12 тур

У «вишці» феєрять гості

Футбольна осінь розпочалася матчами 12 туру вищої, першої, юнацької ліг  та 14 туру другої ліги Рівненського району, які відбулися вчора, 1 вересня.

Несподівана нічия між ХФК «Надією» та «ЛМЗ-Квасилів» призвела до втрати таких важливих очок для квасилівського клубу. І, хоча, квасилівчани другу стрічку не втратили, та все таки дозволили конкурентам, особливо «Славії» , наблизитися ще ближче. Самі ж великомелянчани подарованої нагоди підібратися до другого місця не прогавили, надвпевнено перегравши ФК «Обарів», і тепер відстають від квасилівської команди тільки на одне очко. Лідер вищого дивізіону, колоденський «Маяк», відриватися не поспішає – команда зіграє матч поточного туру із заборольським «Продторгобладнанням» наступної неділі, 8 вересня. А поки що розрив між першим та другим місцем становить чотири очка. «Інтеркарс» та грабівський «Оріон», завдяки виїзним перемогам, продовжують розділяти між собою четверте-п’яте місце турнірної таблиці.

Вища ліга. Результати матчів:

«Горинь»  –  «Оріон»   –  2:4
РОКО  –  «Інтеркарс»   –  3:4
ФК «Обарів»   –  «Славія»  –  0:7
ХФК «Надія»   –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  2:2
Будмаркет «Маяк»  –  «Продторгобладнання»  –  матч перенесено

Після непростої перемоги у Кустині над ФК «Шпанів», «Вікторія» продовжує очолювати турнірну таблицю з відривом від найближчого переслідувача у чотири очки. «Альянс» завдяки впевненій перемозі над голишівцями, котрі поки що йдуть третіми у чемпіонаті, убив двох зайців одним пострілом – не відпустивши надто далеко кустинський колектив та залишив на безпечній відстані від себе «ГолДар».  «Рівес» продовжує свій переможний хід: цього разу жертвою великоолексинців став ФК «Дядьковичі», а  в «битві середняків» ФК «Тинне» здобуває важливу перемогу над олександрійським «Олімпіком». Колоденський «Фаворит», в свою чергу, переграв малошпаківську «Злагоду», що залишає надію для колоденців на те,  щоб покинути останню стрічку турнірки.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Дядьковичі»  –  «Рівес»  –  1:2
«Альянс»   –  «ГолДар»  –  3:0
«Фаворит»  –  «Злагода»  –  5:2
ФК «Тинне»  –  «Олімпік»  –  3:1
«Вікторія»  –  ФК «Шпанів»  –  2:1

На мажорній ноті завершили команди друге коло другої ліги. Грушвицький «Переможець» зумів відірватися від конкурентів ще далі, тепер відрив становить аж шість очок. ФК «Понебель» у одному з центральних матчів туру, мінімально на виїзді розібрався з ФК «Новожуків», що дозволило впритул наблизитися до другого місця турнірки, яке новожуківці продовжують утримувати. Ще один центральний поєдинок туру – ФК «Корнин» – «Зірка» залишив більше питань чим відповідей. Розписавши між собою мирову, команди залишилися на четвертому та п’ятому місцях, відповідно. Без сумніву такий результат «на руку» трійці лідерів чемпіонату. Хотілося б ще відмітити першу перемогу  колективу із Ясининичів у змаганнях, котрі зуміли переграти у виїзному матчі  шубківський «Зеніт». Третє коло команди розпочнуть без відпочинку, на наступній неділі.

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Новожуків»  –  ФК «Понебель»  –  0:1
«Переможець»   –  «Сокіл»  –  8:1
«Зеніт» –  ФК «Ясининичі»  –  1:2
ФК «Корнин»  –  «Зірка»  –  1:1

Чемпіонат Рівненського району серед юнаків очолила великоомелянська «Славія-2». Друге та третє місця розділили між собою «ЛМЗ-юніор» та ХФК «Надія-2», які відстають від «Славії-2» всього на одне очко, та мають одну та дві гри в запасі, відповідно.

Юнацька ліга. Результати матчів:

ФК «Обарів-юніор»  –  «Славія-2» –  2:4
«Горинь-2»  –  «Оріон-2» –  0:6
ФК «Городок-юніор»  –  «Комета»  –  2:1
БМ «Маяк-юніор»  –   ФК «Забороль-юніор»  –  1:1
ХФК «Надія-2»  –  «ЛМЗ-юніор»  –  матч перенесено

Перенесені  матчі  11 туру:

«Комета»  –  ХФК «Надія-2»  –  ( +:- )
ФК «Городок-юніор»  –  БМ «Маяк-юніор»  –  2:1

У четверг, 29 серпня,  відбулися дві півфінальні гри кубка серед юнаків. Хлопчаки із Забороля поступилися бармаківській ХФК “Надія-2” у матчі-відповіді, проте, за сумою двох поєдинків, стали першими фіналістами турніру . У другому півфінальному матчі ФК “Корнин-юніор” з великим рахунком поступився ОДЕКрайДЮСШ “Зоря”. Матч-відповідь між цими командами перенесено на пізніший термін.

Півфінал кубка серед юнаків. Результати матчів:

ХФК «Надія-2»  –  ФК “Забороль-юніор” –  3:2 (перший матч – 4:1)
ФК “Корнин-юніор”   –   ОДЕКрайДЮСШ “Зоря”  –  0:7

12345
(Оцінок немає)
Loading...