Виконавчий комітет

1  Коломис Ярослав Дмитрович  07.10.1967  Голова ГС «РРАФ», член Виконавчого комітету   Снимок экрана 2022-08-27 101630
2  Дутко Павло Юрійович  30.05.1981  Перший заступник голови, член Виконавчого комітету   Снимок экрана 2022-08-24 075543
3  Нестерук Олександр Петрович  02.05.1969  Заступник голови, член Виконавчого комітету   IMG_20201215_110111
4  Гладков Валерій Іванович  15.05.1952  член Виконавчого комітету   Снимок экрана 2022-08-24 075708
5  Качановський Віталій Максимович  22.10.1956  член Виконавчого комітету   
6  Гапончук Іван Вячеславович  31.08.1992  член Виконавчого комітету   
7  Гаврилюк Тарас Іванович  24.09.1982  член Виконавчого комітету   
8  Швидун Сергій Віталійович  06.04.1976  член Виконавчого комітету   
9  Романюк Володимир Іванович  05.08.1989  член Виконавчого комітету   
10  Милян Сергій Михайлович  04.10.1967  член Виконавчого комітету   
11  Стрілець Валентин Володимирович  12.11.1973  член Виконавчого комітету   
12  Улянчук Дмитро Володимирович  20.12.1986  член Виконавчого комітету   
13  Озімковський Анатолій Валентинович  29.11.1979  член Виконавчого комітету   
14  Чепіга Роман Олександрович  19.11.1991  член Виконавчого комітету   
15  Менько Андрій Петрович  26.10.1987  член Виконавчого комітету