MyCollages

Переможця першої ліги визначить “золотий матч”

Минулого вікенду футбольні колективи району зіграли матчі 17  туру вищої, юнацької ліги та матчі заключного, 18 туру, першої й другої ліги Рівненського району з футболу  сезону 2021 року.

Перемога у ключовому поєдинку другого кола дозволила грабівському Оріону достроково вибороти «срібні» нагороди вищого дивізіону Рівненського району. Для грабівців це стало неабияким досягненням, адже востаннє це траплялося у далекому 2000 році.
Отож, останній тур обіцяє нам інтригу тільки у боротьбі за третю сходинку та безпосередньо за право залишитися у вищому дивізіоні. Розгромна перемога Інтеркарса та кадрові проблеми Продторга наприкінці чемпіонату поміняли розстановку сил перед заключним туром змагань. Бармаківці знову треті а футболісти із Забороля опинилися на четвертій сходинці. Враховуючи те, що обом колективам протистоятимуть вже немотивовані суперники то скоріш за все турнірна таблиця для цих команд вже не зміниться.
Куди більш цікава ситуація у стані аутсайдерів. Під загрозою вильоту опинилися відразу три команди – ГолДар, Вікторія та Надія. І у останньому турі Надія приймає Вікторію. Наразі ГолДар та Вікторія мають однакову кількість очок, але в особистих зустрічах ГолДар кращий, тому якщо колективи матимуть однаковий результат, то у вищій лізі залишаться саме голишівці, а Вікторія покине вищу лігу. Але якщо ГолДар здобуде перемогу над Єдністью, а Вікторія над Надією, то у всіх трьох команд буде рівна кількість очок і знову на перший план вийдуть показники у особистих зустрічах. А там Надія найгірша, і саме на них чекатиме пониження у класі. І на останок, нічия Вікторії та Надії при невдачі голишівців, відправляє останніх у першу лігу.

Вища ліга. Результати матчів:

«Оріон»  –  «Єдність»  –  2:0
«Вікторія-Агро»  –  «Інтеркарс»  –  2:8
«Горинь»  –  «ГолДар»  –  4:3
«Продторгобладнання»  –  РОКО  –  1:7
«Славія»  –  ХФК «Надія»  –  3:1

В останньому турі першої ліги чемпіон так і не визначився. Обидва претенденти здобули по перемозі, і тепер команди зіграють так званий, «золотий матч».
Перед останнім поєдинком сезону Рівес підходить в кращому стані. Команди здобула розгромну перемогу над Стандартом, тоді як шпанівці могли і не взяти максимум очок у матчі із ФК Новожуків. На вболівальників чекає останнє «шпанівське дербі» у сезоні, що і розставить все по своїх місцях.
Щодо «бронзи» чемпіонату, то тут все завершилося досить прогнозовано – грушвицький Переможець знищив ФК Обарів та посів заслужене третє місце.
Олімпік та Альянс здобули  по перемозі але на турнірну ситуацію це не вплинуло.
Шубків останній.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Обарів»  –  «Переможець»   –  0:9
«Олімпік»  –  ФК «Шубків»  –  4:3
ФК «Новожуків»  –  ФК «Шпанів»  –  2:3
«Рівес»  –  «Стандарт»  –  4:1
ФК «Корнин»  –  «Альянс»  –  0:4

На відміну від решти чемпіонатів, у другій лізі сезон завершено.
Чемпіон другої ліги – ФК Кунів-Вельбівно, закріпив чемпіонство мінімальною перемогою над АГАТом.
Другим став Омелянець, ФК Клевань – треті.
«Срібні» нагороди Омелянець та ФК Клевань розіграли в поточному турі в очному протистоянні, де мінімально перемогла команда із Великої Омеляни.
Варто відзначити й ФК Понебель та Зірку, котрі не ввійшли до трійки призерів, але вже у наступному сезоні зіграють у першій лізі.

Друга ліга. Результати матчів:

«Злагода»  –  «Чайка»  –  1:1
«Фаворит»  –  «Зірка»  –  1:3
«Омелянець»  –  ФК «Клевань»  –  1:0
ФК «Верхівськ»  –  ФК «Понебель»  –  5:3
ФК «Кунів-Вельбівно»  –  АГАТ –  2:1

Юнаки з Великої Омеляни, за тур до кінця змагань, оформляють чемпіонство у юнацькій лізі Рівненського району. У переможному матчі команда переграла однолітків із ХФК Надія-2.ФА Стандарт автоматично став другим, а за третю сходинку все ще триває боротьба.
Найкращі шанси у юнаків із Грабова, вони випереджають ФК Забороль-юніор та ХФК Надію-2 на два пункти. Більш того, на Оріон-2 та ФК Забороль-юніор чекає очне протистояння в останньому турі, яке і стане ключовим для команд у сезоні 2021.

Юнацька ліга. Результати матчів:

ФА «Стандарт»  –  «Атака»  –  5:0
«Оріон-2»  –  ФК «Квасилів»  –  4:0
«Горинь-2»  –  «Юпітер»  –  7:0
«Славія-2»  –  ХФК «Надія-2»  –  2:1
ФК «Забороль-юніор»  –  ФК «Городок-юніор»  –  14:1

12345
(5 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...