83572454_770840320066842_2259967591646756864_n

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Перший тур

Минулого вікенду стартував відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”. В суботу відбулися матчі у групі “Б”, а в неділю грали команди групи “А”.

Група «Б». 1 тур. 25 січня (субота). Результати матчів:

«Мрія» (Рівне)  –  ФК «Рясники»  –  3:0 (тех)

«Рівес» (В.Олексин)  –  «ГолДар» (Голишів)  –  2:0

“Маяк-Дядьковичі”  –  «Оріон» (Грабів)  –  2:2

ФК «Мізоч»  –  «Злагода» (М.Шпаків)  –  1:0

«Інтеркарс» (Бармаки)  –  “Славія” (В.Омеляна)  –  1:3

Ось і дочекалися старту зимового тренувального чемпіонату  команди та прихильники аматорських змагань з футболу в районі та місті Рівному. Однак, на жаль, матч-відкриття між Мрією та командою з Рясників не відбувся –  останні з’явилися на гру в неповному складі. Проте надалі все пішло як по маслу. Відразу хотілося б відзначити що жереб звів групі у “Б” більшість потужних команд, за що її вже встигли охрестити “групою смерті”. І дійсно, виходячи з результаів першого туру  поки що нічого не ясно. Вперед вирвалися рівненська Мрія, Славія, Рівес та Мізоч, а Оріон та Маяк-Дядьковичі розписали мирову. Другий тур обіцяє трішки прояснити ситуацію і беззаперечно ще сильніше загострити боротьбу за перші чотири місця у групі які гарантують учать в матчах плей-офф.

Група «А». 1 тур. 26 січня (неділя). Результати матчів:

“Зірка” (В.Житин) – вихідний.

ФК «Тайкури»  –  ФК «Тинне» (Вересневе)  –  2:1

ФК “Гоща-Садове”  –  «Вікторія» (Кустин)  –  3:0

ФК «Понебель»  –  «Продторг» (Забороль)  –  1:7

ФК «Обарів»  –  РОКО (Городок)  –  3:8

Так як у групі “А” 9 команд, у неділю відбулося тільки чотири матчі, житинська Зірка поточний тур пропускала. Решта команд провели контрольні поєдинки, де ФК Тайкури переграв ФК Тинне, а ФК Гоща-Садове не залишила шансів Вікторії. Ще в двох матчах були зафіксовані розгромні перемоги. Продторг та РОКО нанесли нищівні поразки ФК Понебель та ФК Обарів, відповідно. На відміну від групи “Б”, у групі “А” відразу вималювались чіткі фаворити в лиці ФК Гоща-Садове, Продторга та РОКО, проте, без сумнівів, решта команд спробують нав’язати свою гру лідерам групи.

Другий тур групового етапу змагань пройде 1(група «А») та 2(група «Б») лютого.

12345
(3 голосів, середній: 4.33 з 5)
Loading...