увага

ОФІЦІЙНО: на Рівненщині призупинено усі змагання з футболу й футзалу

До уваги вболівальників та футбольних колективів! Матчі відкритого зимового чемпіонату на призи газети “Слово і час”, які мали відбутися 20-21 березня, перенесені на невизначений термін.

Рівненська обласна асоціація футболу на виконання рішення Виконавчого комітету Української асоціації футболу від 17 березня 2020 року призупиняє усі змагання з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівнів на території Рівненської області.

Змагання призупинено із 18 березня на невизначений термін, до відповідного рішення УАФ.

“На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215, Виконком УАФ прийняв рішення зобов`язати відповідних організаторів змагань у період з 18 березня 2020 року до прийняття іншого рішення з даного питання з урахуванням рішень відповідних органів державної влади та рекомендацій УЄФА — призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня”.

12345
(3 голосів, середній: 3.67 з 5)
Loading...