фінал

“Славія” здобуває Кубок Рівненського району

Володарем Кубка Рівненського району сезону 2018 року стала «Славія» з Великої Омеляни. На стадіоні «Авангард» в фінальному поєдинку великоомелянчани обіграли колоденський Будмаркет «Маяк» із рахнком 3:0.

Матч розпочався досить бадьоро. Команди побігли вперед та декілька важких стиків між футболістами призвели до зупинок на початку гри, що стало причиною низького темпу матчу. А потім стався швидкий гол у ворота колоденців. Мало що не в першій атаці великоомелянчан, на шостій хвилині, відзначився Грицак Олексій – основна ударна сила «Славії». Після пропущеного м’яча Будмаркет «Маяк» намагався переломити хід поєдинку, але гра у них відверто не клеїлася. На 35 хвилині в схожій атаці «Славія» подвоїла рахунок, цього разу у воротах Юрія Поліщука відзначився Євген Скляр. Решта часу до завершення першого тайму пройшла під диктовку «Славії» з вплесками контратак колоденців, зокрема котрі, серйозної загрози воротам Юрія Шамича не несли.

В другому таймі ситуація не сильно змінилася. Будмаркет «Маяк» намагався грати першим номером, контролював м’яч, але серйозної загрози не ніс, до прицільного удару чи вдалої прострільної передачі діло не доходило. На 53 хвилині Грицак поховав надії колоденців забивши третій гол, та оформивши на свій рахунок дубль. Після чого «Славія» віддала ініціативу клубу з Колоденки. У «Маяка» було декілька моментів до завершення поєдинку, непоганих атак, падіння у штрафній і навіть можливий пенальті, та нажаль реалізувати іх не вдалося. Отож, 3:0 на користь «Славії» та красень-кубок їде до Великої Омеляни.

Цікаво, що «Славія» уже другий рік поспіль здобуває Кубок Рівненського району.

Крім того, на цьому тижні, відбулося декілька перенесених матчів першості першої та другої ліги, а також матч чемпіонату серед юнаків: