Снимок

Призначення арбітрів на матчі 18 туру чемпіонатів (вища, перша, друга ліга) та матчів чемпіонату (U-17,U15) серед юнаків Рівненського району

УВАГА! У ПРИЗНАЧЕННІ АРБІТРІВ МОЖЛИВІ ЗМІНИ.
ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЮНАКІВ U-17

21 листопада (субота)

матч за 3 місце

“Комета” (В. Житин)  –  ФК “Забороль-юніор” – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: А. Каліш, П. Котлевський.

Фінал

“Коливань-2” (Клевань)  –  ФК “Зоря-Оржів” – 13.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: А. Каліш, П. Котлевський.

ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЮНАКІВ U-15
ПЕРЕНЕСЕНА ГРА 3 ТУРУ

21 листопада (субота)

ФК «Квасилів» – «Стандарт-2» (Тайкури) – 13.00.
Арбітр: С. Бородавкін.

ВИЩА ЛІГА

22 листопада (неділя)

«Продторг» (Забороль) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: І. Гапончук, асистенти: Т. Гаврильчик, С. Бородавкін.

РОКО (Городок) – «Горинь» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Степанюк, В. Воротеляк.

«Вікторія» (Кустин) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Р. Мамчур, Ю. Кукса.

ХФК «Надія» (Бармаки) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: А. Каліш, М. Таргонський.

«Славія» (В. Омеляна) – «ЛМЗ-Квасилів» – 14.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: Я. Рабштина, І. Серветник.

ПЕРША ЛІГА

22 листопада (неділя)

«Рівес» (В.Олексин) – ФК «Тинне» (Шубків) – 11.00.
Арбітр: Р. Мамчур, асистенти: В. Присяжнюк, Ю. Кукса.

ФК «Новожуків» – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, М. Ковальчук.

«ГолДар» (Голишів) – ФК «Шпанів» – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: С. Швидун, І. Серветник.

ФК «Обарів» – «Олімпік»(Олександрія – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Н. Повар, М. Ковальчук.

ФК «Дядьковичі» – «Переможець» (Грушвиця) – 14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: С. Кральковський, П. Котлевський.

ДРУГА ЛІГА

22 листопада (неділя)

«Фаворит» (Колоденка) – «Зірка» (В. Житин) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: О. Оверчук, В. Воротеляк.

ФК «Городище» – ФК «Понебель» – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: А. Каліш, М. Буднік.

ФК «Ясининичі» – «Єдність-Мидськ» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: В. Тимощук, П. Котлевський.

ФК «Корнин» – «Злагода» (М. Шпаків) – 14.00.
Арбітр: І. Гапончук, асистенти: Т. Гаврильчик, С. Бородавкін.

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...