152305542_138812338098955_475392987272493684_n

Зимовий турнір Рівненського району з футболу. Четвертий тур

Відкритий зимовий турнір Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час” перетнув екватор групової стадії. Команди зіграли матчі 4 туру.

Група «Б». 4 тур. 20 лютого (субота). Результати матчів:

ФК ГощаСадове – Оріон (Грабів) – 1 : 1

РОКО (Городок) – ФК Ясининичі – 3 : 1

Злагода (М. Шпаків) – ФК Корнин – 3 : 2

Олімпік (Олександрія) – Агат (Симонів) – 1 : 0

Надзвичайно цікаво цьогоріч протікають футбольні баталії району у тренувальному зимовому турнірі. Городоцький РОКО вихопився на лідируючу позицію у турнірці зрівнявшись по очках з ФК Гоща-Садове. Зокрема, цьому злету посприяв Оріон, який змусив гощанців втратити перші залікові пункти.
Ще більше ця нічия підігріла інтерес до матчу наступного туру, де два передових колективи зустрінуться у очній зустрічі.
Злагода, яка представляє другий дивізіон району, вийшла на одноосібне третє місце. А вийти їй дозволила “фірмова” перемога над ФК Корнин. Нагадаємо , що у сезоні 2020 року тільки малошпаківці зуміли переграти двічі, вже першоліговий колектив з Корнина.
Олімпік – четвертий. Футболісти з Олександрії мінімально обіграли Агат, шанси якого пробитися в наступний раунд тануть з кожним туром.

Група «А». 4 тур. 21 лютого (неділя). Результати матчів:

Рівес (В. Олексин) – ФК Кустин – 0 : 3

Славія (В. Омеляна) – Вікторія (Кустин) – 3 : 0

Інтеркарс (Бармаки) – ГолДар (Голишів) – 1 : 2

Зірка (В. Житин) – Продторг (Забороль) – 0 : 0

У групі “А” ситуація не настільки прозора як у групі “Б”, адже матчі третьго туру будуть дограні поетапно.
Отож, Славія одноосібно очолила групу із стовідсотковим результатом, що мабуть, ні для кого не стало несподіванкою. А от де сталася несподіванка, то це у матчі Зірки з Продторгом. Продторг втратив перші бали тоді, коли як Зірка ці перші бали тільки здобула. А саме один бал. Щоправда на турнірне становище це не вплинуло, Продторг залишився на другій сходинці, а Зірка на останній.
Ще один поєдинок з неоднозначним результатом, Інтеркарс – ГолДар. Сказати відверто, голишівці своєю грою заслуговували на перемогу, але сталося це тільки зараз, та ще й у протистоянні з начебто більш “мастеровитим” суперником. Отож, бармаківці вкотре втрачають очки, а ГолДар трішки покращує своє становище вцілому.
ФК Кустин пробивається на третє місце завдяки розгрому над Рівесом. Загалом, футболісти з Кустина у цьому розіграші виглядають дуже непогано та мають усі шанси зіграти у плей-офф.

П’ятий тур змагань відбудеться 27 та 28 лютого.

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...