Снимок

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. П’ятий тур

Набирає обертів відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”. Минулої неділі команди зіграли матчі пятого туру та перенесені матчі восьмого туру.

Група «А». 5 тур. 23 лютого (неділя). Результати матчів:

ФК “Гоща-Садове” – вихідний.

ФК «Обарів»  –  ФК “Тинне” (Вересневе)  –  2:2

ФК «Понебель»  –  ФК «Тайкури»  –  2:5

«Продторг» (Забороль)  –  «Зірка» (В. Житин)  –  1:2

«Вікторія» (Кустин)  –  РОКО (Городок)  –  2:3

Перенесений матч 8 туру. 22 лютого (субота):

ФК “Гоща-Садове”  –  ФК «Обарів»  –  2:3

РОКО одноосібно очолив групу А, здобувши п’яту поспіль перемогу, а на конкурента городоцьких футболістів чекала осічка. В перенесеному матчі 8 туру ФК “Гоща-Садове” не зміг впоратись з ФК “Обарів”, котрі ненасли першу поразку одному з лідерів групи, а згодом, в  не менш непростому поєдинку розписали мирову з ФК “Тинне”. Таким чином, зігравши шість ігор, ФК “Обарів” займає п’яту стрічку турнірки маючи у своему активі сім очок. Це дозволлило ім зрівнятися з “Вікторією” та “Продторгом”, котрі з своїх протистоянь не змогли вийти переможцями, та залишаються на третьому та четвертому місті, відповідно. Далі розташувалась низка команд які зіграли поки що тільки по чотири гри, та мають у запасі один матч, а по відношенню до ФК “Обарів” навіть два. А враховуючи те, що відставання від  “трійки” становить тільки один бал (ФК Тинне 3 бала), то основна боротьба за путівку в 1/4 турніру розгорнеться якраз таки в наступному турі. Щодо ФК “Понебель”, то команда так і не набрала жодного очка і стала першим колективом котрий втратив всі шанси на вихід в наступний раунд.

Група «Б». 5 тур. 22 лютого (субота). Результати матчів:

ФК «Мізоч»  –  “Мрія” (Рівне)  –  0:1

«Злагода» (М.Шпаків)  –  “ГолДар” (Голишів)  –  0:6

“Оріон” (Грабів)  –  “Славія” (В.Омеляна)  –  1:9

«Інтеркарс» (Бармаки)  –  ФК «Рясники»   –  7:0

«Маяк-Дядьковичі»  –  «Рівес» (В.Олексин)  –  3:0

Перенесений матч 8 туру. 23 лютого (неділя):

«Маяк-Дядьковичі»  –  «Інтеркарс» (Бармаки)  –  3:0

“Славія” здобула для себе знакову перемогу, яка стала гарантією проходу команди на стадію 1/4 змагань. Великоомелянці з розгромним рахунком переграли “Оріон” та стали першою командою яка вже точно зіграє в плей-офф турніру.
Центральним матчем групи Б стала перенесена гра 8 туру між найближчими переслідувачами “Славії”, колективом з Дядьковичів та “Інтеркарсом”. Цікаво, що “Маяк-Дядьковичі” провів дві надзвичайно складні для команди гри з стовідсотковим результатом, в поточному турі перегравши “Рівес”, а згодом здолавши і “Інтеркарс”. Цікаво що і ті, і інші займали певний час другу сходинку турнірки. І, якщо, трійка лідерів зараз не викликає сумнів, так як відрив від четвертого місця складає поки що п’ять очок, то далі розташувався тісний клубок із низки команд, які саме на це, четверте місце, мають серйозні претензії.
Отож, по сім очок набрали “Мрія”, “Рівес” та “Мізоч” по п’ять “Оріон” та “ГолДар”, і вже наступний тур, де багато команд зустрінуться в очних зустрічах, прояснить ситуацію. Нагадаємо, що теоретичні шанси на прохід далі мають навіть “Злагода” та ФК “Рясники”, котрі набрали одне та нуль очок, відповідно.

Шостий тур групового етапу змагань пройде 29 лютого (Група А) та 1 березня (Група Б).

12345
(Оцінок немає)
Loading...