147105676_1042346499582888_8632479082967424800_o

Зимовий турнір Рівненського району з футболу. Другий тур

На минулих вихідних футбольні колективи району зіграли матчі другого туру групового етапу відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”.

Група «Б». 2 тур. 6 лютого (субота). Результати матчів:

Оріон (Грабів) – ФК Корнин – 4 : 4

Злагода (М. Шпаків) – ФК Ясининичі – 0 : 0

ФК ГощаСадове – Агат (Симонів) – 2 : 1

РОКО (Городок) – Олімпік (Олександрія) – 4 : 2

Група “Б” не припиняє дивувати результатами. ФК Гоща-Садове захоплює лідерство турнірки та дає надії повторити свій минулорічний результат, у вигляді першого місця в кінці групового етапу. Новачок турніру, Агат, терпить поразку у “гощанському дербі” та залишається замикати групу “Б”. Не такий старт очікували вболівальники симонівського колективу. Оріон та РОКО розділили друге-третє місце. Обом колективам підпортив статистику ФК Корнин, котрий другий тур поспіль відбирає очки у команд з вищої ліги району. Більше всіх здивувала команда з Ясининичів. Ні для кого не було секретом, що ФК Ясининичі, м’яко кажучи, не фаворити даного турніру, але мінімальна поразка від ФК Гоща-Садове та нічия у поточному турі з впевненістю дають зрозуміти що у команді почалися позитивні зрушення.
Натупний тур обіцяє ще більше гарячих протистоянь: чи зможе ФК Корнин втретє відібрати очки, цього разу вже у лідера, і хто вийде переможцем у боротьбі за другу позицію – РОКО чи Оріон?

Група «А». 2 тур. 7 лютого (неділя). Результати матчів:

Славія (В. Омеляна) – ФК Кустин – 2 : 0

Рівес (В. Олексин) – Зірка (В. Житин) – 3 : 1

ГолДар (Голишів) – Продторг (Забороль) – 0 : 1

Інтеркарс (Бармаки) – Вікторія (Кустин) – 3 : 1

Дві команди набрали максимум очок у групі “А”. Це великоомелянська Славія та Продторобладнання. Перші переграли ФК Кустин, а другі мінімально здолали ГолДар. Варто зауважити що це друга поразка голишівців, де по грі, вони могли розраховувати і на кращі результати. Рівес “відігрався” на Зірці, а Інтеркарс здобув першу перемогу у турнірі, команда переграла Вікторію.
Отож, Славія та Продторг ділять першу сходинку, Кустин, Вікторія, Інтеркарс та Рівес відстають на три очка, а замикають турнірку ГолДар та Зірка.
Цікаво, що вже у слідуючому турі, Славія зустрінеться з Продторгом. Цей матч може стати переломним моментом у боротьбі за лідерство для обох колективів!

Третій тур змагань відбудеться згідно календаря, 13 (група «А») та 14 (група «Б») лютого.

12345
(3 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...