изображение_viber_2021-10-10_18-17-47-489

Зірка чи Чайка? Боротьба за путівку у першу лігу загострюється

Підходять до свого завершення змагання у Рівненському районі з футболу. 8-10 жовтня були зіграні ігри 16 (вища, юнацька ліга) та 17 (друга, перша ліга) турів.

Інтеркарс продовжує падіння. Бронзовий призер чемпіонату минулого року опинився вже на четвертій позиції. «Автомобілісти» вдруге зіграли у нічию зі Славією, і є єдиною командою вищої ліги яка відібрала очки у гегемона Рівненського району, але цього може бути недостатньо. Надто часто бармаківці втрачали очки із середняками вищого дивізіону.
В свою чергу Оріон, продовжує займати другу сходинку, розгромивши РОКО. Команді залишилося зіграти матч з Єдністю, та в останньому турі з Продторгобладнанням. Цікаво, що останні вирвалися на третє місце турнірки та гарантують інтригу у заключному турі чемпіонату.
Але боротьба точиться не тільки за призові місця, а й за право залишитися грати у вищому дивізіоні району. Так,  ГолДар, у багатому на голи поєдинку, спромігся переграти кустинську Вікторію. Цікаво, якщо б матч закінчився поразкою для голишівців , скоріше за все, це був би кінець виступів у вищій лізі. Зараз же обидві команди мають рівну кількість очок. Більш того, в небезпеці опинилися і Надія з Горинью, адже ці команди випереджають аутсайдерів всього на три та два очка, відповідно.
Отож,підводячи підсумок, можна сказати що завершальні матчі можуть перевернути все з ніг на голову.

Вища ліга. Результати матчів:

ХФК «Надія»  –  «Продторгобладнання»  –  1:2
«Єдність»  –  «Горинь»  –  3:0
«Інтеркарс»  –  «Славія»  –  0:0
РОКО  –  «Оріон»  –  0:4
«ГолДар»  –  «Вікторія-Агро»  –  3:2

У центральному матчі туру Рівес виключив із боротьби за чемпіонство грушвицький Переможець. Великоолексинці, як і минулого туру, здобули надважливу перемогу 2:1.
Тепер залишились тільки дві команди які поборються за чемпіонство –  вищевказаний Рівес та ФК Шпанів. Цікаво, що якщо команди здобудуть в останньому турі однаковий результат, на вболівальників чекає шанс ще раз подивитися на «шпанівське дербі».
Стандарт та Альянс зіграли в результативну нічию. І саме цей результат був невигідним для обох колективів, адже унеможливлює боротьбу за «бронзу» чемпіонату. Таким чином, єдиним суперником для Переможця у боротьбі за третю сходинку, несподівано залишається тільки ФК Новожуків.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Шубків»  –  ФК «Новожуків»  –  1:6
ФК «Шпанів»  –  ФК «Обарів»  –  5:0
«Переможець»  –  «Рівес»  –  1:2
«Олімпік»  –  ФК «Корнин»  –  4:4
«Стандарт»  –  «Альянс»  –  3:3

ФК Понебель сенсаційно вибуває із гонки за призові місця. Несподіваний результат у матчі з аутсайдером чемпіонату зафіксовано у Городку, на домашній «арені» ФК Понебель. Цікаво, що якби понебельський колектив здобув перемогу, то у команди залишалися б непогані шанси на «бронзу», адже останній тур головні конкуренти грають між собою. Але тепер хто саме посяде друге-третє місце, як говорилося вище, визначиться у очному протистоянні Омелянця та ФК Клевань.
Ще одне ключове протистояння переноситься на останній тур. У зв’язку з перемогою Чайки над АГАТом, та розгрому Зірки Омелянцем, ці команди знову зрівнялися по набраних очках.
Чи зможе Зірка переграти «окриленний» Фаворит, і чи створить Злагода проблеми Чайці? Розв’язка очікується вже наступної неділі.

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Клевань»  –  «Злагода»  –  3:0
ФК «Верхівськ»  –  ФК «Кунів-Вельбівно»  –  0:8
ФК «Понебель»  –  «Фаворит»  –  0:6
«Зірка»  –  «Омелянець»  –  1:4
«Чайка»  –  АГАТ –  1:0

Славія-2 наближається до дострокового чемпіонства – в наступному турі юнаків із Великої Омеляни влаштує і нічийний результат. ФА Стандарт вже точно не втратить срібло, а за «бронзу» змагаються ХФК Надія-2, Оріон-2, ФК Забороль-юніор та Горинь-2.

Юнацька ліга. Результати матчів:

ХФК «Надія-2»  –  ФК «Забороль-юніор»  –  1:1
ФК «Квасилів»  –  «Горинь-2»  –  1:2
«Юпітер»  –  ФА «Стандарт»  –  0:1
ФК «Городок-юніор»  –  «Оріон-2»  –  0:6
«Атака»  –  «Славія-2»  –  0:15

Перенесена гра 12 туру:

ФА «Стандарт»  –  ФК «Забороль-юніор»  –  10:0

12345
(5 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...