11062020551

РРФФ провела нараду пердставників першої та другої ліг + жеребкування календарів I кола

Вчора, в приміщенні Народного дому (актова зала) відбулася нарада з учасниками чемпіонатів першої та другої ліги Рівненського району, а після зібрання, федерація провела жеребкування календаря першого кола вищої, першої та другої ліг.

Участь у нараді взяли сім представників першої ліги та шість представників другої ліги. У першій лізі недорахувалися команд з Білої Криниці, Дядьковичів та Вересневого, а у другій відсутні були представники з Корнина та Понебеля.
Засідання розпочалося з обговорення термінів змагань у Рівненському районі. Перша ліга орієнтовано стартує 28 червня та закінчиться 1 листопада, граючи, як і вища ліга, без перерви. Зокрема, у першій лізі був запропонований варіант, де команди зможуть закінчити чемпіонат навіть якщо виникне ситуація з другою хвилею захворювань COVID19, а саме, грати матчі другого кола посеред тижня (середа, четверг) відразу після календарної гри першого кола, за домовленісю з комадою суперника.
Щодо другої ліги, у представників було три варіанти календаря: у два кола, у три кола та у два кола з фінальним етапом за 1-4 місце. Більшість обрала варіант календаря у два кола, де орієнтовано початок змагань відбудеться 28 червня, з трьохнедільною перервою. Старт другого кола планується на 30 серпня, а кінець змагань прийде на 18 жовтня.
Згодом, подискутували про стан футбольних полів у Рівненському районі та ступінь їх підготовки командами в новому сезоні. Також обговорили мінімальні стандарти для футбольної форми гравців, та присутність медиків на матчах чемпіонату.
Представники “Стандарта”, “Обарова”, “Олімпіка”, “Шпанова” та “Корнина” висловили бажання, враховуючи обставини, при можливості розпочинати ігри за участю цих команд об 14:00. Рішення по даному питанню буде прийматися Комітетом з проведення змагань та Комітетом арбітрів РРФФ.
Щодо участі в дорослих змаганнях юнаків які не досягли повноліття федерація буде керуватися прикладом обласних федерацій інших регіонів України та остаточно прийме рішення на Виконкомі РРФФ.
Під кінець наради обговорили підвищення оплати арбітражу, варіанти індивідуального страхування для гравців та висвітлення поєдинків команд на офіційному каналі ютуб РРФФ.

По закінченні федерація провела жеребкування календарів першого кола для усіх ліг Рівненського району, першими турами котрих можна ознайомитися нижче:

вища ліга

Перший тур

ХФК “Надія” (Бармаки) – “Інтеркарс” (Бармаки)

“Славія” (В. Омеляна) – Будмаркет “Маяк” (Колоденка)

“Продторгобладнання” (Забороль) – “ЛМЗ-Квасилів”

РОКО (Городок) – “Оріон” (Грабів)

“Горинь” (Кустин) – “Вікторія” (Кустин)

першА ЛІГА

Перший тур

ФК “Дядьковичі” – ФК “Тинне” (Шубків)

ФК “Новожуків” – “Переможець” (Грушвиця)

ФК “Обарів” – “Альянс” (Б.Криниця)

“ГолДар” (Голишів) – “Олімпік” (Олександрія)

ФК “Шпанів” – “Рівес” (В. Олексин)

другА ЛІГА

Перший тур

ФК “Корнин” – “Стандарт” (Тайкури)

“Фаворит” (Колоденка) – “Злагода” (М. Шпаків)

ФК “Городище” – “Зірка” (В. Житин)

ФК “Ясининичі” – ФК “Понебель”

11062020559

11062020549

11062020550

11062020552

11062020548

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...