Регламент проведення чемпіонатів Рівненського району з футболу 2019 року

РЕГЛАМЕНТ

ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТІВ ( Вища , перша , друга , юнацька ліги )         РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ

 

 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

 

1.1. Районні змагання з футболу проводяться з метою:

– подальшого   розвитку   масового   та   аматорського   футболу   в   районі, поліпшення    стану    навчально-тренувального    процесу    та    підвищення спортивної майстерності;

– підготовки футболістів для збірних команд району, області;

– виявлення здібних юнаків, для зарахування до дитячо – юнацьких шкіл, спеціалізованих закладів спортивного профілю;

– визначення переможців та призерів чемпіонатів району серед дорослих і  юнацьких команд та у комплексному заліку ( вища ліга );

– визначення Володаря Кубку та Суперкубку району ;

– виявлення кращих команд району для участі в обласних змаганнях з футболу  ;

– організації дозвілля шанувальників футболу та пропаганди футболу.

 

 1. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

 

2.1  Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань здійснює виконком Рівненської районної федерації футболу (РРФФ) відповідно до укладеної угоди   між   відділом  з питань фізичної культури і спорту Рівненської районної державної адміністрації .

2.2 Безпосередня організація і проведення футбольних матчів чемпіонатів (в тому числі   юнацького ),  Кубку  і  Суперкубку  та  інших змагань ( в тому числі з футзалу  та міні-футболу ) покладається на комітет з проведення змагань  РРФФ .  Всі питання,   непередбачені    цим   Регламентом регулюються та вирішуються виконкомом Рівненської Районної Федерації Футболу (РРФФ).

 

 1. УЧАСНИКИ. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

З.1 Учасниками   змагань    є   аматорські    клуби (команди), які проводять свої матчі на території Рівненського району та дотримуються Статуту  та  Регламенту змагань з футболу  Рівненської районної федерації футболу .

3.2   Клуб (команда)   зобов’язаний   мати   на   правах   власності   чи орендувати стадіон (футбольне поле), що розміщенні на території Рівненського району та відповідають вимогам регламентних документів РРФФ. Умови вступу (індивідуального та колективного членства) у федерацію згідно зі Статутом  і рішенням Виконкому РРФФ.

3.3  Чемпіонати ( Вища  та  юнацька  ліга і I та II ліга ) району проводяться за системою “весна-осінь”.

3.4  До участі в чемпіонаті району серед дорослих команд  допускаються  найсильніші команди (за результатами минулорічних змагань які затверджені Виконкомом РРФФ та мають команду юнаків), що складають Вищу лігу.

Для учасників Вищої ліги обов’язкова участь юнацьких складів у чемпіонаті району серед  юнаків. Юнацькі команди , гравці віком 2003 р.н.  та молодше (дозволяється  не більше 5-ти футболістів в заявці та на полі  2002 р.н.  ) грають в один день з матчами чемпіонату серед дорослих згідно з календарем змагань.

3.5   У чемпіонаті   району серед команд I ліги , беруть участь  10  команд, які не потрапили  до Вищої ліги  за результатами  2018 року  та  зайняли  вищі місця  у I лізі .

3.6 У чемпіонаті  району серед команд II ліги , беруть участь команди, які  не потрапили  до I ліги району  за  результатами  сезону 2018 року  та усі новостворені  команди   футбольних   клубів, колективів фізкультури та інших громадських об’єднань, що визнають Статут ГО «РРФФ»  та Регламент змагань з футболу серед аматорських команд Рівненського району ( сезону 2019 р.)

3.7   Учні спеціалізованих дитячо – юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ , КОЛІФКС  та УФК ) , які приймають участь у першості  України та  чемпіонаті області з футболу , мають  право  грати  в змаганнях Рівненського  району , після узгодження цього питання з  адміністрацією спеціалізованого закладу  ( ДЮСШ ,  КОЛІФКС  та інші ) .

3.8 Чемпіонат району серед дорослих та юнацьких  команд Вищої ліги проводиться за системою: 10 команд у 2 кола ( на своєму полі та полі суперника ). I ліга району проводиться без обов’язкової участі юнацьких складів за системою: 10 команд у 2 кола ( на своєму полі та полі суперника ).      II ліга проводиться  без  обов’язкової  участі юнацьких складів за системою: команди , що залишилися  та  нові  команди  грають у  3 кола ( на своєму полі та полі суперника ). а) Перші два кола – по одному матчу на своєму полі та на полі суперника з кожною з команд ліги.

б) Третє коло – по одному матчу з кожною з команд ліги, розподіл матчів на своєму полі та на полі суперника – в залежності від місця, зайнятого за підсумками перших двох кіл. Більше ігор вдома проводитимуть команди , що після двох кіл займали місця з 1 по 4 .

Команда, що посіла 1 місце у Вищій лізі, отримує звання «Чемпіон району 2019 року» й право виступати у першості області серед команд другої ліги. Право змагатися в першості області може бути надане іншим командам за рішенням виконкому РРФФ. Умови обміну команд між вищою та першою лігами: команда, що посіла  10  місце у Вищій лізі  переходять у I лігу, а команда I ліги, яка зайняла 1  місце у I лізі та мають відповідну матеріальну базу, переходять у Вищу лігу.  Команда яка посіла 9-е місце у Вищій лізі грає 2 матчі плей-офф з командою, яка за підсумками сезону посіла 2-е місце в чемпіонаті I ліги . Господар поля визначається жеребкуванням.

Якщо одна з команд(або декілька команд) вищої ліги відмовляється, грати в новому Чемпіонаті, їхні місця розподіляються за таким принципом: першою право грати у вищій лізі отримує команда, що посіла 10 місце у Вищій лізі за підсумками останнього сезону; далі – команда, що посіла 2 місце в чемпіонаті  I ліга , за підсумками останнього сезону і т.д. Команди, які приймали участь у змаганнях  чемпіонатів області можуть бути допущенні до змагань у  Рівненському районі тільки за рішенням Виконкому РРФФ .

Команда I ліги , яка за результатами змагань 2019 року посіла останнє місце -10  , переходять у II лігу . А команда II ліги , які посіли  I   місце сезону 2019 року , переходить у I лігу .              Команда яка посіла 9-е місце у I лізі грає 2 матчі плей-офф з командою, яка за підсумками сезону посіла 2-е місце в чемпіонаті II ліги . Господар поля визначається жеребкуванням.

Умови проведення змагань та обміну команд між лігами , можуть бути змінені рішенням Виконкому РРФФ.

3.9  Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у календарі першими. Календар другого кола змагань є повторенням календаря першого кола, змінюються лише господарі поля.

3.10  Календар змагань чемпіонату формується шляхом жеребкування –  перед початком сезону , в якому вказуються базові дні проведення змагань. Останній тур чемпіонатів  ( Вища , I і II ліга ) району повинен відбутися в один день та час . Проте , якщо окремі матчі не можуть безпосередньо вплинути на результати інших матчів та турнірне становище інших команд , комітет з проведення змагань може прийняти рішення щодо проведення матчу в інший день та час відносно інших матчів відповідного туру. Матчі проводитимуться згідно із затвердженим календарем.

 Початок ігор: вища ліга – дорослі склади -13.00 , юнацькі склади – 11.00

Дорослі склади команди ХФК «Надія» – 14.00 , юнацькі ( середа ) – 17.00

I та  II  ліга –   час встановлює комітет арбітрів РРФФ

Рішення про проведення гри при порушенні початку матчу більше 30 хвилин однією з команд – належить виключно арбітру .

3.11  Команди дорослих проводять матчі тривалістю 2 (два) тайми по 45 хвилин, юнацьких команд – 2 (два) тайми по 35 хвилин кожний. Перерва між таймами не повинна перевищувати 15 хвилин. Усі   матчі   повинні   розпочинатися   в   точно   встановлений  календарем змагань день і час. Якщо гра відбулася із запізненням з вини однієї  із команд , до неї застосовуються дисциплінарні санкції , згідно з Дисциплінарними правилами РРФФ.

3.12 Якщо команда не виїхала на гру на поле суперника то цій  команді  зараховується  технічна  поразка  –  (-:+), команді супернику перемога (+ -),  і вона  на  гру  з  цим суперником у другому колі виїжджає на його  поле. Крім того команда-порушник  зобов’язана  відшкодувати  господарям кошти у сумі 500 грн. за підготовку футбольного поля та запрошеного медпрацівника ( якщо команда- порушник не повідомляла про свій не приїзд команду-суперника).  У грі другого кола , команда-господар несе витрати з оплати медичного персоналу та підготовці, футбольного поля, витрати з оплати арбітражу та спостереження арбітражу за рахунок команди гостей. У разі повторної неявки команди на гру, вона, за рішенням виконкому, може бути знята зі змагань і на наступний сезон переводиться в лігу на ранг нижче. Залишок від суми обов’язкового грошового внеску  в цьому випадку зараховується у фонд розвитку РРФФ. Якщо команда,яку знято( знялася ) зі змагань провела половину і більше ігор, то їй зараховуються поразки в іграх які залишилися       (-:+), відповідно супернику (+:-) , якщо менше половини ігор – результати анулюються .

3.13 За кожну  неявку на гру юнаків у Вищій лізі, з команди дорослих у таблиці знімається 1(одне) очко.

3.14 Переноси матчів у чемпіонатах можливі лише після попереднього листа не пізніше, ніж за 10 календарних днів у випадках, коли це викликано участю в офіційних змаганнях, вищих за рангом, ніж районні, або коли три чи більше членів команди беруть участь у змаганнях збірних команд Рівненської області , або у випадку надзвичайних обставин рішення про перенос матчу приймає комітет з проведення змагань і це рішення затверджує Виконком федерації (в телефонному режимі).

3.15  На ігри  чемпіонатів та  Кубка району  рапорти матчів друкуються в РРФФ згідно заявки . Дозволяється заміна 7 гравців з числа 20 внесених у рапорт. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри навіть, якщо він знаходився у резерві й не виходив на заміну.

Будь-який гравець,  який заявлений за юнацьку команду, має право грати за команду дорослих        відповідно до заявочного листа  та паспорта футболіста , але за умови , що він не брав участі у грі за юнацький склад у цей день (не виходив на футбольне поле у складі команди, хоча був заявлений на гру юнаків).

3.16 Представники команд зобов’язані за 25 хвилин до початку гри отримати   рапорт  у    арбітра та відмітити прізвища та імена гравців, які можуть прийняти участь у  матчі, вказати їхні номери і подати  паспорти футболістів районних змагань. У випадку неподання документів на футболістів, до початку гри, матч відміняється і такій команді зараховується поразка –   (-:+), команді-супернику (+ -). Перед початком гри, представники команд зобов’язані перевірити паспорти футболістів  кожного з 11 гравців команд-суперниць. Футболісти, які виходять  на заміну , повинні  пред’явити  представнику команди суперника ( або одному із арбітрів )   паспорт футболіста  для встановлення   його   особи.   Перед   початком   гри   гравці   обох   команд обмінюються рукостисканням (“Справедлива гра”).

3.17 .

 1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.
 2. 2. Облік жовтих та червоних карток у змаганнях (чемпіонат, чемпіонат юнацьких команд та  Кубок  Рівненського району) ведеться окремо.
 3. 3. Облік жовтих та червоних карток у матчах Суперкубка та чемпіонатів ведеться разом.
 4. При переході дискваліфікованого футболіста з однієї команди до іншої ( навіть при переході з іншої федерації футболу ) відсторонення не анулюються. Футболіст повинен відбути відсторонення у матчах команди, за яку буде заявлений.
 5. Попередження та відсторонення за жовті картки, отримані під час одного змагального сезону, не переносяться та не анулюються при переході футболіста з однієї федерації до іншої.
 6. 6. За кожні три жовті картки, отримані у матчах чемпіонатів ( Вища , I та II ліга ), футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у матчах чемпіонату без рішення КДК РРФФ. Це відсторонення не поширюється на інші змагання.
 7. За кожні три жовті картки, отримані у матчах чемпіонату серед юнаків, футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у матчах чемпіонату серед юнаків  без рішення КДК РРФФ. Це відсторонення не поширюється на інші змагання.
 8. За кожні дві жовті картки, отримані в різних матчах Кубка, футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у матчі Кубка без рішення КДК РРФФ. Це відсторонення не поширюється на інші змагання, а також на фінал Кубка Рівненського району.
 9. Дві жовті картки, отримані футболістом в одному матчі, при обліку враховуються як червона картка, і такі попередження не враховуються при підрахунку загальної кількості попереджень. Футболіст автоматично пропускає один матч у змаганні, в якому була отримана червона картка, без рішення КДК РРФФ. Це відсторонення не поширюється на інші змагання.
 10. 10. За червону картку, отриману за позбавлення суперника голу або очевидної гольової можливості, футболіст автоматично підлягає відстороненню на один матч у змаганні, в якому була отримана червона картка, без рішення КДК РРФФ. Це відсторонення не поширюється на інші змагання.
 11. Футболіст, який отримав червону картку (за винятком пп. 9 та 10 з п.3.17), не має права брати участі в офіційних матчах до рішення КДК РРФФ та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі у змаганнях розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.
 12. Облік кількості матчів, на які, за рішенням КДК РРФФ, відсторонено футболіста, здійснюється відповідно до наведеної нижче таблиці:

 

Змагання, в якому вчинене

порушення                                                             Змагання, матчі яких враховуються

                                                                                 при відбуванні відсторонення

Чемпіонат                                                              Чемпіонат, Кубок, Суперкубок

Кубок                                                                      Чемпіонат, Кубок, Суперкубок

Суперкубок                                                            Чемпіонат, Кубок, Суперкубок

Чемпіонат серед юнаків                                        Чемпіонат серед  юнаків, чемпіонат , Кубок ,

Суперкубок

 

При цьому футболіст не має права брати участь в будь-яких змаганнях РРФФ  до закінчення терміну відсторонення .

 1. Якщо футболіст повинен відбути відсторонення згідно з пп. 6, 7, 8, 9, 10, 11 з п.3.17, то послідовність відбуття відсторонення буде такою:

13.а. згідно з пп. 10, 11   п.3.17;

13.б. згідно з пп. 6, 7, 8, 9  п.3.17.

 1. Футболіст, який не отримав червоної картки у матчі, але здійснив порушення, не відображене у рапорті арбітра, має право брати участь у змаганнях до рішення КДК РРФФ.
 2. Якщо перерваний матч дограється, жовті та червоні картки, отримані футболістами у цьому матчі, не скасовуються.
 3. Якщо матч переграється, жовті картки, отримані футболістами у цьому матчі, скасовуються.
 4. Жовті картки, отримані у матчі, за який згодом одній із команд зараховується технічна поразка, не скасовуються.
 5. Якщо матч дограється або переграється, червоні картки, отримані у цьому матчі, не скасовуються.
 6. Не проведений із будь-якої причини матч не враховується у кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням.
 7. 20. Перерваний з будь-якої причини матч враховується у кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням.
 8. 21. Після завершення змагального сезону жовті картки та відсторонення за отримані жовті картки анулюються.
 9. За участь у грі незаявленого або дискваліфікованого гравця   команді   зараховується   поразка   –   (-:+), команді-супернику – перемога (+ -).
 10. 23. Якщо дискваліфікація перевищує кількість ігор, які залишилися у поточному сезоні, то частина нездійсненої дискваліфікації переноситься на наступний сезон.

3.18 При запізненні команди остаточне рішення про проведення гри приймає арбітр. За неявку команди на матч їй зараховується технічна поразка – (-:+), команді супернику – перемога – (+:-), а до команди, яка не з’явилася на гру, накладаються санкції у вигляді обов’язкових грошових внесків ( до уваги не беруться ніякі матеріали та причини з цього приводу).

3.19 У матчах чемпіонатів ( Вища , юнацька , I та II ліга ), Кубку та Суперкубку району команди зобов’язані виступати в єдиній футбольній формі (футболка, шорти ,труси, гетри, футбольне взуття  та  щитки),   футболка   гравця  може   мати   емблему   клубу   та обов’язково повинна мати номер на спині. Форма воротаря по кольору повинна відрізнятися від форми гравців обох команд. У разі однакового кольору форми обох команд, право на вибір мають гості. Футболіст , екіпірування якого не відповідає Правилам гри і вимогам п.3.19. до участі в матчі не допускається.

3.20  На вимогу тренерів або представників команд , а також арбітра матчу – представники команд після матчу зобов’язані представити гравця , внесеного до рапорту арбітра , з наданням  паспорта футболіста .

3.21  Рапорт арбітра підписується представником команди до початку матчу.

 

 

 1. МІСЦЕ ЗМАГАНЬ

 

4.1 Всі стадіони, на котрих проводяться матчі чемпіонату, першої та другої ліги району,  повинні бути  попередньо прийняті  РРФФ.

4.2 За форс-мажорних обставин рішення щодо зміни місця, часу  і дати проведення матчу прийматиметься Комітетом з проведення змагань РРФФ.

4.3 Кожний клуб, що претендує на підвищення у класі , повинен заздалегідь подбати про виконання вимог щодо стадіонів (футбольних полів та створення юнацької команди 2004 р.н. і молодше).

4.4 Юнаки повинні грати на тих же футбольних полях , на яких грають команди дорослих складів , перед матчем відповідних команд .

4.5 На стадіонах забороняється розміщення реклами тютюнових компаній, продаж і вживання алкогольних напоїв, використання піротехнічних засобів, будь-яка агітація расистського, нацистського та політичного характеру.

4.6   Представники   команди-господаря  для проведення змагань на високому організаційному та спортивному рівні зобов’язані забезпечити:

 • футбольне поле відповідних розмірів з якісним трав’яним покриттям і розміткою згідно з “Правилами гри у футбол”; ворота (7,32×2,44 м) і сітку для обох воріт;
 • місця для глядачів;
 • роздягальні для обох команд ( при можливості );
 • роздягальні для арбітрів ( при можливості );
 • три футбольні м’ячі для гри;
 • прапорці (висота від землі не менше – 1,5 м.) для обмеження футбольного поля згідно з “Правилами гри у футбол” (розмір полотна 35×45 см);
 • два прапорці для арбітрів на лінії (розмір полотна – 30×40 см, довжина древка – 45 см, діаметр – 15 мм);
 • чай або прохолоджуючі напої для арбітрів за рахунок команди, котра приймає гру ( при прояві поваги )
 • медичний персонал з   посвідченнями (на вимогу  або інший відповідний документ) та   набором  медикаментів (заморозка , джгут, бинт , розчин йоду , серцеві засоби , пластир  та інше ) для надання необхідної медичної допомоги (при відсутності медпрацівника  протягом 30 хвилин -гра не проводиться); команді-господарю зараховується поразка – (-:+), відповідно команді-супернику перемогу (+ -);
 • обов’язкове чергування працівників з посвідченням правоохоронних органів, або представників громадських формувань створених при сільських, селищних радах ; 4.7 Команда-господар повинна забезпечити гостям умови для відеозапису матчу, при бажанні команди гостей. Відеозапис матчу дає підстави для КДК РРФФ виносити дисциплінарні санкції щодо організації та  проведення матчу, стосовно гравців, керівників команд та арбітрів матчу.

4.8 На території та в межах футбольного поля – до, під час та після матчу заборонено використання піротехнічних засобів.

4.9 Команда-господар повинна виключити можливість присутності сторонніх осіб в місці переодягання арбітрів.

4.10   За   недотримання   зазначених вище вимог   на   команду-господаря накладаються штрафні санкції у вигляді обов’язкових грошових внесків, а також відповідальність несе керівник команди (клубу).

4.11    У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 р. №2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально   відведених   місць   для   проведення   масових   спортивних   та культурно – видовищних заходів»:

– підготовка спортивних споруд покладається на їх власників,

–   контроль  за  підготовкою  спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань покладається на власників спортивних споруд.

Невиконання  вимог, передбачених  цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

 

 

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ТА ПОДАЧІ ЗАЯВОК

 

5.1. Подання та оформлення заявкової документації проводиться згідно з графіком, затвердженим Комітетом з проведення змагань. За заявку не за графіком з вини  представників  клубу (команди) команда-учасниця повинна сплатити безповоротну фінансову допомогу в сумі 500 грн. Команди, які не подали своєчасно заявкові документи  (або мають заборгованість перед РРФФ за минулий рік), ДО УЧАСТІ В СУПЕРКУБКУ, КУБКУ, ЧЕМПІОНАТАХ  НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!

5.2. Заборонено участь  футболістів , що заявлені в змаганнях вищого рангу:

– чемпіонат України серед аматорів ;

– чемпіонаті області серед дорослих ;

– футболістів-професіоналів ;

5.3 Футболіст-професіонал може бути класифікований як футболіст-аматор тільки після закінчення терміну 45 (сорок п’ять) днів від припинення діяльності в статусі професіонала. Вказаний термін визначається від дати, коли футболіст брав участь в останньому для нього календарному матчі як професіонал.

5.4. Футболіст може бути одночасно зареєстрований тільки в одному клубі (команді) однієї регіональної федерації футболу, згідно з Регламентом ФФУ зі статусу і трансферу футболістів        ( за рішенням Виконкому , за одну з команд  дозволяється заявити   не більше трьох учасників  ДЮФЛУ  та чемпіонату області  серед юнаків –  2002 р.н.  і молодше , що зареєстровані в ЄІБ ФФУ)

Гравці, котрі на момент заявки в РРФФ уже зареєстровані для участі у змаганнях інших областей   ( а також районів ), до участі в чемпіонатах, Кубку та Суперкубку району не допускаються. Гравцям футбольних клубів (команд) чемпіонатів, розіграшу Кубку та Суперкубку Рівненського району не дозволяється одночасно заявлятися за команди та брати участь в чемпіонатах,  та розіграшах Кубку інших областей, в тому числі міст та районів Рівненської області та інших областей України . В іншому випадку дії таких гравців розглядає КДК РОФФ.

5.5. КОЖНА КОМАНДА ПОДАЄ ДО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ РРФФ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

 • документ на лікаря команди ( фото  і копію документа про  навчання );
 • заявочний лист (з кольоровим фото кожного гравця ) встановленої форми, завірені:

—        лікарем з його підписом і печаткою, що засвідчує допуск кожного гравця та печаткою медичного закладу з підписом його керівника;                                                                                            —          керівником клубу (установи), яку представляє команда;

—         головою сільської ( селищної ради );

 • паспорт футболіста;
 • громадянський паспорт на осіб, які не зареєстровані в ЄІБ ФФУ (оригінал), одну кольорову фотокартку 3х4 см на кожного гравця команди, а також офіційних представників (президента клубу, начальника команди, головного тренера, тренера, лікаря тощо);
 • на момент заявки футболіста з іншої області або району, повинен надати до РРФФ лист від своєї регіональної федерації про те, що він не заявлений за жодний інший клуб (команду);
 • юридичну, поштову, електронну адресу та контактні номери телефонів і факсів футбольного клубу (команди) та представників команд ;
 • гарантію про сплату обов’язкового грошового внеску для проведення змагань .

Клуби (команди) отримують заявковий лист гравців на момент заявки, завірений підписом і печаткою та паспорти футболістів від офіційних представників районних змагань.

5.6. У Вищій , І та ІІ лізі кожна команда може заявити до 30 осіб. За заявку кожного гравця понад 30 футболістів у дорослій команді, клуб повинен сплатити до РРФФ обов’язковий грошовий внесок у сумі 100 грн.

5.7. Заявка або перезаявка футболістів з одного клубу (команди) до іншого та дозаявка до Кубку району дозволяється лише у два періоди, визначені Комітетом з питань статусу та трансферів футболістів ФФУ:

1-й реєстраційний період – 30 березня – 06 травня  2019 року;

2-й реєстраційний період – 22  липня  –  15 серпня  2019 року.

5.8. За період з 01 липня по 30 червня наступного року футболіст може бути зареєстрований  не більше ніж в двох клубах (командах) і за вказаний період футболіст має право виступати в офіційних матчах лише за два клуби (команди) незалежно від того, під егідою яких асоціацій, ліг, районних федерацій він виступає.

5.9. При виявленні футболіста, який порушив пункти 5.4. та 5.8. йому забороняється виступати за команду – учасницю районних змагань до 30 червня поточного, або наступного року.  Клубу-порушнику в цьому випадку  зараховується поразка  –  ( -:+) , відповідно команді-супернику перемогу ( +:-).

5.10. Для оформлення перезаявки футболіста представник команди, до якої переходить даний футболіст, подає до РРФФ такі документи:

а) заяву футболіста на ім’я Голови РРФФ про бажання перейти з команди в команду з особистим підписом і підписом офіційного представника команди, з якої йде гравець, про те, що у даного футболіста не існує заборгованості з екіпірування;

б) паспорт футболіста;

в) дозаявочний лист з фотокарткою гравця та візою лікаря про його допуск до змагань;

Усі спірні питання, пов’язані з перезаявками гравців, вирішує КДК РРФФ протягом 7 днів після подання такого клопотання командою (або гравцем).

5.11. Заявка футболістів з інших областей України та іноземців дозволяється лише у два періоди, вказані в п. 5.7. Заявка іноземців дозволяється тільки з дозволу Комітету з питань статусу та трансферів футболістів ФФУ.

 

 1. АРБІТРАЖ ТА СПОСТЕРЕЖЕННЯ АРБІТРАЖУ

 

6.1 Арбітраж та спостереження арбітражу змагань проводиться арбітрами та спостерігачами арбітражу футболу, атестованих комітетом арбітрів РРФФ. Арбітраж проводиться згідно з “Правилами гри у футбол” (видавництво 2018 /2019  року). На кожну гру Кубку, Чемпіонату,  району призначаються арбітр зустрічі , два асистенти та спостерігач арбітражу. Призначення арбітрів та спостерігача арбітражу на матчі здійснює комітет арбітрів РРФФ, а затверджує голова РРФФ.

6.2  Арбітр    матчу    разом    з    представниками    команд    несе відповідальність за дотриманням правил допуску до гри, та участь у грі футболістів, відповідно документів(паспорт  футболіста, заявка команди, відповідність номера в протоколі гри та на футболці гравця).

6.3   Арбітр матчу та спостерігач арбітражу РРФФ ( якщо такі призначені ) до початку матчу зобов’язані оглянути    футбольне    поле,    оцінити    його    за    5-бальною    системою,  проконтролювати  виконання  пункту 4.6   і  зробити   відповідний  запис  у рапорті арбітра .

6.4  Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника . Його прізвище необхідно внести у рапорт арбітра.

6.5  У випадку неявки на гру арбітра матчу, її проводить один з асистентів, який у списку комітету арбітрів знаходиться вище по рейтингу ( дане питання погоджується в телефонному режимі з головою комітету арбітрів РРФФ ). У випадку неявки на гру всієї бригади, гру проводить арбітр від команди гостей.

6.6  Тренер і капітан команди підписують рапорт арбітра до початку матчу.   Після   закінчення   гри   тренер   повинен   ознайомитися   із   записом винесених     арбітром   дисциплінарних   санкцій,   чи   повідомити,   у  разі необхідності, про подання протесту.

6.7  Якщо в ході гри мали місце попередження, вилучення гравців з поля, травми,      порушення порядку на стадіоні, подання протесту та інші порушення Регламенту , арбітр  та спостерігач арбітражу ( окремим поясненням ) зобов’язані внести в рапорт арбітра  відповідні записи.

6.8   Арбітр матчу зобов’язаний  після закінчення гри повідомити з допомогою  мобільного телефону відповідального за сайт  РРФФ про результат гри . Попередження, вилучення, протести, тощо і  рапорт арбітра особисто передати у РРФФ  до 17 години наступного після гри робочого дня .

6.9  У разі невиконання вимог Регламенту , Правил гри , арбітр разом із спостерігачем арбітражу  може прийняти рішення про припинення ( відміну гри ) .

 

 

 

 

 1. ПРОТЕСТИ

 

7.1 Тренер команди, яка подає – протест, зобов’язаний після закінчення гри попередити арбітрів, представника команди суперника про подання та причини протесту. Арбітр матчу, асистенти на випадок протесту чи серйозних конфліктів, що мали місце в грі, негайно (не пізніше, як через 24 години після закінчення гри) подають до РРФФ свої пояснення.

7.2 Письмовий протест має бути вичерпно мотивований, підписаний представником  клубу, тренером і одночасно з копією банківського переказу грошової застави (або готівкою), подається у федерацію футболу, але не пізніше 48 годин після закінчення  гри. Незафіксовані у рапорті арбітра та несвоєчасно подані протести не приймаються. Протест розглядає КДК РРФФ , після перерахування обов’язкового грошового внеску в сумі 500 гривень на р /р РРФФ ( або готівкою ). Якщо протест задоволений, внесок повертається команді, яка його подала.

7.3 Не беруться до розгляду протести, якщо вони подані на рішення прийняті арбітром за подіями, що мали місце у грі:

 • призначення чи непризначення вільних, штрафних і 11-метрових ударів;
 • визначення положення “поза грою”;
 • визначення виходу м’яча за межі поля й надання права введення м’яча
 • зараховане чи не зараховане взяття воріт;
 • попередження й вилучення гравців з поля;

7.4 Якщо гра проведена без належної спортивної боротьби, і пасивно, з неповагою до глядачів, КДК РРФФ має право, за поданням відповідних рапортів арбітрів і спостерігача арбітражу, анулювати результат матчу й зарахувати поразку обом командам – (-: -).

 

 1. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ

 

8.1 Місця команд у вищій, першій, другій та юнацькій лігах району визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – І очко, за поразку очки не нараховуються.

8.2 У випадку однакової кількості очок у двох або більше команд перше місце ( вища ,юнацька , I та II ліга ) визначається додатковими іграми в одне коло між цими командами. Умови та місце проведення визначаються додатково Комітетом з проведення змагань РРФФ. Додаткова гра за перше місце в чемпіонатах району проводиться на нейтральному полі (витрати по арбітражу  – за рахунок РРФФ), а витрати по проведенню матчу за рахунок команд.

8.3 При визначені наступних місць перевага надається:

а) команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами);             – кількість очок;

– різниця забитих і пропущених м’ячів;

– найбільша кількість забитих м’ячів;.

б)при подальшій рівності, набувають чинності такі показники:

 • найбільша кількість перемог у всіх зустрічах;
 • найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
 • найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах.

За абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.

 

 1. НАГОРОДЖЕННЯ

 

9.1 Команда вищої ліги, яка посіла перше місце, отримує звання “Чемпіон  району”.  Вона  нагороджується  кубком і дипломом, а гравці й тренери команди нагороджуються медалями за рахунок РРФФ..

9.2 Юнацька команда вищої ліги, яка посіла перше місце, отримує звання “Чемпіон  району серед юнаків”.  Вона  нагороджується  кубком і дипломом, а гравці й тренери команди нагороджуються медалями за рахунок РРФФ.

9.3  Команди-призери чемпіонату району ( також серед юнацьких команд ) нагороджуються кубками  і  дипломами, а гравці й тренери команди нагороджуються медалями за рахунок РРФФ..

9.4  Нагородженню підлягають гравці, які зіграли в даних змаганнях не менше 50% матчів.

9.5  Команди, яка зайняла перше місце у I та II лізі, нагороджується кубком  і  дипломом, а гравці й тренери команди нагороджуються медалями  за рахунок РРФФ. Команди, котрі зайняли 2-3 місця у I та II лізі, нагороджуються кубком  і  дипломом, а гравці й тренери команди нагороджуються медалями за рахунок РРФФ.

9.6 Нагородження за номінаціями (кращий воротар, захисник, півзахисник, нападаючий, бомбардир, арбітр ) здійснюється за рахунок РРФФ. Визначення кращих гравців проводиться шляхом опитування представників  команд вищої ліги та затверджується Виконкомом РРФФ.

 

 

 1. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

 

10.1. Для покриття  витрат  на організацію та проведення змагань , учасники чемпіонатів , Кубку та Суперкубку району  перераховують обов’язковий  грошовий внесок ( безповоротну фінансову допомогу ) чи добровільне пожертвування , що становить :

для учасників ВИЩ ОЇ ЛІГИ   – 4000  ( чотири тисячі ) ГРИВЕНЬ ;

для учасників ПЕРШОЇ ЛІГИ –  3500  ( три тисячі пятсот  )   ГРИВЕНЬ;

для учасників ДРУГОЇ  ЛІГИ –  3000  ( три тисячі )   ГРИВЕНЬ;

 

Обов’язковий грошовий  внесок  ( безповоротну фінансову допомогу  ) перераховується  на розрахунковий рахунок Рівненської районної федерації футболу до початку змагань:

 

р/р РРФФ 26005118299   код ЗКПО 33450532   МФО  320478

в  АБ  «Укргазбанку» в  м. Києві.

Крім обовязкового грошового внеску команди можуть перераховувати на рахунок Рівненської районної федерації футболу  ( РРФФ ) кошти , що покривають витрати за арбітраж ( п.10.4 Регламенту )

Кошти обов’язкових внесків можуть бути використані:

 • на проведення Конференції, засідання Виконкому , постійних комітетів;
 • на проведення нарад ,семінарів для тренерів, арбітрів та спостерігачів арбітражу;
 • на підготовку та участь команд у змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч»;
 • на інші витрати, затверджені Виконкомом РРФФ (на утримання штатних працівників та працюючим по договору , оплату оренди приміщень,   телефону, Інтернету,  призів за  підсумками  чемпіонату, першої та другої ліг району та ін.).

Команди, які не сплатили грошовий внесок до закінчення терміну подачі документів, до участі в  чемпіонатах ,  розіграшу кубку Рівненського району з футболу сезону 2019 року                             НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.

10.2 Витрати пов’язані з участю команд у чемпіонатах ,  розіграші Кубку Рівненського району з футболу сезону 2019 року за рахунок відряджуючих організацій або інших джерел , що не заборонених чинним законодавством.

10.3 Команда-господар несе витрати з підготовки місць змагань, медичного забезпечення,  забезпечення працівників правоохоронних органів, забезпеченню чаєм або прохолоджуючими напоями  арбітрів.

10.4   Відшкодування харчування  та проїзду арбітрам , асистентам арбітра , спостерігачу арбітражу, арбітру юнаків, здійснює команда-господар .

Вища ліга: –  750 грн.

 • арбітр гри                                          –  150 грн.
 • асистенти арбітра , 2 чол.                               – по 150 грн.
 • спостерігач арбітражу  – 150 грн.
 • арбітр юнаків                –  150 грн.                                                    –

Перша ліга: 500 грн.

 • арбітр гри                                                        –   150 грн.
 • асистент арбітра , 2 чол.                   – по 100 грн.
 • спостерігач арбітражу  – 100 грн.

Друга ліга: – 500 грн. 

–  арбітр гри                                                            –   150 грн.

–  асистент арбітра , 2 чол.                                   – по 100 грн.

–  спостерігач арбітражу                                       – 100 грн.

 

Усі розрахунки за арбітраж , з арбітрами гри, проводяться представником команди-господаря з урахуванням усіх видів податку не пізніше, як за 30 хвилин до початку гри. Розмір харчування для арбітрів та  спостерігачів арбітражу може бути змінений протягом сезону рішенням Виконкому федерації (в разі зміни оплати проїзду чи харчування).

10.5 Якщо   команда-господар  не  розрахується  з  арбітрами,  то  гра  не  проводиться,  команді-господарю  зараховується поразка – (-:+) і на неї накладаються штрафні санкції у вигляді обов’язкового грошового внеску, відповідно команді-супернику – технічна перемога  (+ -).

 

 

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

РОЗІГРАШУ КУБКУ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2019 Р.

 

 1. Мета і завдання.

 

Змагання на Кубок Рівненського району з футболу проводяться з метою популяризації і розвитку футболу в сільській місцевості, визначення найсильнішої команди для участі в змаганнях на Кубок області серед аматорських футбольних команд.

До участі в змаганнях розіграшу Кубка допускаються команди вищої , першої та другої ліги , а також  юнацькі команди Вищої ліги Рівненського району та інші команди , які виконують вимоги даного Регламенту.

 

 

 1. Учасники змагань

 

а) заявочний лист для участі у змаганнях Кубка дійсні для команд , що приймають участь у чемпіонатах району. Для інших команд потрібно до початку розіграшу подати заявочний лист до РРФФ, завірений печаткою медичного закладу та поіменно лікарем, керівництвом команди  та копію документу про сплату обов’язкового грошового внеску . Гравці, заявлені для участі у  вищій , І та ІІ лігах, не мають права грати в кубкових змаганнях за інші команди.

б) дозаявка гравців у розіграші Кубка  району дозволяється до ігор 1/2 фіналу, при умові виконання  Розділу  5   Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Рівненського району  сезону 2019 року..

в) не пізніше ніж за 45 хвилин  до початку гри команди надають арбітру заявочний лист з візою РРФФ та документ державного зразка або паспорт футболіста районних змагань (для команд  Вищої , І, ІІ ліг, юнацької ліги).

 

 1. Система і строки проведення змагань

 

а) розіграш Кубку району  складається з 5-ти етапів (1/16, 1/8, 1/4, 1/2 та фінальний матч). Ігри на етапах 1/16, 1/8  та фіналу складаються з однієї гри, 1/4  та 1/2 фіналу – з двох ігор.

б) за підсумками чемпіонату та першості району  2018 року кожній команді-учасниці кубкового турніру призначається рейтинговий номер, що відповідає її розташуванню в турнірних таблицях. Рейтингові номери команд визначає Комітет з проведення змагань РРФФ.

в) на всіх етапах окрема гра складається з двох таймів по 45 хв. кожний. У кожному матчі Кубку району беруть участь 11 гравців основного складу та 9 запасних , які мають право замінити гравців основи.

г) перед 1/16 фіналу Комітет з проведення змагань РРФФ за участю представників команд проводить рейтингове жеребкування з визначення команд-суперниць майбутнього етапу. Команди з нижчим рейтингом на етапі 1/16 фіналу приймають команди-суперниці на своєму полі. В 1/8, 1/4 та 1/2 фіналу проводиться “сліпий” жереб з визначення команд-суперниць і команди-господаря поля. Команда-господар поля у фінальній грі визначається за жеребом.

д) кубковий турнір буде проводитись у строки, визначені додатковим календарем, затвердженим Комітетом з проведенням РРФФ  ( на нараді разом з представниками команд ).

е) початок матчів на всіх етапах Кубку відповідно до рішення Комітету з проведення змагань РРФФ.

є) дату, місце та час проведення фінальної гри затверджує Виконком РРФФ або Комітет з проведення змагань РРФФ. Фінальна гра проводиться на нейтральному полі.

ж) на кожному етапі розіграшу Кубка протягом усього матчу обов’язкова присутність медичного працівника , без якого гра не розпочинається, а в разі їх відсутності протягом 30 хв. від запланованого початку , гра не проводиться і команді-господарю зараховується технічна поразка – 0:3.

Також обов’язкова присутність відповідної кількості представників правоохоронних органів      ( або представників громадських формувань при сільській ( селищній ) раді )).

з) підготовка спортивних споруд для проведення змагань покладається на їх власників та команду-господаря. Контроль за підготовкою спортспоруд і місця проведення матчів, забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснюють робочі комісії сільських ( селищних) рад на місцях.

к) по всіх ситуаціях, непередбачених даним Положенням, рішення приймає Виконком  РРФФ.

 

 1. Визначення переможців

 

а) на етапах 1/16, 1/8 фіналу та фінальному матчі розіграшу Кубка переможцем вважається та команда, яка в основний час гри забила більше м’ячів у ворота суперника.

б) якщо на етапах 1/16, 1/8 фіналу та фінальному матчі гра в основний час закінчиться внічию призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо в додатковий час не буде визначено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, згідно з Правилами гри.

в) переможцем матчів в 1/4 та 1/2 фіналу визначається команда, яка за сумою двох матчів має більшу кількість очок (за перемогу 3 очки, нічия 1 очко, поразка нуль очок), а потім забила більшу кількість м’ячів за суперника .

г) у випадку рівної кількості м’ячів у матчах  1/4 та 1/2 фіналу перевагу отримує команда, яка забила більшу кількість м’ячів на чужому полі.

д) у випадку рівності показників у п. 4(г) для визначення переможця після закінчення основного часу другого матчу призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви):

 • якщо в додатковий час обидві команди заб’ють рівну кількість м’ячів, переможцем визначається команда, яка в цьому матчі грала на чужому полі.
 • якщо в додатковий час м’ячів не забито, для визначення переможця призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, згідно з Правилами гри.

е) у випадку виявлення  у грі незаявленого або дискваліфікованого   гравця   команді   зараховується   поразка   –   (0:3), команді-супернику – перемога (3:0) .

 

 1. Фінансові умови проведення змагань

 

а) на всіх етапах розіграшу Кубка району витрати на відрядження команд до місця змагань та зворотньо, харчування в день ігор здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.

б) відшкодування харчування та проїзду для  арбітрів та спостерігача арбітражу  на  етапах 1/16  та 1/8 кубкового турніру проводяться шляхом співфінансування 50% відповідно до норм Регламенту для ліги , у якій грають команди – суперники.

в) команди-господарі  1/4 фіналу несуть витрати з оплати за арбітраж арбітрів та спостерігачів арбітражу  в розмірі 600 грн.

г) витрати на організацію та проведення фінального матчу ( пожежної машини, карети “швидкої допомоги”, компенсація за харчування медперсоналу, відшкодування харчування арбітрів, спостерігача арбітражу) – за рахунок РРФФ.

д) витрати  пов ‘язані з проведенням фінального матчу ( плата за оренду стадіону ) – за рахунок команд-фіналістів .

е) обов’язковий грошовий внесок розіграшу Кубка району 2019  року для команд , які не є учасниками чемпіонатів  Рівненського району ,  складає  – 600 грн.

                                                                

                                                          

 1.   Нагородження

 

Команда-переможець нагороджується спортивним  Кубком   та дипломом, а гравці та тренери медалями  – за рахунок РРФФ .

Команда-фіналіст нагороджується пам’ятним кубком та дипломом , а гравці та тренери медалями  – за рахунок РРФФ.

 

 1. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд

 

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:

 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань , здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними районними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш, ніж за дві  години до початку змагань, зобов’язаний подати до Комітету з проведення змагань акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

 

 

                                                                                                                                          ДОДАТОК      

                                                                                                                        

 

                                                                                                                           

 

                                                       ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОДЕКС

      РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

 

 1. Загальні положення

 

Дисциплінарний кодекс застосовується з метою забезпечення вимог регламенту змагань РРФФ, підвищення ігрової дисципліни та професіоналізму гравців та тренерів, підготовки їх до змагань вищого рівня. Футбольні команди (клуби), які беруть участь у Чемпіонаті або першості району, несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів та офіційних осіб, котрі представляють команди (клуби) у будь-якому матчі. Команди-господарі несуть відповідальність за громадський порядок і безпеку до, під час та після закінчення матчу.

Характер дисциплінарних та фінансових санкцій визначається контрольно  – дисциплінарним комітетом (КДК) у залежності від ступеня порушення. Санкції можуть бути комбінованими.

Команди (клуби) мають право подати апеляцію виконкому РРФФ на рішення КДК протягом десяти днів після його отримання.

Рішення КДК, після його затвердження виконкомом РРФФ, є остаточним і перегляду не підлягає. Грошові внески по фінансових санкціях перераховуються на р/р РРФФ. Представники команд (клубів зобов’язані вести облік попереджень та вилучень футболістів. Дві жовті картки, отримані у одному матчі прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення КДК, а раніше отримані попередження анулюються.

При переході футболіста в інший клуб протягом сезону жовті та червоні картки не анулюються. Футболіст, який отримав червону картку не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінчення терміну його відсторонення, котрий розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.

 

 

 1. Дисциплінарні та фінансові санкції

 

2.1    Стосовно   офіційних   осіб,   керівників   команди   (клубу), арбітрів, інспекторів:

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) відсторонення від виконання офіційних функцій на певну кількість ігор або на період часу;

г)  фінансові санкції (обов’язковий грошовий внесок – 300 гривень) за:

– грубі випади на адресу РРФФ або її офіційних осіб,

– неетична, некоректна поведінка до, під час і після гри;

– неправильне оформлення документації з проведення змагань (протоколи, рапорти);

– не підписання протоколу або рапорту гри;

– невиконання вимог та умов регламенту.

2.2 Стосовно команд (клубів):

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) анулювання результату;

г)  виключення зі складу учасників змагань, які проводяться (або будуть проводитися);

д) зарахування технічної перемоги одній з команд ( + -) без проведення матчу,  відповідно протилежній  команді поразку (- +) за невиконання умов Регламенту РРФФ;

е) позбавлення турнірних очок;

є) фінансові санкції (обов’язковий грошовий внесок) за:

– неявка на гру Чемпіонату, першості, Кубку району: Вища ліга – 500 грн.,

Перша ліга – 300 грн., Друга ліга – 300 грн., Кубок району – 500 грн.,

– відшкодування збитків з організації змагань команді господарів – 500 грн.,

– самовільний вихід з поля (відмова від проведення гри) – 500 грн. Клубу-порушнику в цьому випадку  зараховується поразка  –  ( -:+) , відповідно команді-супернику перемогу ( +:-).

–  за участь у матчі неоформленого в установленому порядку або дискваліфікованого гравця – 500 грн.,

–   неетична, некоректна поведінка команди,   окремих   гравців та представників   – 250 гри,

–   провокаційні   дії,   які   викликали   безпорядок   на  стадіоні   та футбольному полі – 200 грн.,

– непідготовленність стадіону до проведення гри – 500 грн.,

– незабезпечення безпеки команд, арбітрів та спостерігача арбітражу до, під час і після гри – 300 грн.

– при виявленні футболіста, який порушив пункти 5.4. та 5.8. Регламенту змагань сезону 2019 року йому забороняється виступати за команду – учасницю районних змагань до 30 червня поточного, або наступного року.  Клубу-порушнику в цьому випадку  зараховується поразка  –  ( -:+) , відповідно команді-супернику перемогу ( +:-) , тільки у випадку з поданим протестом.  Дисциплінарні санкції до клубу застосовуються на події , які відбулися протягом останніх 10          ( десяти ) днів .

Термін сплати обов’язкового грошового внеску – п’ятиденний термін. Якщо будь-яка команда учасник Чемпіонату та першості району не сплатила протягом 10 днів обов’язковий грошовий внесок накладений на футбольний клуб, керівництво команди та інше , рішенням КДК РРФФ – бригада арбітрів наступну домашню гру цієї команди не проводить. Команді-боржнику зараховується технічна поразка – (-:+).

2.3    Стосовно футбольних полів (стадіонів), на яких проводяться змагання з футболу:

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) дискваліфікація футбольного поля (стадіону) на певну кількість ігор або на період часу за:

– незабезпечення порядку на стадіоні до, під час і після гри;

– незабезпечення вимог та умов даного регламенту, які стосуються стадіонів для проведення змагань;

2.4    Стосовно футболістів

а)  гравець, отримавши три попередження ( в чемпіонаті ) дискваліфікується на одну гру, за кожні наступні три попередження дискваліфікація збільшується на одну гру;

б) відсторонення на один матч за:

– друге попередження в одному і тому матчі,

– «фол останньої надії»,

в)  відсторонення на (2-10) матчів або на визначений термін, обов’язковий грошовий внесок – до 500 грн., за:

– неетична та некоректна поведінка ( обман ) до , під час і  після гри ,

– навмисну грубість (небезпечний напад, підніжка, знос, удар, стрибок двома ногами з ризиком нанесення травми по відношенню до суперника під час або після зупинки гри),

– груба гра з нанесенням травми супернику,

– за навмисний удар (рукою або ногою) суперника чи партнера по команді під час або після зупинки гри,

– за образливі, нецензурні вислови або жести на адресу партнера, суперника, арбітрів, інспектора, офіційних та інших осіб присутніх на матчі,

– за некоректну поведінку, яка виникла через провокаційні дії гравця, що викликали безпорядок на стадіоні чи футбольному полі,

– бійка під час і після зупинки гри.

2.5  Дискваліфікація гравців, тренерів, офіційних осіб від 2 місяців до терміну, який визначить КДК,  з моменту прийняття рішення та обов’язковий грошовий внесок – від 500 грн.:

– за непристойні жести, погрозу помсти, напад чи фізичну розправу на адресу арбітрів, суперника, партнера по команді, офіційних осіб федерації, глядачів.

2.6  Гравець, який мав дискваліфікацію і за нього не сплачено грошовий внесок, після закінчення дискваліфікації не має права брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

2.7 Дискваліфікований   гравець   не   може   бути   заявлений   за   іншу команду, доки не закінчиться термін дискваліфікації і не буде сплачено грошовий внесок.

2.8  Грошова застава за подачу протесту – 500 грн.

 

 

              ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОЗІГРАШ СУПЕРКУБКУ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ

 

 1. Суперкубок, заснований Рівненською районною федерацією футболу,

розігрується між чемпіоном та володарем (фіналістом) Кубка.

 1. Матч за Суперкубок організовує та проводить РРФФ.
 2. Матч за Суперкубок є початком ( або завершенням ) змагань чергового спортивного сезону.
 3. Участь у матчі за Суперкубок обов’язкова для чемпіона та володаря (фіналіста) Кубка.
 4. Матч проводиться на нейтральному полі. Дату, місце та час його початку визначає комітет з проведення змагань.
 5. У разі відмови від участі у матчі за Суперкубок ( менш ніж за три доби ), клуб повинен протягом десяти календарних днів перерахувати на р/р РРФФ обов’язковий грошовий внесок у сумі 1000 грн.
 6. Команда-господар поля визначається за допомогою жереба, який вибирає офіційна особа чемпіона.
 7. Арбітрів, спостерігача арбітражу матчу призначає РРФФ.
 8. Футболісти, які не відбули термін відсторонення від участі в матчах, до гри за Суперкубок не допускаються.
 9. Якщо основний час  матчу  закінчився  внічию,   володар   Суперкубку  визначається за допомогою серії 11-ти метрових ударів.
 10. Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття матчу та нагородження. У разі відмови, клуб повинен протягом десяти календарних днів перерахувати на р/р РРФФ обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 грн.
 11. Команда, що перемогла у матчі за Суперкубок, нагороджується Кубком , Володар Суперкубка Рівненського району з футболу ” .
 12. Команда-учасник матчу за Суперкубок,  нагороджуються пам’ятними Кубком   .
 13. Спостерігач арбітражу та арбітри, які проводили матч за Суперкубок, нагороджуються пам’ятними призами РРФФ, .
 14. Ситуації, що не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом.