Снимок1

Призначення арбітрів на матчі 16 туру чемпіонатів (вища, юнацька ліги) та матчів 17 туру чемпіонатів (перша, друга ліги) Рівненського району з футболу

ВИЩА ЛІГА

9 жовтня (субота)

ХФК «Надія» (Рівне) – «Продторгобладнання» (Забороль) –  16.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: І. Коломис, О. Степанюк.

10 жовтня (неділя)

«Єдність» (Квасилів) – «Горинь» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Степанюк, І. Конончук.

«Інтеркарс» (Бармаки) – «Славія» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Т. Гаврильчик, М. Таргонський.

РОКО (Городок) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Бородавкін, І. Серветник.

«Вікторія-Агро» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: І. Коломис, І. Українець.

ПЕРША ЛІГА

10 жовтня (неділя)

ФК «Шубків» (Шубків) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: А. Каліш, Ю. Остаповець.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: О. Беденко, асистенти: О. Оверчук, С. Кральковський.

«Переможець» (Грушвиця) – «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, Ю. Кукса.

«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: І. Коломис, І. Українець.

«Стандарт» (Тайкури) – «Альянс» (Б.Криниця) – 15.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: М. Буднік, І. Конончук.

ДРУГА ЛІГА

10 жовтня (неділя)

ФК «Клевань» (Клевань) – «Злагода» (М. Шпаків) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Беденко, С. Кральковський.

ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, Ю. Кукса.

ФК «Понебель» (Понебель) – «Фаворит» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Бородавкін, І. Серветник.

«Зірка» (В. Житин) – «Омелянець» (В. Омеляна) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: Т. Гаврильчик, В. Присяжнюк.

«Чайка» (Малинівка) – АГАТ (Симонів) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: А. Каліш, Ю. Остаповець.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

8 жовтня (п’ятниця)

ХФК «Надія-2» (Рівне) – ФК «Забороль-юн» (Забороль) – 17.00.
Арбітр: С. Бородавкін.

9 жовтня (субота)

ФК «Квасилів» (Квасилів) – «Горинь-2» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: С. Кральковський.

«Юпітер» (Дядьковичі) – ФА «Стандарт» (Тайкури) – 16.00.
Арбітр: І. Українець.

ФК «Городок-юн» (Городок) – «Оріон-2» (Грабів) – 16.00.
Арбітр: А. Каліш.

«Атака» (Бармаки) – «Славія-2» (В. Омеляна) – 16.00.
Арбітр: О. Оверчук.

ДЮФЛ U-11

9 жовтня (субота)

Група А (с. Зоря)
Арбітр: С. Бородавкін, А. Каліш.

Група Б (смт Гоща)
Арбітр: Т. Гаврильчик, Ю. Кукса.

12345
(5 голосів, середній: 4.20 з 5)
Loading...