163065948_1067827393701465_6546078681552674117_o

Зимовий турнір Рівненського району з футболу. Чверть та півфінали

На минулих вихідних  були зіграні матчі чвертьфіналу та півфіналу відкритого зимового турніру Рівненського району з футболу на призи газети «Слово і час».

Чвертьфінал. 20 березня (субота). Результати матчів:

Продторг (Забороль) – Оріон (Грабів)  1:1 (пп 4:5)

Славія (В. Омеляна) – Злагода (М. Шпаків)   3:0

ФК Кустин – РОКО (Городок)  0:0 (пп 5:4)

Зірка (В. Житин) – ФК Гоща-Садове  2:2 (пп 4:5)

Груповий етап завершився. А це означло тільки одне – чвертьфінальні матчі чотирьох кращих команд обох груп. Перший поєдинок грав лідер групи “А” та четверта команда групи “Б”. Здавалося, у цьому матчі перевага буде на стороні Продторга, котрий зумів обійти найтитулованішу команду району – Славію. Грабівці ж, встигли “стрибнути у вагон” в самий останній момент, будучи на волосок від провалу. Поєдинок завершився бойовою нічиєю, а вже у післяматчевих пенальті вдача була саме на стороні Оріону!
Далі чвертьфінальний поєдинок зіграли Злагода та Славія. І як би чудово себе малошпаківці не показали у груповому етапі, футболісти Славії розставили все по своїх місцях – розгром із рахунком 3:0.
Ще одна гра завершилася нічиєю. Частий гість зимового турніру, городоцький РОКО не зміг здолати ФК Кустин, та покинув турнір програвши серію післяматчевих пенальті.
Зірка зуміла дати бій досвідченому кубковому бійцю – ФК Гоща-Садове. Гра завершилася бойовою нічиєю із рахунком 2:2. Як і у попередніїх матчах чвертьфіналу доля команд вирішувалась у серії одинадцятиметрових. Сильнішими виявилися гощанські футболісти.
Цікаво, що з чотирьох поєдинків 1/4 стадії турніру, три закінчилися пробиттям пенальті і тільки один у основний час.

Півфінал. 21 березня (неділя). Результати матчів:

Оріон (Грабів) – ФК Кустин   1:4

Славія (В. Омеляна) – ФК Гоща-Садове  0:0 (пп 5:3)

Тріумф Оріона у чвертьфіналі нажаль не тривав довго. Перегравши лідера групи “А”, грабівці спіткнулися у піфіналі на ФК Кустин, який зайняв тільки третє місце. Поєдинок закінчився із розгромним рахунком, а Оріон спромігся лише на гол престижу.
Другий піфінал став цікавішим. Інтрига трималася до самого завершення основного часу, і навіть після нього. Зустрілися дві надзвичайно досвідчені команди, і обережна гра призвела до “сухих” нулів на табло. Далі діло було за лотереєю, у якій більше пощастило великоомелянським футболістам.

Таким чином у фіналі зустрінуться ФК Кустин та Славія, а Оріон та ФК Гоща-Садове позмагаються за бронзу турніру.

Фінал та матч за 3 місце відбудуться у суботу, 27 березня.