127089217_1052233748538575_3412701643736937660_o

Сезон 2020 завершено, попереду – стикові матчі

Минулої неділі, 22 листопада,  відбувся фінальний, 18 тур, вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2020 року.

На останній тур змагань було дуже багато надій та сподівань, як з боку команд, так і з боку вболівальників. Мабуть, вперше за багато років усі чемпіонати були максимально цікаві, й  до останнього не було зрозуміло хто ж стане чемпіоном, а хто вкотре втратить очки. Він приніс як і багато розчарувань так і приємних несподіванок. Але давайте, по-порядку.
Почнемо з того, що взагалі ми могли отримати історичну подію в рамках нашого району. У всіх трьох чемпіонатах міг відбутися «золотий матч». У вищій лізі Будмаркет «Маяк» міг зіграти за право кращої команди району зі «Славією», але для цього останнім потрібно було програти  у грі з «ЛМЗ-Квасилів», а  колоденцям, здолати супротив ХФК «Надії», яка вже ні на що не претендувала. Зрештою мотивований «Маяк» так і не переміг, а «Славія», в свою чергу, очки не втратила.
А от у першій лізі було цікавіше. «ГолДар» та ФК «Тинне», які постійно мінялися місцями протягом чемпіонату, у передостанньому турі розділили перше місце, набравши однакову кількість очок. Будь-який однаковий результат призвів би, знову ж таки, до «золотого матчу», але й тут доля була проти. Цікаво, що все сталося взагалі наперекір прогнозам та сподіванням вболівальників. Тоді як «ГолДару» придрікали втрату очок у матчі  з ФК «Шпанів» котрий розташовувався, на той момент, на третій сходинці, то ФК «Тинне» мав зіграти з «Рівесом», який цього сезону тільки й те робив що «дарував» бали іншим командам, особливо у другому колі. А завершилося все розгромом шпанівців, а «Рівес» взагалі  грюкнув дверима перед носом у ФК «Тинне», здивувавши рахунком – 5:2.  Мабуть у цьому весь футбол.
У другій лізі взагалі у «золотому матчі» ніхто не сумнівався, ще до того, як стали відомі результати. Як виявилося – даремно. Щоб зрівнятися по очках, з «Стандартом», який  останній тур відпочивав, ФК «Корнин» повинен був обіграти «Злагоду». Але для малошпаківці ФК «Корнин», мабуть, найпринциповіший суперник з усієї другої ліги, і легкої прогулянки для корнинців точно не мало бути. Цікаво, що корнинці повели у рахунку, реалізувавши пенальті, але вольовими зусиллями «Злагоди» у другому таймі, команда зрівняла рахунок, а через декілька хвилин взагалі вийшла вперед. Гравці ФК «Корнин» намагалися хоча б зрівняти рахунок, але нічого з цього так і не вийшло.
Отож, підсумуємо. Чемпіоном вищої ліги стала «Славія», «Маяк» – другий, а «Інтеркарс» – третій. У першу ліги опускається «Вікторія», а «ЛМЗ-Квасилів» зіграє з ФК «Тинне» за право залишитися у вищому дивізіоні.
Чемпіон першої ліги  – «ГолДар». Голишівці напряму потрапляють у вищу лігу, тоді як срібного призера, ФК «Тинне», чекає перехідний матч. «Альянс» здобуває «бронзу» чемпіонату.  На  ФК «Дядьковичі» чекає пониження у класі, а «Олімпік», який зайняв передостаннє місце, зіграє перехідний матч із ФК «Корнин».
Другу лігу очолює «Стандарт», котрий наступний сезон має зіграти у першій лізі, ФК «Коринин» – другий, ФК «Понебель»  – третій.

Вища ліга. Результати матчів:

Снимок

Перша ліга. Результат матчів:

Снимок22

Друга ліга. Результати матчів:

Снимок33

Вища ліга. Підсумкова таблиця:

Снимок1

Перша ліга. Підсумкова таблиця: 

Снимок2

Друга ліга. Підсумкова таблиця:

Снимок3

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...