зимнік 3 тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Третій тур

Триває відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”. Минулого вікенду футбольні колективи зіграли матчі третього туру та перенесені матчі восьмого туру.

Група «А». 3 тур. 9 лютого (неділя). Результати матчів:

ФК “Тайкури” – вихідний.

ФК «Обарів»  –  «Вікторія» (Кустин)  –  1:5

ФК “Гоща-Садове”  –  ФК “Тинне” (Вересневе)  –  5:2

ФК «Понебель»  –  «Зірка» (В. Житин)  –  0:3

«Продторг» (Забороль)  –  РОКО (Городок)  –  2:4

Перенесений матч 8 туру. 8 лютого (субота):

РОКО (Городок)  –  ФК «Понебель»  –  6:2

У зв’язку з перенесеними матчами 8 туру та відсутністю десятої команди у сітці турніру ситуація у групі “А” максимально заплуталась, адже деякі команди зіграли тільки по дві гри , тоді як є вже колективи котрі мають у своєму активі аж чотири матчі. Група має яскраво вираженого у лідера в лиці городоцького РОКО який, таки, вже зіграв чотири матчі з максимальним результатом. На три очка відстає колектив з Гощі, зігравши три гри. Саме ці дві команди, скоріш за все, боротимутся за першу стрічку групи, і вирішальним аргументом буде очна зустріч цих колективів у шостому турі. В четвірку кращих увійшли “Вікторія” та “Продторг”, котрі набрали однаково, по шість очок, програвши тільки лідерам групи, а “Зірка” та ФК “Тайкури” ділять п’яту та шосту стрічки, зігравши тільки по дві гри, та беззаперечно ще складуть конкуренцію командам що розташувалися над ними. ФК “Тинне”, ФК “Обарів” та ФК “Понебель”, нажаль, ще не набрали жодного очка та замикають турнірну таблицю групи “А”.

Група «Б». 3 тур. 8 лютого (субота). Результати матчів:

«Злагода» (М.Шпаків)  –  “Славія” (В.Омеляна)  –  0:6

ФК «Мізоч»  –  “ГолДар” (Голишів)  –  2:2

“Рівес” (В. Олексин)  –  “Мрія” (Рівне)  –  1:1

«Маяк-Дядьковичі»  –  ФК «Рясники»   –  5:0

«Інтеркарс» (Бармаки)  –  «Оріон» (Грабів)  –  4:0

Перенесений матч 8 туру. 9 лютого (неділя):

“Славія” (В.Омеляна)  –  ФК «Мізоч»  –  4:1

“Славія” міцною хваткою продовжує тримати лідерство у групі “Б”:  великоомелянський колектив не тільки переміг усіх своїх опонентів, а зробив це з вражаючою різницею м’ячів. А ось на другій сходинці несподіванка – великоолексинський “Рівес”. Мало хто очікував побачити цю команду так високо в” групі смерті”.
В четвірку кращих ще просочилися  “Інтеркарс” та “Маяк-Дядьковичі”, котрі відстають від “Рівеса” на одне, та два очка, відповідно. Далі розташувалася щільна група переслідувачів в лиці “Мрії”, “Оріона” та ФК “Мізоч” котрі вже в наступному турі можуть перескочити відразу на декілька стрічок вгору. Особняком тримається “ГолДар”,  який набрав тільки два очка, а замикати  турнірку групи “Б” залишилися ФК “Рясники” та “Злагода”.
Наступний тур беззаперечно принесе багато несподіванок та перестановок в турнірній сітці обох груп, а на вболівальників чекає надзвичайно запекла боротьба між футбольними колективами району.

Четвертий тур групового етапу змагань пройде 15-16 лютого.

12345
(3 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...