Снимок1

Призначення арбітрів на матчі 9 туру чемпіонатів (вища, перша, друга, юнацька ліги) Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

11 липня (неділя)

«Славія» (В.Омеляна) – РОКО (Городок) – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Тимощук, І. Конончук.

«Продторгобладнання» (Забороль) – «Оріон» (Грабів) –  11.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: І. Серветник, О. Беденко.

«Горинь» (Кустин) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Коздровський, І. Українець.

«ГолДар» (Голишів) – «Єдність» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, О. Мазурук.

«Вікторія-Агро» (Кустин) – ХФК «Надія» (Рівне) – 15.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: А. Каліш, С. Бородавкін.

ПЕРША ЛІГА

11 липня (неділя)

ФК «Шубків» (Шубків) – «Олімпік»(Олександрія) – 11.00.
Арбітр: І. Гапончук, асистенти: С. Кральковський, Т. Гаврильчик.

«Альянс» (Б.Криниця) – ФК «Корнин» (Корнин) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Левчик, Ю. Остаповець.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 14.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: М. Рудика, І. Українець.

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Тимощук, І. Конончук.

«Стандарт» (Тайкури) – «Рівес» (В.Олексин) – 15.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: І. Серветник, О. Беденко.

ДРУГА ЛІГА

11 липня (неділя)

«Зірка» (В. Житин) – «Фаворит» (Колоденка) – 11.30.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: А. Мезін, М. Буднік.

«Чайка» (Малинівка) – «Злагода» (М. Шпаків) – 14.00.
Арбітр: І. Гапончук, асистенти: С. Кральковський, Т. Гаврильчик.

ФК «Клевань» (Клевань) – «Омелянець» (В. Омеляна) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, О. Мазурук.

ФК «Понебель» (Понебель) – ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – 14.00.
Арбітр: Т. Гаврилюк, асистенти: А. Каліш, С. Бородавкін.

АГАТ (Симонів) – ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: О. Оверчук, Ю. Остаповець.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

10 липня (субота)

«Юпітер» (Дядьковичі) – ФК «Квасилів» (Квасилів) – 10.00.
С. Кральковський.

ФК «Забороль-юн» (Забороль) – «Оріон-2» (Грабів) – 10.00.
Арбітр: В. Левчик.

«Славія-2» (В. Омеляна) – ФК «Городок-юн» (Городок) – 11.00.
І. Українець.

«Горинь-2» (Кустин) – «Атака» (Бармаки) – 17.00.
Арбітр: С. Бородавкін.

ФА «Стандарт» (Тайкури – ХФК «Надія-2» (Рівне) – 17.00.
Арбітр: А. Каліш.

12345
(3 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...