У Городку суперники до кінця не дограли

Масова бійка відбулася в першому таймі матчу чемпіонату району з футболу між «Калиною» з Городка та «Інтеркарсом» з Бармаків. Ця неприємна подія відбулася ще в першому таймі, внаслідок чого головний арбітр змушений був зупинити гру. Тепер подальша доля команд вирішуватиметься на засіданні контрольно-дисциплінарного комітету.

У інших же матчах було зафіксовано чимало цікавих результатів. Приміром, великоомелянська «Славія» завдала ФК «ЛМЗ-Квасилів» найбільшої поразки в новітній історії «жовто-зелених», а заборольське «Продторгобладання» в матчі, який називають дербі, у гостях здолало кустинську «Горинь».

Вища ліга. 6 тур. Результати матчів: 10 червня (субота). «Славія» (Велика Омеляна) – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 8:0. 11 червня (неділя). «Горинь» (Кустин) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 0:1, «Арсенал» (Обарів) – «Альянс» (Біла Криниця) – 5:4, ФК «Городище» – «Сатурн» (Дядьковичі) – 0:0, «Калина» (Городок) – «Інтеркарс» (Бармаки) – матч перервано на 38 хвилині за рахунку 0:0 через масову бійку футболістів та уболівальників.

Становище лідерів: 1. «Славія» – 18 (6), 2. «Продторгобладнання» – 14 (6), 3. «Інтеркарс» – 9 (5), 4. ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 9 очок (5 матчів).

Юнацька ліга. 6 тур. Результати матчів: 10 червня (субота). «Славія-2» (Велика Омеляна) – ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 2:0. 11 червня (неділя). «Горинь-2» (Кустин) – ФК «Забороль-юніор» – 1:5, ФК «Городище-юніор» – «Сатурн-2» (Дядьковичі) – 5:0, ФК «Городок-юніор» – «Інтеркарс-юніор» (Бармаки) – 5:2.

Становище лідерів: 1. «Славія-2» – 16, 2. ФК «Забороль-юніор» – 15, 3. ФК «Городок-юніор» – 13 очок.

Перша ліга. 6 тур. Результати матчів:10 червня (субота). «Олімпік» (Олександрія) – «Стандарт» (Тайкури) – 2:2. 11 червня (неділя). «Оріон» (Грабів) – «ГолДар» (Голишів) – 1:0, «Зеніт» (Шубків) – «Рівес» (Великий Олексин) – 2:5, «ДіАна» (Клевань-1) – ФК «Тинне» (Вересневе) – 2:1, «Вікторія» (Кустин) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 1:5.

Становище лідерів: 1. «ДіАна» – 16, 2. «Рівес» – 15, 3. Будмаркет «Маяк» – 13 очок.

Друга ліга. 7 тур. Результати матчів: 10 червня (субота). ХФК «Надія» (Бармаки) – «Спарта» (Колоденка) – 2:1. 11 червня (неділя). «Переможець» (Грушвиця) – «Сокіл» (Карпилівка) – 4:0, ФК «Понебель» – ФК «Новожуків» – 3:2, ФК «Верхівськ» – ФК «Фаворит» (Колоденка) – 0:5, ФК «Любомирка» (Нова Любомирка) – «Легіон» (Тайкури) – 3:2, ФК «Басів Кут» (Вересневе) – ФК «Дядьковичі» – 3:2, ФК «Шпанів» – «Злагода» (Малий Шпаків) – 4:0.

Становище лідерів: 1. ХФК «Надія» – 21, 2. ФК «Фаворит» – 18, 3. ФК «Шпанів» – 15 очок.