Снимок экрана 2021-06-11 213751

Призначення арбітрів на матчі 5 туру чемпіонатів (вища, перша, друга, юнацька ліги) району

ВИЩА ЛІГА

12 червня (субота)

«Оріон» (Грабів) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 18.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: В. Левчик, Т. Гаврилюк.

13 червня (неділя)

«Славія» (В.Омеляна) – «Горинь» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: І. Серветник, Т. Подерня.

«Продторгобладнання» (Забороль) – «ГолДар» (Голишів) –  11.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: І. Українець, Т. Гаврильчик.

«Вікторія-Агро» (Кустин) – «Єдність» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: С. Кральковський, С. Бородавкін.

РОКО (Городок) – ХФК «Надія» (Рівне) – 15.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: М. Таргонський, О. Беденко.

ПЕРША ЛІГА

13 червня (неділя)

ФК «Шубків» (Шубків) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, І. Конончук.

«Олімпік»(Олександрія) – «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: І. Українець, Т. Гаврильчик.

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: І. Серветник, О. Мазурук.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Стандарт» (Тайкури) – 15.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: С. Кральковський, С. Бородавкін.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Обарів» (Обарів) – 17.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: В. Левчик, Ю. Остаповець.

ДРУГА ЛІГА

13 червня (неділя)

«Фаворит» (Колоденка) – ФК «Омелянець» (В. Омеляна) – 11.00.
Арбітр: О. Люльчик, асистенти: В. Тимощук, А. Каліш.

«Зірка» (В. Житин) – «Чайка» (Малинівка) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Присяжнюк, О. Беденко.

ФК «Клевань» (Клевань) – ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – 13.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Т. Гаврилюк, Ю. Остаповець.

ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – «Злагода» (М. Шпаків) – 14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Нездюр, А. Каліш.

ФК «Понебель» (Понебель) – «АГАТ» (Симонів) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, І. Конончук.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

12 червня (субота)

«Оріон-2» (Грабів) – «Атака» (Бармаки) – 11.00.
Арбітр: Т. Гаврилюк.

ФК «Забороль-юн» (Забороль) – «Юпітер» (Дядьковичі) – 17.00.
Арбітр: С. Бородавкін.

ФК «Городок-юн» (Городок) – ХФК «Надія-2» (Рівне) – 17.00.
Арбітр: А. Каліш.

13 червня (неділя)

«Славія-2» (В. Омеляна) – «Горинь-2» (Кустин) – 13.30.
Арбітр: Т. Подерня.

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...