272954532_1271460270004842_2318759485264544157_n

Відкритий зимовий турнір Рівненського району з футболу. Другий тур

На минулих вихідних був зіграний 2 тур відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу. Група “Б” розпочала в суботу, а у неділю зіграли команди групи “А”. 

Група «Б». 2 тур. 5 лютого (субота). Результати матчів:

ФК Кустин – ГолДар(Голишів) – 4 : 2

Понеділок (Рівне) – Рівес (В. Олексин) – 7 : 1

Енергія (Рівне) – ФК Понебель – 12 : 0

Зірка (В. Житин) – ФК Забороль – 1 : 2

У групі “Б” тотальне лідерство захопили обидва рівненських колектива Енергія та Понеділок. І варто зазначити не саме становище команд у групі після двох турів, а те, як команди розбираються з суперниками. У матчі Енергії із ФК Понебель рахунок взагалі довели до двохзначного. Понеділок на фоні Енергії виглядав не так яскраво, але й суперник був у них серйозніший – великоолексинський Рівес.
Решта протистоянь була сугубо”районними” та й рахунки були поскромніше. ФК Кустин продублював результат минулої неділі перегравши голишівців – 4:2. Дубль на рахунку Кухарчука Олександра, ще по голу забили Кухарчук Павло та Воробей.
В останньму поєдинку дня був мабуть найцікавіший матч туру у групі “Б”. Великожитинська Зірка дала бій ФК Забороль. У першому таймі житинці навіть переважали колектив з вищого дивізіону, а от у другому сильнішими виявилися заборолівці. У воротах Зірки відзначалися Шевчук та  Горецький (з пенальті).

Група «А». 2 тур. 6 лютого (неділя). Результати матчів:

ФК Омеляна – Аладдін (Рівне) – 2 : 3

РОКО (Городок) – Славія (В. Омеляна) – 1 : 2

Вікторія (Кустин) – ФК Шпанів – 1 : 2

ФК Верхівськ – ФК Тинне (Шубків) – 2 : 0

Група “А” порадувала не такими розгромними результатами як група “Б”. Та й узагалі, хотілося б відзначити, наскільки турнір не “мировий”.  Якщо звернутись до історії, то буде очевидним, що на “зимніку” нічиї не часті гості, але навіть зараз важко згадати сезон коли за два тижні не було зафіксовано жодного нічийного результату.
Отож перейдемо до самих ігор. У результативному матчі команда з Великої Омеляни зуміла створити суттєві проблеми рівнянам. Аладдін здобув таки максимум очок, але ФК Омеляна була дуже близька щоб ці очки відібрати. За Аладдін відзначилися  Левечко та Красномовець. Агеєв забив у власні ворота.
Ще в одному поєдинку явний фаворит міг втратити очки. Славія мінімально обіграла РОКО – 2:1. У воротах городоцького колективу розписалися Цілюков та Гриценко.
ФК Шпанів стартував у турнірі з перемоги. Нагадаємо що перший тур команда пропускала. У воротах Вікторії відзначилися Ревуцький та Іваницький.
Та завершальним поєдинком футбольного вікенду стала гра ФК Верхівськ – ФК Тинне. Дубль на рахунку Юзюка Василя.

Третій тур групового етапу відбудеться згідно календаря, 12 (група «А») та 13 (група «Б») лютого.

12345
(6 голосів, середній: 4.33 з 5)
Loading...