IMG_0397

Рівес – чемпіон першої ліги Рівененського району

На минулих вихідних відбувся  «золотий матч» за чемпіонство у першій лізі, а також, футбольні колективи зіграли фінальний, 18 тур, вищої та юнацької ліги Рівненського району з футболу сезону 2021 року.

Так сталося, що саме дві команди із сусідніх сіл зустрілися у додатковому матчі для визначення чемпіона першої ліги у сезоні 2021 року. Турнірний шлях обох колективів до вирішального матчу не був однаковим.  Шпанівці були більше «мировою» командою, тоді як Рівес частіше програвав, але здобув більше перемог, при мінімумі нічиїх.
Під час очних зустрічей у чемпіонаті команди у першому колі зіграли у результативну нічию, а у другому був сильнішим Рівес.
Варто відзначити й кількість вболівальників що заполонили вільний простір навкруги футбольного поля – матч викликав неабиякий інтерес не тільки з боку прихильників районного футболу а й обласного.
Окремо хотілося б виділити голову Шпанівської ТГ за забезпечення двома патрульними машинами, що в свою чергу, звело до мінімуму ризик безпорядків під час матчу.
Сама гра розпочалася досить обережно з обох сторін адже на кону була доля чемпіонства.
У першому таймі жодній  з команд не вдалося «розпечатати» ворота суперника, а в середині другого тайму вперед вийшов Рівес. Спробувавши відігратися, шпанівці пропустили другий, заодно погасивши інтригу у матчі.

Золотий матч

«Рівес»  –  ФК «Шпанів»  –  2:0

У останньому турі вищої ліги остаточно визначився «бронзовий» призер. Як і минулого року, ним став «Інтеркарс». Команда впевнено переграла кустинську «Горинь» та не залишила шансів «Продторобладнанню», який, в свою чергу, навіть якщо б і переміг у власному протистоянні, вище вже не підійнявся б.
Значно цікавіша розв’язка була у матчах за право залишитися у вищій лізі. Аутсайдери показали призерам якою повинна бути інтрига, адже до останніх миттєвостей не було зрозуміло хто ж покине вищий дивізіон.
Відразу відзначимо ГолДар. Голишівці зуміли, попри прогнози, переграти Єдність, та більше не оглядатися на матч конкурентів. А оглядитися було куди. Якби ГолДар не здобув потрібний результат, адже зрештою Надія та Вікторія зіграли у нічию, то саме б вони покинули чемпіонат.
Але забуваючи про ГолДар, у Вікторії з Надією була ще своя інтрига –  при рахунку 2:2, Вікторія могла вийти вперед у кінцівці матчу та залишити рівнян ні з чим.
Вікторія покинула вищу лігу, але покинула не безвольно, а у безкомпромісній боротьбі.

Вища ліга. Результати матчів:

«Оріон»  –  «Продторгобладнання»  –  3:1
РОКО  –  «Славія»  –  0:8
«Інтеркарс»  –  «Горинь  –  3:0
«Єдність»  –  «ГолДар»  –  0:2
ХФК «Надія»  –  «Вікторія-Агро»  –  2:2

Слідом за дорослим складом, юнаки із Грабова увійшли до призерів юнацького чемпіонату. «Оріон-2» зайняв третє місце, перегравши одного з прямих конкурентів та виключивши із боротьби другого.
Таким чином, останній, перенесений матч Надії та Стандарту турнірного значення мати не буде.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Атака»  –  «Горинь-2»»  –  1:2
ФК «Городок-юніор»  –  «Славія-2»  –  0:15
«Оріон-2»  –  ФК «Забороль-юніор»  –  2:1
ФК «Квасилів»  –  «Юпітер»  –  2:1
ХФК «Надія-2»  –  ФА «Стандарт»  –  пересено

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...