144105151_1096520477443235_4948796705097901038_o

Зимовий турнір Рівненського району з футболу. Перший тур

Вчора стартував відкритий турнір Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”. В суботу відбулися матчі у групі “А”, а в неділю грали команди групи “Б”.

Група «А». 1 тур. 30 січня (субота). Результати матчів:

Зірка (В. Житин) – Славія (В. Омеляна) – 2 : 8

ФК Кустин – ГолДар (Голишів) – 4 : 1

Вікторія (Кустин) – Рівес (В. Олексин) – 4 : 3

Продторг (Забороль) – Інтеркарс (Бармаки) – 2 : 0

Відкривати зимнік довелося гегемону Рівненського району у матчі проти скромної Зірки. Матч закінчився розгромом, що, забігаючи наперед, дозволило Славії очолити групу.
Ще один розгром стався у групі “А”, ФК Кустин розібрався з  ГолДаром, хоча голишівці виглядали точно не гірше. Найцікавішим, мабуть, став матч між Рівесом та Вікторією, де інтрига жила протягом усьго поєдинку. Вікторія постійно виходила вперед, а Рівес зрівнював рахунок, проте на кінець гри футболістів з Велекого Олексина не вистачило. І на завершення, центральним матчем дня стала гра між двома представниками вищого дивізіону, Продторгом та Інтеркарсом. Сильнішою виявилася команда із Забороля.

Група «Б». 1 тур. 31 січня (неділя). Результати матчів:

Олімпік (Олександрія) – Злагода (М. Шпаків) – 2 : 2

ФК Ясининичі – ФК ГощаСадове – 1 : 2

Агат (Симонів) – Оріон (Грабів) – 1 : 3

ФК Корнин – РОКО (Городок) – 2 : 2

У групі “Б” цьогоріч опинилися відразу два колективи із Гощанського району. ФК Гоща-Садове уже частий гість турніру, а от Агат, що з Симонова, спробує свої сили вперше. І, хоча, “Агатівці” у дебютній грі зазнали поразки, можна з впевненістю сказати, що команда побореться за вихід з групи. Несподіванкою виявилася нічия між колективами з Корнина та Городка. Новачок першої ліги району зумів нав’язати боротьбу більш титулованому супернику. В свою чергу, Олімпік та Злагода також кращого не виявили, що дозволяє з цікавістю заглянути в слідующий тур групового етапу. Адже, на перший погляд, здається що група обіцяє бути доволі непередбачуваною.

Другий тур групового етапу відбудеться згідно календаря, 6 (група «Б») та 7 (група «А») лютого.

12345
(3 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...