 (тех)

«Продторг» (Забороль)  –  ФК «Тайкури»  –  2:0

«Зірка» (В.Житин)  –  РОКО (Городок)  –  3:2

Перенесений матч 8 туру. 7 березня (субота):

ФК «Тайкури»  –  «Вікторія» (Кустин)  –  0:2

ФК “Гоща -Садове” наприкінці групового етапу одноосібно очолив групу “А”. Це стало можливим завдяки технічній перемозі над колективом з Понебеля, та втратою очок городоцького РОКО у матчі із “Зіркою”, яка претендувала на четверту сходинку турнірки. Також, невдачі РОКО в минулих двох турах, дозволили наблизитись “Продторгобладнанню”, який закріпився на третьому місці, і навіть може посперечатися в останньому турі за друге місце в таблиці.
Із “Зіркою” на прохід в наступний раунд спробують поборотися  ФК “Обарів” та ФК “Тинне”, але обом командам неодмінно потрібно перемагати в матчах що залишилися. А от хто вже  остаточно не зіграє в плей-офф, то це  “Вікторія” та ФК “Тайкури”. Кустинці зіграли всі матчі групового етапу та посіли п’яте місце в заліку команд, а ФК ” Тайкури” ще мають гру в останньому турі, але вона вже ні на що впливати не буде.

Група «Б». 7 тур. 7 березня (субота). Результати матчів:

«Злагода» (М.Шпаків)  –  “Мрія” (Рівне)  –  0:2

«Оріон» (Грабів)  –  ФК «Рясники»  –  1:4

«ГолДар» (Голишів)  –  “Славія” (В.Омеляна)  –  1:4

«Інтеркарс» (Бармаки)  –  «Рівес» (В.Олексин)  –  0:2

ФК «Мізоч»  –  «Маяк-Дядьковичі»  –  5:2

Перенесений матч 8 туру. 8 березня (неділя):

“Мрія” (Рівне)  –  «Оріон» (Грабів)  –  3:0 (тех)

Інтрига у групі “Б” загострилася, адже володарі другого та третього місця турнірки несподівано для всіх програли. І хоч “Інтеркарс” та “Маяк-Дядьковичі” позицій не втратили, проте підпустили решту команд надто близько. Теоретично можлива ситуація, коли навіть жодна з цих двох команд, котрі постійно перебували у верхній частини турнірної таблиці, не пройдуть далі. І якщо у “Маяка” попереду досить легка зустріч, то “Інтеркарсу” доведеться докласти максимум зусиль у матчі з ФК “Мізоч”. Також, не слід забувати, що непогані шанси на прохід далі мають “Мрія” та “Рівес”. “Мрія” зустрінеться з “Голдаром”, а “Оріон” зіграє з “Рівесом”. Нажаль, після поточного туру, “Оріон” та “ГолДар” вже не мають шансів пробитися в наступний раунд, тому у їхніх суперників відкриваються досить непогані перспективи.

Заключний, дев’ятий тур групового етапу змагань пройде 14 березня (Група А) та 15 березня (Група Б).

12345
(Оцінок немає)
Loading...