215655642_273239927932480_5233043903930184251_n

Перше коло позаду: Проводимо підсумки

Завершилося перше коло змагань з футболу у Рівненському районі. Команди відіграли  матчі  9  туру вищої, першої, другої та юнацької ліги та незабаром підуть на «літній» відпочинок.

Безпосередньо перед матчами 1 туру другого кола, який футбольні команди зіграють наступної неділі, вища ліга порадувала низкою несподіваних результатів, показавши наскільки зросла напруга серед учасників змагань.
Стабільністю радує свої вболівальників поки що тільки Славія, оформивши черговий розгром (фрагменти матчу на фото).
А щодо решти команд ситуація цікавіша. Інтеркарс , все ще продовжує займати другу сходинку але конкуренти підбираються все ближче. Бармаківці продовжують демонструвати невпевненість – після нічиєї зі Славією та розгрому Вікторії вони несподівано поступилися Горині. І таких випадків назбиралося уже декілька за 9 матчів.
Видали чудовий ривок Оріон та Горинь. Обидві команди пройшли турнірний шлях у середині таблиці, а під кінець провели  декілька складних матчів де вони вийшли переможцями нагородою за що стало підсумкове третє-четверте місце для обох колективів.
Два невдалих поєдинки провела квасилівська Єдність, що трішки погіршило ситуацію для клубу. Те саме можна сказати і про Продторгобладнання. Але враховуючи те, що колективи йдуть дуже тісно, у другому колі назріває серйозне протистояння, якщо не за «золото», то за призові місця точно.

Вища ліга. Результати матчів:

«Славія»  –  РОКО  –  8:0
«Продторгобладнання»  –  «Оріон»   –  1:3
«Горинь»  –  «Інтеркарс»  –  3:2
«ГолДар»  –  «Єдність» –  3:1
«Вікторія-Агро»  –  ХФК «Надія»  –  3:1

Перша ліга не відстає від вищого дивізіону та підносить свої сюрпризи.
Без поразок завершити перше коло не зумів лідер першої ліги – тайкурівський Стандарт.
Команда залишилися на першому місці, але вже не з таким солідним гандикапом який міг би бути.
Ще один несподіваний результат зафіксовано у Білій Криниці. Місцевий Альянс  знищив ФК Корнин, котрому перемога у поточному матчі обіцяла майже лідерство. А так – все ще друга сходинка,  котру прийшлося розділити із ФК Новожуків.
Щодо самих новожуківців, у поєдинку багатому на голи, вони змогли нав’язати свій футбол ФК Шпанів, та зрештою посісти третє підсумкове місце.
Цікаво що результати цих обох команд ще можуть змінитися адже, згідно рішенню КДК РРАФ, у ФК Новожуків додадуться ще 2 пункти, а у ФК Корнин знімуть 3.
Отож, проводячи паралелі, знову ж таки, з вищою лігою, вся боротьба тільки попереду – решта команд йдуть із відривом у 2-3 очки що натякає на гаряче друге коло змагань.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Шубків»  –  «Олімпік»  –  1:6
«Альянс»  –  ФК «Корнин»  –  5:2
ФК «Шпанів»  –  ФК «Новожуків»  –  3:6
«Переможець»  –  ФК «Обарів»  –  9:1
«Стандарт»  –  «Рівес»   –  0:1

Найкращий особистий результат демонструє ФК Кунів-Вельбівно серед команд Рівненського району. Команда виграла усі матчі першого кола, а різниця м’ячів складає рекордні +45.
На другому-третьому місці розташувалися Омелянець та ФК Понебель. Понебільчани змогли перестріляти ФК Верхівськ, а Омелянець навпаки, втратив очки у матчі із ФК Клевань.
До речі, ФК Клевань ще має гру у запасі з АГАТом , котрий замикає турнірку, тому все ще не так однозначно в плані призових місць.
Загалом, боротьба точиться не така рівна як у першій та вищій лізі, але й тут є свої несподіванки. Можливо, команди запропонують щось у другому колі? А враховуючи те, що цього сезону аж п’ять колективів отримають підвищення у класі, то підсилення очікувати точно варто.

Друга ліга. Результати матчів:

«Зірка»  –  «Фаворит» –  8:1
«Чайка»  –   «Злагода»–  1:1
ФК «Клевань»  –  «Омелянець»  –  2:1
ФК «Понебель»  –  ФК «Верхівськ»    –  3:2
АГАТ  –  ФК «Кунів-Вельбівно»    –  0:2

Великоомелянська «Славія-2» та ФА Стандарт очолюють чемпіонат району серед юнаків. Кожна з команд набрала по 24 очка, проте у Славії-2  ще гра в запасі. На третьому місці розташувалася Горинь-2. Найгірший результат показала бармаківська Атака, завершивши перше коло із нулем у графі очки.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Юпітер»  –  ФК «Квасилів»  –  1:1
ФК «Забороль-юніор»  –  «Оріон-2» –  2:2
«Славія-2»  –  ФК «Городок-юніор»  –  4:1
«Горинь-2»    –  «Атака»  –  10:0
ФА «Стандарт»  –  ХФК «Надія-2»   –  5:1

Перенесена гра 5 туру:

ФА «Стандарт»  –  ФК «Квасилів»   –  12:0

Перенесена гра 8 туру:

ХФК «Надія-2»  –  «Славія-2»   –  0:8

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...