Снимок экрана 2021-10-06 212902

Технічні дані матчів 3 туру ДЮФЛ U-11 Рівненського району

Пропонуємо вам ознайомитися з даними протоколів матчів 3 туру ДЮФЛ U-11 Рівненського з футболу.

ФА «Стандарт» – ФК «Квасилів» 0:1

Арбітри:   Каліш Андрій ;  Остаповець Юрій

Голи:   не було – Опанасець О. (33’).

Попередження:  не було.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

ФА «Стандарт» ФК «Квасилів»
Покровський О. Патій В.
Пришко А. Шелуха О.
Кручок Н. Опанасець О.
Буднік П. Крупка М.
Белюта А. Чумак В.
Вносов Д. Солощук Т.
Грушевицький Д. Горейко І.
Сливка М. Стафійчук Д.
Бодонян А. Нестерчук В.
Козлов Д. Хомич А.
Лепеха К. Демчук Д.
Нестерчук М. Рубан М.
Микитюк А.
Цимбалюк Д.

 

«Олімп» – «Сокіл» 12:0

Арбітри:   Каліш Андрій ;  Остаповець Юрій

Голи: Ковалевич В. (6’,8’), Молібан Є. (34’, 38’), Цибульський М. (15’, +36’), Шевчук М. (1’, 17’, 21’), Пугайко Т. (27’, 26’, 33’) – не було.

Попередження:  не було.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

«Олімп» «Сокіл»
Приходько І. Потапов М.
Федчук І. Алієв А.
Шевчук М. Поліщук М.
Цеван М. Цвей О.
Царук Г. Голянков Д.
Ковалевич В. Муравський О.
Цибульський М. Мичко Ю.
Пугайко Т. Онищук З.
Карпець А. Піщелюк О.
Савчук А. Каштан В.
Молібогін Є. Сініцин Б.
Блищик Р.

 

«Олімп» – ФК «Квасилів» 0:4

Арбітри:   Каліш Андрій ;  Остаповець Юрій

Голи: не було  – Чумак В. (17’,22’), Опанасець О. (35’,37’)

Попередження:  не було – Патій В. (1’), Крупка М. (25’).

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

«Олімп» ФК «Квасилів»
Приходько І. Патій В.
Федчук І. Шелуха О.
Шевчук М. Опанасець О.
Цеван М. Крупка М.
Царук Г. Чумак В.
Ковалевич В. Солощук Т.
Цибульський М. Горейко І.
Пугайко Т. Стафійчук Д.
Карпець А. Нестерчук В.
Савчук А. Хомич А.
Молібогін Є. Демчук Д.
Блищик Р. Рубан М.

 

«Сокіл» – ФА «Стандарт» 0:10

Арбітри:   Каліш Андрій ;  Остаповець Юрій

Голи:   не було – Покровський О. (1’,3’,6’,11’,25’,29’), Пришко А. (40’), Сливка М. (32’), Бодонян А. (33’), Нестерчук М. (35’)

Попередження:  не було.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

«Сокіл» ФА «Стандарт»
Потапов М. Покровський О.
Алієв А. Пришко А.
Поліщук М. Кручок Н.
Цвей О. Буднік П.
Голянков Д. Белюта А.
Муравський О. Вносов Д.
Мичко Ю. Давидчук М.
Онищук З. Сливка М.
Піщелюк О. Бодонян А.
Каштан В. Козлов Д.
Сініцин Б. Согат А.
Нестерчук М.
Микитюк А.
Улянін А.

 

ФК «Зоря» – ФК «Острог» 0:2

Арбітри:   Левчик Валентин;  Кукса Юрій

Голи:   не було – Андреєв М. (18’), Аббасов А. (38’).

Попередження:  не було.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

ФК «Зоря» ФК «Острог»
Калюш М. Андреєв М.
Мокляк А. Ліщук Є.
Шмалюх Н. Мосяк Я.
Лавренчук Д. Ротаєнко О.
Шмаранчук С. Абасов А.
Ілючок І. Фотаєнко О.
Мазурець В. Кортушенко Д.
Яскула Б. Демчук М.
Дем’яненко Р. Пінчук А.
Оліферчук Д. Синявський І.
Кан М. Ковалюк Н.
Мельник І. Горбанюк І.
Шмалюх А. Білик Д.
Прокопчук А. Касянчук Н.

 

ФК «Здолбунів» – ДЮСШ «Гоща» 5:1

Арбітри:   Левчик Валентин;  Кукса Юрій

Голи:   Гарбовський Т. (38’), Лук’янчук М. (8’,12’), Чубак М. (22’,24’) – Соловйов Д. (30’)

Попередження:  не було – Прокопчук С.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

ФК «Здолбунів» ДЮСШ «Гоща»
Котюк С. Приходько С.
Бадій Д. Марчук В.
Бойкович Д. Соловйов Д.
Гарбовський Т. Тетюшкін Р.
Почтовий В. Малішок А.
Хаврук Т. Войтович Р.
Василевський В. Яремчук М.
Лук’янчук М. Ткачук О.
Вільбовець О. Гуржій Є.
Фещук А. Фурсович Д.
Чубок Д. Куципа Д.
Соловйов І. Роман Д.
Буняк Д. Войтович Д.
Герасимчук С.

 

ФК «Здолбунів» – ФК «Острог» 2:2

Арбітри:   Левчик Валентин;  Кукса Юрій

Голи:   Василевський В. (22’), Вільбовець О. (18’) – Картушенко Д. (4’), Синявський І. (21’).

Попередження:  не було.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

ФК «Здолбунів» ФК «Острог»
Котюк С. Андреєв М.
Бадій Д. Ліщук Є.
Бойкович Д. Мосяк Я.
Гарбовський Т. Ротаєнко О.
Почтовий В. Абасов А.
Хаврук Т. Фотаєнко О.
Василевський В. Кортушенко Д.
Лук’янчук М. Демчук М.
Вільбовець О. Пінчук А.
Фещук А. Синявський І.
Чубок Д. Ковалюк Н.
Соловйов І. Горбанюк І.
Буняк Д. Білик Д.
Герасимчук С. Касянчук Н.

 

ДЮСШ «Гоща» – ФК «Зоря» 0:4

Арбітри:   Левчик Валентин;  Кукса Юрій

Голи:   не було – Мазурець В. (1’, 12’), Мокляр А. (14’), Оліферчук Д. (24’).

Попередження:  не було.

Вилучення:  не було.

 

Склади команд:

ДЮСШ «Гоща» ФК «Зоря»
Приходько С. Калюш М.
Марчук В. Мокляк А.
Соловйов Д. Шмалюх Н.
Тетюшкін Р. Лавренчук Д.
Малішок А. Шмаранчук С.
Войтович Р. Ілючок І.
Яремчук М. Мазурець В.
Ткачук О. Яскула Б.
Гуржій Є. Дем’яненко Р.
Фурсович Д. Оліферчук Д.
Куципа Д. Кан М.
Роман Д. Мельник І.
Войтович Д. Шмалюх А.
Прокопчук А.
12345
(3 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...