9 тур

За тур до відпочинку

Завершилося перше коло чемпіонатів  Рівненського району з футболу. Вчора, 14 липня, команди відіграли  матчі дев’ятого  туру вищої, першої, та юнацької ліг  та матчі десятого туру другої ліги.

Хоча й залишилося у команд ще по одній грі перед відпочинком, та деякі підсумки першого кола вже можна підводити. Отож, Будмаркет «Маяк», завдяки останній своїй  перемозі залишається в недосяжності  для конкурентів, зберігаючи відрив у шість очок. Проте, й великоомелянчани із квасилівцями не відстають – «Славія» переграла «Оріон», а «ЛМЗ-Квасилів» здобув технічну перемогу над футболістами із Забороля. Остаточне рішення по даному матчу прийме склад КДК РРФФ. Хороші результати у другій половині першого кола демонструє кустинська «Горинь», після невдалого старту, і особливо нищівної поразки від «Славії» у 4 турі, кустинці зібралися та провели чудову серію без поразок, яка триває вже аж 5 ігор. Не вдалося засмутити гравців з Кустина і городоцькому РОКО, який міг у разі успіху зрівнятися по очках із великоомелянською «Славією» та «ЛМЗ-Квасилів».  Падіння з другого на шосте місце демонструє грабівський «Оріон», воно й не дивно , адже, під кінець першого кола у грабівчан дуже непрості суперники. Замикають турнірку –  ХФК «Надія», ФК «Обарів» та «Продторгобладнання», які суттєво відстають від решти команд вищого дивізіону.

Вища ліга. Результати матчів:

«Горинь»  –  РОКО  –  2:2
«Славія»  –  «Оріон»   –  3:0
ФК «Обарів»  –  «Інтеркарс»  –  2:5
ХФК  «Надія»  –  Будмаркет «Маяк» –  0:4
«Продторгобладнання»  –  «ЛМЗ-Квасилів»   –  матч не відбувся

Білокриницький «Альянс» займає лідируючу позицію по завершенні першого кола серед команд першої ліги. «Вікторія» – друга, хоча, у кустинців є гра в запасі, тому лідерство «Альянса» є досить хитким. Голишівський «ГолДар» піднявся на третю сходинку завдяки перемозі над ФК «Дядьковичі», котрий продовжує своє падіння – це вже четверта поспіль поразка дядьковицького колективу. «Олімпік» знову «вистрілив». Цього разу олександрійські футболісти  розібралися в надтяжкому матчі з ФК «Шпанів», зайнявши третю стрічку та змістивши шпанівців на п’яту. «Краще пізно чим ніколи» – «Рівес» під кінець кола гримнув дверима та здобув першу перемогу в нинішньому розіграші чемпіонату. Жертвою великоолексинців стала малошпаківська «Злагода». Хоча, ситуацію це не змінило, як і «Злагода», а ще колоденський «Фаворит», вони залишаються аутсайдерами першої ліги.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне»  –  «Вікторія»  –  2:3
«Фаворит»  –  «Альянс»  –  0:4
«Рівес»  –  «Злагода»  –  3:0
ФК «Дядьковичі»  –  «ГолДар»  –  0:2
ФК «Шпанів»  –  «Олімпік»   –  1:2

Ні для кого не було несподіванкою що «Переможець» залишиться на п’єдесталі першої ліги. Із зручним відривом у шість очок грушвицька команда впевнено йде у напрямку до чемпіонства загалом. Цікаво, що «Переможець» залишається єдиним клубом другої ліги , що не зазнав гіркоти поразок. Далі розташувалися відразу декілька команд з приблизно рівною кількістю очок, а саме: ФК «Новожуків», ФК «Корнин», ФК «Понебель» та житинська «Зірка». Карпилівський «Сокіл тримається «особняком» – і до аутсайдерів їх не віднесеш, і до конкурентного клубу вони не дотягують. Останнє місце турнірки розділили між собою «Зеніт» з Шубкова та ФК «Ясининичі».

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Новожуків»  –  «Зірка»–  4:1
«Зеніт»  –   «Сокіл»–  0:5
ФК «Понебель»  –  «Переможець»  –  3:3
ФК «Корнин»  –  ФК «Ясининичі»    –  7:1

Великоомелянська «Славія-2» очолила чемпіонат району серед юнаків. Проте, відрив від переслідувачів мінімальний – всього одне очко. Друге та третє місце розділили «ЛМЗ-юніор» та ХФК «Надія-2». «Оріон-2» з Грабова четвертий, відставання якого складає два очка.

Юнацька ліга. Результати матчів:

ФК «Забороль-юніор»  –  «ЛМЗ-юніор»  –  4:0
«Славія-2»  –  «Оріон» –  7:0
ФК «Обарів-юніор»  –  «Комета  –  2:1
«Горинь-2»    –  ФК «Городок-юніор»  –  1:4
ХФК «Надія-2»  –  БМ «Маяк-юніор»   –  2:0

12345
(Оцінок немає)
Loading...