244698506_4214726155321117_3552834522710217908_n

Призначення арбітрів на матчі 17 туру чемпіонатів (вища, юнацька ліги) та матчів 18 туру чемпіонатів (перша, друга ліги) Рівненського району з футболу

ВИЩА ЛІГА

17 жовтня (неділя)

«Оріон» (Грабів) – «Єдність» (Квасилів) –  11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, Ю. Головницький.

«Інтеркарс» (Бармаки) – «Вікторія-Агро» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: В. Тимощук, І. Українець.

«Горинь» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: М. Буднік, В. Стахнюк.

«Продторгобладнання» (Забороль) – РОКО (Городок) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: М. Таргонський, Ю. Остаповець.

«Славія» (В.Омеляна) – ХФК «Надія» (Рівне) – 15.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Бородавкін, І. Конончук.

ПЕРША ЛІГА

17 жовтня (неділя)

ФК «Обарів» (Обарів) – «Переможець» (Грушвиця) – 14.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: О. Степанюк, Т. Гаврильчик.

«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Шубків» (Шубків) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Левчик, Ю. Остаповець.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, Ю. Головницький.

«Рівес» (В.Олексин) – «Стандарт» (Тайкури) – 14.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Оверчук, В. Стахнюк.

ФК «Корнин» (Корнин) – «Альянс» (Б.Криниця) – 14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: В. Коздровський, І. Українець.

ДРУГА ЛІГА

17 жовтня (неділя)

«Злагода» (М. Шпаків) – «Чайка» (Малинівка) – 11.00.
Арбітр: Т. Гаврилюк, асистенти: М. Степура, С. Кральковський.

«Фаворит» (Колоденка) – «Зірка» (В. Житин) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Т. Гаврильчик, В. Присяжнюк.

«Омелянець» (В. Омеляна) – ФК «Клевань» (Клевань) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: С. Бородавкін, І. Конончук.

ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – ФК «Понебель» (Понебель) – 14.00.
Арбітр: М. Степура, асистенти: Т. Гаврилюк, С. Кральковський.

ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – АГАТ (Симонів) – 14.00.
Арбітр: Р. Форсюк, асистенти: А. Каліш, О. Смолій.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

16 жовтня (субота)

«Атака» (Бармаки) – ФА «Стандарт» (Тайкури) – 11.00.
Арбітр: С. Бородавкін.

«Оріон-2» (Грабів) – ФК «Квасилів» (Квасилів) – 16.00.
Арбітр: С. Бородавкін.

«Горинь-2» (Кустин) – «Юпітер» (Дядьковичі) – 16.00.
Арбітр: А. Каліш.

«Славія-2» (В. Омеляна) – ХФК «Надія-2» (Рівне) – 16.00.
Арбітр: І. Українець.

ФК «Забороль-юн» (Забороль) – ФК «Городок-юн» (Городок) – 16.00.
Арбітр: Я. Коломис.

ДЮФЛ U-11

9 жовтня (субота)

Група Б (смт Гоща) початок – 10.30.
Арбітри: Т. Гаврильчик, А. Каліш.

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...