Снимок

«Славія» повертається в лідери

Минулого тижня  відбулися  ігри 12  туру вищої, першої, другої ліги та  матчі 2 туру чемпіонату серед юнаків (U-15, U-17) Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

Трійка лідерів вищої ліги відірвалася від решти команд чемпіонату на 10 очок. «Славія» та «Маяк» дограли перенесені ігри 7 туру та покращили своє становище в турнірці, особливо це стосується «Славії», адже великоомелянчани очолили чемпіонат та чесно кажучи обійти їх наразі буде дуже складно. І хоч відставання «Інтеркарса» та «Маяка» від «Славії» мінімальне, на ці команди ще чекає очне протистояння, в результаті якого як мінімум одна команда втратить очки.
На нижніх щабелях турнірної таблиці точаться непоступливі бої за виживання. «Горинь» покинула зону вильоту перегравши «ЛМЗ-Квасилів», а «Вікторії» ледь не вдалося розділити очки з грабівським «Оріоном».
Отож, на даний момент, «Вікторія» та «ЛМЗ-Квасилів» ділять останню стрічку, і незабаром ці команди вирішать між собою хто гідний залишитися у вищому дивізіоні.

Вища ліга. Результати матчів:

«Інтеркарс»  –  «Продторгобладнання»   –  1:0
«Вікторія»  –  «Оріон»   –  1:2
«ЛМЗ-Квасилів»  –  «Горинь»   –  0:1
Будмаркет «Маяк»  –  РОКО   –  4:1
ХФК «Надія»  –  «Славія»   –  0:6

Перемога ФК «Обарів» стала черговим доказом того що перша ліга дійсно найсильніша за останні декілька років. Уже не вперше за сезон, остання команда чемпіонату відбирає очки у лідерів змагань.
Таким чином колектив з Обарова піднявся на передостанню сходинку, а ФК «Тинне» втратив очки, але залишився на першому місці. Ще одна втрата очок може стати фатальною для команди фатальною, адже ФК «Шпанів» від першого місця відділяє всього одне очко. Решта команд теж претендують на медалі чемпіонату: «Рівес» та «Голдар» відстають від другого місця на три очка, «Альянс» та ФК «Новожуків» на п’ять.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Дядьковичі»  –  ФК «Новожуків»  –  2:1
«Переможець»   –  «ГолДар»  –  0:2
«Альянс»  –  ФК «Шпанів»  –  1:4
«Рівес»  –  «Олімпік»  –  1:2
ФК «Тинне»  –  ФК «Обарів»  –  1:2

Друга ліга обійшлася без несподіванок. «Стандарт», «Зірка» та ФК «Корнин» перемагають та залишаються на першому, другому та четвертому місцях, відповідно. ФК «Понебель» тур пропускав, але третю стрічку не втратив, тому в перспективі команда, як і ФК «Корнин», зможе нав’язати боротьбу за золото чемпіонату «Стандарту».

Друга ліга. Результати матчів:

«Злагода»  –  ФК «Ясининичі» –  8:0
ФК «Корнин»   –  «Фаворит» –  2:0
«Зірка»  –  «Єдність-Мидськ» –  3:0
«Стандарт»   –  ФК «Городище» –  7:2

Два матчі зіграли хлопчаки з ФК «Забороль-юніор», та очолюють Групу А з максимумом очок, а у Групі Б  лідирують  «ОДЕК» та «Коливань-2», які зіграли поки що по одній грі.
У віковій групі U-15 першу стрічку розділили «Стандарт-2» та ХФК «Надія-2». Команди здобули по одній перемозі, а між собою «розписали» нічию.

Юнацька ліга Група А U-17. Результати матчів 2 туру:

ФК «Комета» –  ФК «Забороль-юніор»  –  1:2

Юнацька ліга Група Б U-17. Результати матчів 2 туру:

«Коливань-2» (Клевань) –  ФК «Городок-юніор»  –  6:0

«Славія-2» (В. Омеляна) –  «ОДЕК» (Оржів)  –  1:8

Юнацька ліга U-15. Результати матчів 2 туру:

ФК «Квасилів»  –  ХФК «Надія-2» –  1:2
«Стандарт-2» –  «Рівес-2»  –  6:0

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...