1

У Квасилові відбувся традиційний дитячий міні-футбольний турнір

Рекордна кількість команд з Рівненського району (одразу вісім) взяла цього року участь у традиційному дитячому міні-футбольному турнірі «Квасилівська весна». Змагання відбулися минулої суботи, 8 травня, на центральному стадіоні селища. Їх організаторами виступили депутат Рівненської районної ради Павло Дутко та Рівненська районна асоціація футболу.

Не зважаючи на прохолодну та дощову погоду, яка спостерігалася цього дня, діти 2007 року народження та молодші з Квасилова, Рівного, Кустина, Тайкур, Обарова та Городка продемонстрували міні-футбол високої якості і отримали чимало задоволення від своїх виступів.

За підсумками групового етапу, до півфіналу потрапили усі три квасилівських команди, які брали участь в турнірі, а також попередній переможець змагань – «Горинь-2» з Кустина. Щоправда, гостям не вдалося скласти конкуренції місцевим вихованцям Андрія Перця, тож, у підсумку, весь п’єдестал пошани та усі три кубки здобули представники Квасилова. Так у фіналі ФК «Квасилів» був сильнішим за ФК «Квасилів-2» – 5:2. У матчі ж за третє місце «Сокіл» переграв «Горинь-2» – 1:0.

Таким чином, лише з третьої спроби ФК «Квасилів» зумів виграти турнір «Квасилівська весна». Попередніми переможцями були команда села Дуби (2018 рік) та кустинська «Горинь-2» (2019 рік). У минулому році змагання, у зв’язку з карантинними обмеженнями, довелося відмінити.

3

Що стосується індивідуальних відзнак, то їх отримали наступні гравці:

Кращий воротар – Василь Кірійчук («Горинь-2»).

Кращий захисник – Назар Литвинчук (ФК «Квасилів-2»).

Кращий півзахисник – Назар Гарбарчук (ФК «Квасилів»).

Кращий нападник – Владислав Клікоцький («Сокіл» (Квасилів)).

6

Спонсорами цьогорічного турніру «Квасилівська весна» виступили приватний підприємець Роман Колодяжний, керівник партнерського представництва ТОВ «Нова пошта» Дмитро Барановський, а також клуб активного відпочинку «Отаман» та його очільник Валентин Манчук.

За словами головного організатора турніру «Квасилівська весна», депутата Рівненської районної ради Павла Дутка, цього року ніщо не завадило провести престижні дитячі змагання з міні-футболу:

– Як бачимо, «Квасилівська весна» набирає усе більшу популярність і у травні до селища постійно з’їжджаються талановиті юні футболісти з різних куточків району, які бажають продемонструвати свою майстерність і поборотися за головний кубок. Прикладом для наслідування усім цим дітям може служити Олександр Форманюк з Кустина. Два роки тому його визнали кращим нападником турніру «Квасилівська весна», а вже зараз він грає за юнацьку академію однієї з найсильніших команд України – донецького «Шахтаря».

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...