273712335_1276260096191526_6897685321181163754_n

Відкритий зимовий турнір Рівненського району з футболу. Третій тур

Закінчилась футбольна неділя матчами третьго туру відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу. Команди групи “А” грали у суботу, а група “Б” провела матчі у неділю.

Група «А». 3 тур. 12 лютого (субота). Результати матчів:

Аладдін (Рівне) – АГАТ (Симонів)  – 3 : 2

Славія (В. Омеляна) – ФК Омеляна – 2 : 1

ФК Тинне (Шубків) – РОКО (Городок) – 1 : 3

ФК Шпанів – ФК Верхівськ – 2 : 0

Група «А». Перенесена гра 8 туру. 13 лютого (неділя). Результат матчу:

Славія (В. Омеляна) – ФК Шпанів – 2 : 1

По завершенні третього туру у групі “А”, вже можна робити деякі висновки щодо турнірного становища команд.
Отож, в абсолютні лідери “турнірки” вирвалася Славія. Великоомелянчани після розгрому у першому турі, здобули третю поспіль перемогу з мінімальим рахунком 2:1. І хоч лідер не втратив ще жодного очка, але перемоги, як то кажуть, “на тоненького”, змушують думати про певні проблеми у найтитулованішого клубу району.
Другу стрічку займає Аладдін. Команда також не втратила жодного очка, але через те що Славія вже зіграла на одну гру більше, відстає поки що на три очки. Щодо гри самого Аладдіна, то тут все ще цікавіше. Рівненський колектив багато пропускає, але й забиває ще більше, що і дозволяє йому триматися на високих місцях. Дуже цікаво буде переглянути очну зустріч Славії та Аладдіна в подальшому.
Далі розташувались команди з трьома очками у загальному заліку, окрім ФК Шпанів, котрий займає третю стрічку та має шість очків у активі.
ФК Тинне та АГАТ залишаються поки що єдиними командами що не здобули жодного очка. І якщо симонівці ще можуть претендувати на прохід далі, адже команда грає непогано, та й зіграла тільки дві гри, то у ФК Тинного шанси поки що найнижчі у групі.

Група «Б». 3 тур. 13 лютого (неділя). Результати матчів:

ФК Понебель – ГолДар(Голишів)  – 0 : 1

Олімпік (Олександрія) – Енергія (Рівне) – 0 : 0

ФК Забороль – Понеділок (Рівне) – 0 : 1

Зірка (В. Житин) – ФК Кустин – 0 : 2

Група «Б». Перенесена гра 8 туру. 12 лютого (субота). Результат матчу:

ФК Кустин – Рівес (В. Олексин) – 0 : 5

У групі “Б” повна плутанина. Після надрезультативних поєдинків Понеділка та Енергії у попередніх турах, здавалося що конкурентів у цих команд просто немає.
Понеділок зустрів неабиякий супротив від ФК Забороль. Особливо хотілося б відзначити у цьому драматичному матчі голкіпера заборолівців, який піймав кураж. Трішки не вистачило – 1:0 на коисть Понеділка.
В свою чергу Енергія зустріла ще більший супротив від Олімпіка. І якщо проводити аналогію із матчем ФК Забороль – Понеділок, то олександрійці не просто відбивалися, а грали з Енергією на рівних. Більше того, Олімпік в атаці виглядав гостріше. Матч закінчився нічиєю що стала першою, і поки що єдиною, на турнірі.
Отож, Понеділок очолює турнірну таблицю, але не одноосібно. І тут ще одна несподіванка. Перше місце з рівнянами розділив ФК Кустин, набраши 9 балів. Щоправда футболісти ФК Кустин зіграли вже чотири поєдинки, і жодного з Енергією та Понеділком, тому про претенденство на лідерство говорити ще ранувато. Особливо після перенесного матчу із Рівесом, якому кустинці розгромно програли.
Енергія має 7 очок та опиняється на третій стрічці, Рівес із 6 очками – четвертий.
Замикають “турнірку” Зірка та Понебель із нулем у графі очки.

Четвертий тур групового етапу відбудеться згідно календаря, 19 (група «Б») та 20 (група «А») лютого.

12345
(5 голосів, середній: 4.20 з 5)
Loading...