Положення зимового турніру 2022 року

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу  2022 року                              

 

І. Мета та завдання.

Змагання проводяться з метою:

– подальшого розвитку масового та аматорського футболу в районі, поліпшення тренувального процесу та підвищення спортивної майстерності учасників змагань;

– підготовки футболістів до складу збірних команд району;

– підготовка арбітрів до сезонних змагань;

– виявлення кращих команд турніру, для подальшої участі в змаганнях відповідного рівня;

– організації дозвілля шанувальників футболу та пропаганди футболу.

 

ІІ. Терміни та місце проведення змагань. Учасники змагань.

Відкритий зимовий турнір Рівненського району з футболу 2022 року  проводиться на запасному футбольному полі стадіону «Хімік» м. Рівне , згідно календаря ігор затвердженого Рівненською районною асоціацією футболу . Перші тури турніру 29-30 січня 2022 року.

До участі в турнірі допускаються команди укомплектовані гравцями не молодшими
2006 року народження. Забороняється участь футболістів неаматорів у складі команд учасників чемпіонату. Відповідальність за участь гравців неаматорів у складі команд учасників чемпіонату несуть представники команд. Футболіст може бути одночасно зареєстрований тільки в одному клубі (команді). В випадку виявлення участі таких гравців, команді-порушнику зараховується технічна поразка 0:3 .

Початок ігор згідно з календарем. У разі однакового кольору форми обох команд, право на вибір мають команди які в календарі господарі.

У турнірі  приймають участь команди , які дотримуються даного Положення.

 

ІІІ. Система проведення. Визначення переможців.

Система проведення змагань буде визначена на нараді – разом з представниками команд .

Змагання проводиться згідно з офіційними правилами гри в футбол затвердженими FIFA.

Тривалість гри: два тайми по 35 хвилин з 5 хвилинною перервою перерви.

За виграш нараховується 3 очки, за нічию – І очко, за поразку очки не нараховуються; неявка на гру – технічна поразка з рахунком 0:3, відповідно переможцю  – технічна перемога 3:0 .

У випадку однакової кількості очок у двох або більше команд місця визначається наступним чином: перевага надається команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами) згідно наступних показників

  • 1- найбільша кількість перемог у всіх зустрічах
  • 2 – найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах
  • 3 – найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах
  • 4- абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.

 

ІV. Керівництво проведенням змагань. Арбітраж. Дисциплінарні санкції.

Загальне керівництво проведенням відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу 2022 року та забезпечення арбітражу здійснює Рівненська районна асоціація футболу. Дисциплінарні та фінансові санкції до команд порушників відкритого зимового турніру  Рівненського району з футболу 2022 року додаються.

 

V. Заявки для участі .

До іменної заявки згідно встановленої форми вносяться паспортні дані не більше 33 гравців
та 1 тренера – представника команди учасниці турніру. Заявки подаються на нараді або  до початку гри в першому турі відкритого зимового турніру  Рівненського району з футболу 2022 року тренером – представником команди  для відповідального представника Рівненської районної асоціації футболу. Дозаявка гравців завершується перед 5 туром групового етапу .

Іменна заявка встановленої форми, обов’язково повинна бути завірена медичним працівником.

 

 VІ. Нагородження.

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у відкритому зимовому турнірі Рівненського району з футболу 2022 року нагороджуються кубками і грамотами. За рішенням представників команд визначаються кращі гравці відкритого зимового турніру за номінаціями (воротар, захисник, півзахисник, нападник), які нагороджуються індивідуальними призами.

 

 

VІІ. Фінансування.

Для участі у відкритому зимовому турнірі Рівненського району з футболу 2022 року, відповідно до рішення виконкому Рівненської районної асоціації футболу  № 1   від  09 грудня 2021 року , команди – учасниці змагань сплачують обов’язковий грошовий  внесок в сумі 4500 (чотири тисячі п’ятсот)  гривень 00 копійок. Витрати, пов’язані з арбітражем, забезпеченням роботи медичного персоналу, підготовкою футбольного поля , оренда стадіону – за рахунок обов’язкових грошових внесків учасників турніру. Витрати по відрядженню команд-учасниць (проїзд, компенсація за харчування) за рахунок відряджуючої організації. Витрати з придбання кубків та грамот для призерів відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу 2022 року за рахунок обов’язкових грошових внесків учасників турніру. Витрати з придбання індивідуальних призів у відкритому зимовому турнірі Рівненського району з футболу 2022 року за рахунок обов’язкових грошових внесків учасників турніру  (воротар, захисник, півзахисник, нападник, бомбардир).

 

 

VІІІ. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:

  • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
  • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш, ніж за дві години до початку змагань, зобов’язаний подати до РРФФ акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

 

 

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

 

 

 

Додаток

до Положення

про проведення відкритого зимового чемпіонату

Рівненського району з футболу 2022 року

 

Дисциплінарні та фінансові санкції, що застосовуватимуться за недодержання вимог положення проведення відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2022 року.

 

Стосовно офіційних осіб, керівників команди (клубу), арбітрів:

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) відсторонення від виконання офіційних функцій на певну кількість ігор або на період часу;

г) фінансові санкції (обов’язковий грошовий внесок – до 1000 гривень) за:

– грубі випади на адресу РРФФ або її офіційних осіб,

– неетична, некоректна поведінка до, під час і після гри;

– неправильне оформлення документації з проведення змагань (протоколи, рапорти);

– непідписання протоколу або рапорту гри;

– невиконання вимог та умов положення.

Стосовно команд (клубів):

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) анулювання результату;

г) виключення зі складу учасників змагань;

д) зарахування технічної перемоги одній з команд ( + -) без проведення матчу,  відповідно протилежній  команді поразку (- +) за невиконання умов Положення;

е) зарахування технічної перемоги одній з команд ( + -) ,  відповідно протилежній  команді поразку (- +) за участь у матчі неоформленого в установленому порядку або дискваліфікованого на турнірі гравця;

є) позбавлення турнірних очок;

ж) фінансові санкції (обов’язковий грошовий внесок) за:

– самовільний вихід з поля (відмова від проведення гри) – 500 грн.,

–  за участь у матчі неоформленого в установленому порядку або дискваліфікованого гравця – 500 грн.,

–   неетична, некоректна поведінка команди, окремих гравців та представників – до 1000 гри,

–   провокаційні дії, які викликали безпорядок на футбольному полі – до 1000 грн.,

– незабезпечення безпеки команд, суддів до, під час і після гри – до 1000 грн.

Термін сплати обов’язкового грошового внеску – два дні. Якщо будь-яка команда учасник Чемпіонату не сплатила протягом 5 днів обов’язковий грошовий внесок накладений на футбольний клуб, керівництво команди та ін. команді-боржнику зараховується технічна поразка – (-:+).

Стосовно футболістів

а) гравець, отримавши три попередження дискваліфікується на одну гру, за кожні наступні три попередження дискваліфікація збільшується на одну гру;

б) відсторонення на один матч за:

– друге попередження в одному і тому матчі,

– «позбавлення очевидної можливості забити м’яч»,

в)  відсторонення на (2-6) матчів або на визначений термін, обов’язковий грошовий внесок – до 150 грн., за:

– навмисну грубість (небезпечний напад, підніжка, знос, удар, стрибок двома ногами з ризиком нанесення травми по відношенню до суперника під час або після зупинки гри),

– груба гра з нанесенням травми супернику,

– за навмисний удар (рукою або ногою) суперника чи партнера по команді під час або після зупинки гри,

– за образливі, нецензурні вислови або жести на адресу партнера, суперника, арбітрів, інспектора, офіційних та інших осіб присутніх на матчі,

– за некоректну поведінку, яка виникла через провокаційні дії гравця, що викликали безпорядок на стадіоні чи футбольному полі,

– бійка під час і після зупинки гри.

Дискваліфікація гравців, тренерів, офіційних осіб на терміну, який визначать організатори чемпіонату з моменту прийняття рішення та обов’язковий грошовий внесок – від 150 грн.:

– за непристойні жести, погрозу помсти, напад чи фізичну розправу на адресу арбітрів, суперника, партнера по команді, офіційних осіб федерації, глядачів.

Гравець, який мав дискваліфікацію і за нього не сплачено грошовий внесок, після закінчення дискваліфікації не має права брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

Дискваліфікований гравець не може бути заявлений за іншу команду, доки не закінчиться термін дискваліфікації і не буде сплачено грошовий внесок.

Грошова застава за подачу протесту – 1000 грн.