Матчі чергових турів вищої, першої, другої та юнацької ліги районних футбольних змагань відбудуться наступної неділі, 2 липня. Наразі уже відомі імена арбітрів, що їх обслуговуватимуть.
Вища ліга
8 тур
«Славія» – «Продторгобладання», 12.00 – Головний арбітр: С.ШВИДУН (РІВНЕ), асистенти: Ю.КУКСА (РІВНЕ), В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).
ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Інтеркарс», 14.00 – Головний арбітр: А.МЕНЬКО (ЗДОЛБУНІВ), асистенти: Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА), В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ).
«Горинь» – «Сатурн», 12.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ), асистенти: В.ВОРОТЕЛЯК, В.ЯРЧУК (обидва – РІВНЕ).
«Калина» – «Альянс», 14.00 – Головний арбітр: М.БУДНІК (ОБАРІВ), асистенти: І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ), О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ).
ФК «Городище» – «Арсенал», 14.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ, асистенти: М.ЯКОВЕЦЬ, Я.КОЛОМИС (усі – РІВНЕ).
Юнацька ліга
8 тур
«Славія-2» – ФК «Забороль-юніор», 10.00 – Головний арбітр: С.ШВИДУН (РІВНЕ), асистенти: Ю.КУКСА (РІВНЕ), В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).
ФК «ЛМЗ-юніор» – «Інтеркарс-юніор», 12.00 – Головний арбітр: А.МЕНЬКО (ЗДОЛБУНІВ).
«Горинь-2» – «Сатурн-2», 14.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ).
ФК «Городок-юніор» – «Верес», 12.00 – Головний арбітр: І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ).
ФК «Городище-юніор» – «Арсенал-юніор», 12.00 – Головний арбітр: Я.КОЛОМИС (РІВНЕ).
Перша ліга
8 тур
«ДіАна» – «Рівес», 13.00 – Головний арбітр: С.ЯРЕМЧУК (ОРЖІВ), асистенти: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), П.КОНЮХ (РІВНЕ).
ФК «Тинне» – «ГолДар», 11.00 – Головний арбітр: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ), асистенти: Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА), О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ).
«Зеніт» – «Стандарт», 15.30 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК (РІВНЕ), асистенти: В.ЯРЧУК (РІВНЕ), С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН).
«Оріон» – Будмаркет «Маяк», 10.00 – Головний арбітр: С.ЯРЕМЧУК (ОРЖІВ), асистенти: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), П.КОНЮХ (РІВНЕ).
«Олімпік» – «Вікторія», 14.00 – Головний арбітр: Р.САМКОВ, асистенти: О.ОВЕРЧУК, І.ЗАЙЧУК (усі – РІВНЕ).
Друга ліга
10 тур
«Переможець» – ФК «Шпанів», 15.00 – Головний арбітр: В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН), асистенти: С.ШВИДУН, Ю.КУКСА (обидва – РІВНЕ).
ФК «Любомирка» – ФК «Понебель», 11.00 – Головний арбітр: О.ОВЕРЧУК, асистенти: Р.САМКОВ, І.ЗАЙЧУК (усі – РІВНЕ).
«Легіон» – ФК «Верхівськ», 11.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ (РІВНЕ), асистенти: М.ЯКОВЕЦЬ (РІВНЕ), О.ФЕДЮРА (ШУБКІВ).
«Сокіл» – ХФК «Надія», 16.30 – Головний арбітр: І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ), асистенти: М.БУДНІК (ОБАРІВ), О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ).
ФК «Новожуків» – ФК «Басів Кут», 15.30 – Головний арбітр: С.ЯРЕМЧУК (ОРЖІВ), асистенти: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), П.КОНЮХ (РІВНЕ).
ФК «Фаворит» – «Злагода», 14.00 – Головний арбітр: М.РУДИКА (ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН), асистенти: О,МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), В.КОЗДРОВСЬКИЙ (РІВНЕ).
«Спарта» – ФК «Дядьковичі», 11.00 – Головний арбітр: М.РУДИКА (ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН), асистенти: О,МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), В.КОЗДРОВСЬКИЙ (РІВНЕ).