Снимок экрана 2020-10-10 085159

Призначення арбітрів на матчі 12 туру чемпіонатів (вища, перша, друга ліга) та 2 туру чемпіонату (U-17,U15) серед юнаків Рівненського району

УВАГА! У ПРИЗНАЧЕННІ АРБІТРІВ МОЖЛИВІ ЗМІНИ.
ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЮНАКІВ U-17

10 жовтня (субота)

«Коливань-2» (Клевань) – ФК «Городок-юніор» – 12.00.
Арбітр: Я. Коломис.

«Славія-2» (В. Омеляна) – «ОДЕК» (Оржів) – 14.00.
Арбітр: Я. Рабштина.

«Комета» (В. Житин) – ФК «Забороль-юніор» – 15.00.
Арбітр: В. Воротеляк.

ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЮНАКІВ U-15

10 жовтня (субота)

ФК «Квасилів» – ХФК «Надія-2» (Бармаки) – 12.00.
Арбітр: С.Кральковський.

Стандарт-2» (Тайкури) – «Рівес-2» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: С.Кральковський.

ВИЩА ЛІГА

11 жовтня (неділя)

«Інтеркарс» (Бармаки) – «Продторг» (Забороль) – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: О. Мазурук, І. Серветник.

«Вікторія» (Кустин) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: В. Мамчур, асистенти: Р. Мамчур, В. Гриценко.

«ЛМЗ-Квасилів» – «Горинь» (Кустин) –  11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: В. Воротеляк, М. Буднік.

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – РОКО (Городок) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: М. Степура, Ю. Остаповець.

ХФК «Надія» (Бармаки) – «Славія» (В.Омеляна) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: М. Яковець, С. Кральковський.

ПЕРША ЛІГА

11 жовтня (неділя)

ФК «Дядьковичі» – ФК «Новожуків» – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: П. Котлевський, А. Оліщук.

«Переможець» (Грушвиця) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Ковальчук, М. Повар.

«Альянс» (Б.Криниця) – ФК «Шпанів» – 11.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: О. Оверчук, С. Кральковський.

«Рівес» (В.Олексин) – «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Ковальчук, М. Повар.

ФК «Тинне» (Шубків) – ФК «Обарів» – 14.00.
Арбітр: Я. Коломис, асистенти: А. Каліш, Т. Гаврильчик.

ДРУГА ЛІГА

11 жовтня (неділя)

«Злагода» (М.Шпаків) – ФК «Ясининичі» – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: П. Котлевський, А. Оліщук.

ФК «Корнин» – «Фаворит» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Степура, асистенти: Я. Рабштина, Ю. Остаповець.

«Зірка» (В. Житин) – «Єдність-Мидськ» (Квасилів) – 14.00.
Арбітр: Р. Мамчур, асистенти: В. Мамчур, В. Гриценко.

«Стандарт» (Тайкури) – ФК «Городище» – 15.00.
Арбітр: В. Воротеляк, асистенти: О. Степанюк, М. Буднік.

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...