изображение_viber_2021-06-13_12-18-28

Напад домінує над захистом

Вчора,13 червня, колективи Рівненського району завершили більшу половину першого кола, зігравши пятий тур у вищій, першій, другій та юнацькій лігах Рівненського району з футболу  сезону 2021 року.

Надзвичайно результативним видався поточний тур у вищій лізі. З великим рахунком закінчився, як і зазвичай, матч Славії. Головний конкурент «червоних», та по сумісництву, друга команда вишки –  Інтеркарс, не залишив ніяких шансів Оріону, 5:0. У гольовій перестрілці з ГолДаром, сильнішим став досвідчений Продторгобладнання. Команди забили аж сім голів на обох, а долю матчу вирішив останній влучний постріл Короткова.
Вікторія продовжує безвиграшну серію, а РОКО несподівано втрачає очки в домашньому матчі проти ХФК Надія. Нічия коштувала городоцьким футболістам третього місця турнірки – надто швидко РОКО почав втрачати позиції. Цікаво, що це єдиний не результативний матч у п’ятому турі вищої ліги.

Вища ліга. Результати матчів:

«Оріон» –  «Інтеркарс» –  0:5
«Славія» –  «Горинь»  –  9:1
«Продторг»  –  «ГолДар» –  4:3
«Вікторія-Агро»» –  «Єдність»  –  0:3
РОКО  –  ХФК «Надія» –  0:0

Найцікавіший матч п’ятого туру відбувся у Великому Олексині. Зустрічалися лідери першої ліги ФК Шпанів та Стандарт. Матч був надпринциповий, і жодна з команд не хотіла поступатися. Двічі шпанівці виходили вперед, і двічі, майже миттєво, Стандарт відновлював паритет. Зрештою, гра так і закінчилась із нічийним рахунком 2:2, що в деякій мірі влаштувало обидва колективи. Мировою лідерів відразу скористалися найближчі переслідувачі –  ФК Корнин та ФК Новожуків. Корнинці з Переможцем влаштували справжню гольову феєрію, порадувавши вболівальників десятком голів, а ФК Новожуків в економ режимі обіграв ФК Обарів.
Олімпік та ФК Шубків вимальовуються як головні кандидати на пониження у класі.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Шубків» –  «Альянс» –  1:2
«Олімпік»  –  «Рівес»  –  0:3
«Переможець»  –  ФК «Корнин»  –  4:6
ФК «Шпанів»  –  «Стандарт» –  2:2
ФК «Новожуків»  –  ФК «Обарів»  –  2:0

Під гаслом класової нерівності завершився п’ятий тур у другій лізі району. Всі поєдинки без винятку завершилися розгромами, а найменший був зафіксований у матчі Зірка – Чайка, 4:0. ФК Кунів не помітив колектив з Клеваня, котрий претендував на призові місця, а ФК Омелянець знищив Фаворит.
Таким чином, на чисте друге місце підійнявся Омелянець, а ФК Клевань вдовольнився третьою позицією. Середняки другої ліги здобули по перемозі. Злагода переграла ФК Верхівськ, а ФК Понебель розібрався з АГАТом.

Друга ліга. Результати матчів:

«Фаворит»  –  ФК «Омелянець» –  0:9
«Зірка» –  «Чайка» –  4:0
ФК «Клевань» –  ФК «Кунів-Вельбівно» –  1:8
ФК «Верхівськ»  –  «Злагода» –  1:7
ФК «Понебель»  –  АГАТ  –  6:1

Славія-2 закономірно вирвалась у лідери юнацької ліги перегравши Горинь-2 та ФА Станадарт. Щоправда, великоомелянські хлопчаки все ще розділяють перше місце з Горинью-2, але враховуючи те, з якими рахунком були обіграні головні конкуренти, та те, що у Славії-2 на одну гру все ще менше, вже можна говорити про одноосібного лідера змагань.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Оріон-2» – «Атака –  6:0
ФК «Забороль-юніор» –  «Юпітер» –  8:0
ФК «Городок-юніор» – ХФК «Надія-2» –  0:0
«Славія-2»  –  «Горинь-2»  –  7:0
ФА «Стандарт» –  ФК «Квасилів» –  перенесено

Перенесений матч 4 туру:

ФА «Стандарт» –  «Славія-2»  –  1:6

12345
(3 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...