Регламент проведення чемпіонату ДЮФЛРРФФ U-11 з футболу 2021 року

Регламент

 

проведення чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги

  Рівненського району сезону 2021 р.

серед команд у віковій категорії U-11 (2010-2011 р.н.) ;

Рівне-2021

 

 

 

 

 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

УАФ Українська асоціація футболу
Організатори змагань Рівненська районна федерація футболу (РРФФ)
Арбітр Особа,   призначена   Комітетами   арбітрів РРФФ, якій надані виключні повноваження щодо застосування та трактування Правил гри
Правила гри

 

Офіційний м’яч чемпіонату ДЮФФЛ

 

Правила гри у футбол

 

Ігровий м’яч, (SELECT Compo Pro) визначений як рекомендований для використання на всіх етапах Чемпіонату Рівненського району з футболу

Дисциплінарні органи

 

Дисциплінарний комітет РРФФ , який уповноважений розглядати усі справи, спори та вирішувати конфліктні ситуації, пов’язані з відповідними дисциплінарними санкціями

 

 

 1. Цілі та завдання заходу

1.1. Змагання проводяться з метою популяризації футболу у Рівненському районі, широкого залучення дітей району до систематичних занять спортом.

1.2. Завданнями змагань є підвищення майстерності футбольних команд, організація дозвілля шанувальників футболу , структуризація розвитку дитячого футболу  в Рівненському районі, визначення найсильніших команд Рівненського району у даній віковій категорії .

 

 1. Строки та місце проведення змагань. Учасники змагань

2.1. Змагання проводяться у два кола . Під час кожного туру команда повинна провести не менше двох ігор .

2.2. Ігри чемпіонату проводитимуться на футбольних полях команд, які мають відповідні якісні футбольні поля ( відповідно вимог).

2.3. Кожна команда може за бажанням  прийняти на своєму футбольному полі один з турів чемпіонату.

2.4. Команда, що посіла 1 місце, отримує звання “Чемпіон Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненського району сезону 2021 року у віковій категорії U-11”.

2.5. Матчі проводяться за офіційними Правилами гри у футбол, у форматі 8+1, на майданчику 60х40м.

2.6. Схема проведення змагань  буде обговорена на тренерській нараді.

2.7. Право перенесення матчів належить оргкомітету змагань. Переноси матчів можуть бути у випадку форс-мажорних обставин, стихійного лиха, участі команди у змаганнях вищих за рангом.

2.8. Перенесені матчі повинні бути зіграні не пізніше, ніж за 1 (один) тур до завершення першого  етапу змагань.

2.9. За неявку команди на матч їй зараховується технічна поразка – (0:3), команді-супернику – перемога (3:0). За дві неявки на матч протягом сезону команду може бути знято зі змагань за рішенням оргкомітету змагань.

2.10. Дискваліфікований або незаявлений футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри навіть, якщо він знаходився у резерві й не виходив на заміну. Якщо такий гравець брав участь у матчі, команді зараховується поразка – (0:3). Гравець, прізвище якого не внесено до рапорту арбітра, не має права брати участь у грі.

2.11. Представник команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку гри внести до протоколу матчу прізвища та імена гравців (за їхніми номерами), а також офіційних осіб; пред’явити арбітру матчу заявочний лист і підписати протокол матчу. Першим заповнює протокол представник команди-господарів (команда вказана в протоколі першою).

2.12. Перед початком гри футболісти обох команд та арбітри обмінюються рукостисканням («Справедлива гра»). Після гри тренер або офіційна особа команди зобов’язані ознайомитись із дисциплінарними санкціями щодо гравців їхніх команд. Офіційні особи і тренери команди несуть відповідальність за облік попереджень і вилучень своїх гравців, а також за своєчасну оплату внесків по штрафних санкціях.

2.13. На спеціально відведених місцях, що розташовані в технічній зоні, повинні перебувати тільки запасні гравці та офіційні особи, внесені у протокол матчу згідно заявочних листів.

2.14. Керівники команд несуть відповідальність за поведінку гравців і не мають права втручатися в дії арбітрів. У випадку неетичних або хуліганських дій, які дискредитують РРФФ  з боку офіційних представників команд на змаганнях, або зрив ними змагань, Дисциплінарний комітет (ДК) РРФФ ї накладає на команду санкції згідно дисциплінарних правил РРФФ.

2.15. У місцях проведення змагань та на екіпіровці гравців забороняється розміщення реклами тютюнових компаній, будь-яка агітація расистського, нацистського та політичного характеру.

 

 1. Організація та керівництво проведення заходу

      3.1. Загальне керівництво проведенням змагань здійснює РРФФ та оргкомітет ДЮФЛРР.

3.2. Безпосередня організація та проведення матчів покладаються на оргкомітет змагань.

 

 1. Учасники заходу

4.1. До участі у змаганнях допускаються  команди ДЮСШзФут, ДЮСШ, КДЮСШ, ДЮФК, громадські організації, ліцеї та інші навчальні заклади, які проводять навчально-тренувальну роботу протягом навчального року.

4.2. Команди, які беруть участь у змаганнях під егідою РРФФ, зобов’язані виконувати та дотримуватись вимог та рішень ФІФА, УЄФА, УАФ, РОАФ та РРФФ, своєчасно перераховувати колективні заявочні внески та інші платежі у розмірах і термінах, визначених оргкомітетом ДЮФЛРР.

4.3. Склад команди: 25 гравців і 2 тренери-представники.

4.5. До участі у змаганнях допускаються юнаки наступної вікової  категорії U-11 (2010-2011 р.н.)

      4.6. Основне ігрове екіпірування футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та спеціалізованого взуття, пристосованого для гри у футбол.

      4.7. Кольори футболок, шортів і гетрів футболістів команд суперників не повинні збігатися. У разі збігу кольорів, форму змінює команда гостей.

     4.8.  Футболіст, екіпірування якого не відповідає Правилами гри і вимогам даного регламенту, до участі у матчі не допускається арбітром.

   4.9.   До участі в змаганнях допускаються дівчата  (2010,2011,2009 р.н.)

 

 1. Характер заходу

5.1. Змагання командні.

 

 1. Програма проведення заходу

6.1. Матчі відбуваються по правилам гри у футбол.

6.2 Команди грають 2 тайми по 20 хвилин. Кожна команда може прийняти на своєму майданчику один з турів.

 

 1. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів

7.1. Місця команд на першому етапі визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. При визначенні наступних місць перевага надається команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами); кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів. За рівності цього показника набувають чинності такі показники:

– найбільша кількість перемог у всіх зустрічах;

– найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;

– найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах;

– найменша кількість балів за дисциплінарні покарання (жовті та червоні картки) у всіх зустрічах (вилучення – 3 бали, попередження – 1 бал);

За абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.

7.3. Якщо команда, яку знято (знялася) зі змагань, провела половину (50%) і більше ігор, то їй зараховуються поразки, в іграх які залишилися (0:3); якщо менше половини ігор – всі її результати анулюються.

 

 1. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

8.1. Для покриття витрат на організацію та проведення змагань команди-учасники чемпіонату  перераховують колективний заявочний  внесок, що становить 2000 (дві тисячі ) грн за перший та фінальний етап .

8.2. Витрати на відрядження команд на змагання несуть відряджуючі організації.

 

 1. Строки та порядок подання заявок на участь

9.1. Заявочні листи представники команд до початку змагань надають  в адміністрацію РРФФ (Додаток №2).

9.2. Заявочні листи повинні бути завірені керівником, тренером і поіменно лікарем з підписом і печаткою. Разом із заявочним листом обов’язково мають бути свідоцтва про народження (оригінал) та учнівські квитки (оригінал), кожен гравець має мати довідку про стан здоров’я завірену печаткою сімейного лікаря. Всі гравці мають бути внесені в єдину базу даних УАФ в строк 1 місяць від дати початку змагань.

 

 1. АРБІТРАЖ ЗМАГАНЬ

10.1. Матчі проводять арбітри, затверджені комітетом арбітрів РРФФ  .

10.2. На кожну гру призначається два арбітри .

10.3. Якщо в ході гри мали місце попередження, вилучення гравців з поля, травми, порушення порядку, а також подання протесту, арбітр зобов’язаний внести у свій рапорт відповідні записи.

10.4. Якщо матч не розпочався вчасно з вини арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

10.5 Оплата праці арбітрів та витрати на дорогу здійснюється за рахунок колективних заявочних внесків  (з розрахунку одна гра – 75,00).

 

 1. Протести. ПОРЯДОК ПОДАННЯ. РОЗГЛЯД

11.1. Тренер або офіційний представник команди зобов’язаний відразу після закінчення гри попередити арбітра про подання протесту, якщо такий має місце. Відповідна заява про подання протесту підписується тренером і передається арбітру, який зобов’язаний повідомити про це команду-суперницю та головну суддівську колегію. У разі відсутності заяви, зафіксованої арбітром в рапорті після гри, протест до розгляду не приймається.

11.2. Обґрунтований протест офіційний представник команди повинен подати до оргкомітету змагань протягом 24 годин після завершення матчу. Протест у визначені строки розглядає ДК РРФФ після перерахування ( можна готівкою) обов’язкового внеску в сумі 500 (п’ятсот) гривень. У випадку задоволення протесту внесок повертається команді, яка його подала. Рішення по протесту приймається до наступної гри задіяних у протесті команд.

11.3. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести, а також у разі, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

– призначення (не призначення) вільних, штрафних або 6-метрових ударів;

– визначення виходу м’яча за межі майданчика й надання права введення м’яча у гру;

– зараховане або не зараховане взяття воріт;

– попередження або вилучення гравців з майданчика.

 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМАНД, ГРАВЦІВ І ЗАСТОСУВАННЯ ДИСЦИПЛІНАРНИХ САНКЦІЙ

12.1. За невиконання або неналежне виконання положень статутних і регламентних документів до суб’єктів футболу застосовуються дисциплінарні санкції у відповідності до законодавства України, нормативно-правових документів УАФ, РОАФ, РРФФ та цього Регламенту.

12.2. Застосування дисциплінарних санкцій покладено на Дисциплінарний комітет РРФФ, відповідно до Дисциплінарних правил РРФФ ( за потребою УАФ) .

12.3. Кількість жовтих і червоних карток, отриманих футболістами на груповому та фінальному етапах, враховуються. Не проведена з будь-яких причин гра, що визначена календарем змагань, не враховується в кількість ігор, які футболіст повинен пропустити в зв’язку з дискваліфікацією. Якщо дискваліфікація пов’язана з вилученням (червона картка) перевищує кількість ігор, які залишилися у поточному сезоні, то частина нездійсненої дискваліфікації переноситься на наступний змагальний сезон. Жовті картки після проведення останньої гри поточного сезону анулюються.

12.4. Після 2 (двох) попереджень протягом змагань, гравець пропускає одну наступну гру; за 4 (чотири) попередження – дві наступні гри і т.д.

12.5. У разі отримання гравцем двох попереджень (жовтих карток) в одному й тому ж матчі, а також отримання червоної катки в матчі (вилучення) за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол, гравець автоматично пропускає одну наступну гру. Стосовно інших вилучень гравця або представника команди до, під час та після матчу, рішення для застосування дисциплінарних санкцій приймає ДК РРФФ.

12.6. Гравець, який бере участь у змаганнях під егідою РРФФ, зобов’язаний суворо дотримуватися норм Регламенту.

12.7. Команди несуть відповідальність за несвоєчасний початок матчів. Якщо з вини однієї із команд гра своєчасно не почалася, то на винних накладаються дисциплінарні  санкції. Час, на який затримується гра через спізнення одного із суперників, не може перевищувати 15 хвилин.

12.8. Якщо проведення матчу зірвано з вини однієї з команд, то їй зараховується поразка (0:3).

12.9. Якщо проведення матчу зірвано з вини обох команд, то їм зараховуються технічні поразки (0:3). В усіх випадках на винних накладаються дисциплінарні санкції.

12.10. Якщо команда без дозволу арбітрів самовільно залишила майданчик, то їй зараховується поразка (0:3). Питання щодо подальшої участі цієї команди в змаганнях під егідою РРФФ вирішується оргкомітетом на підставі рішення ДК РРФФ.

 

 1. Нагородження

13.1. Команда-переможець і команди-призери чемпіонату  нагороджуються кубками, медалями.

13.2. Кращі гравці за номінаціями змагань  нагороджуються пам’ятними призами.

 

 1. БЕЗПЕКА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД

14.1 У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

 

 1. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

15.1. Усі питання, які не передбачені цим Регламентом, регулюється оргкомітетом ДЮФЛРР.

15.2. Положення цього Регламенту діють з моменту його затвердження виконкомом РРФФ і до прийняття нового Регламенту.

15.3. Усі додатки до дійсного Регламенту є його складовою частиною.

 

Даний регламент є офіційним викликом на змагання.