Снимок

Призначення арбітрів на матчі 17 туру чемпіонатів (вища, перша, друга ліга) та матчів чемпіонату (U-17,U15) серед юнаків Рівненського району

УВАГА! У ПРИЗНАЧЕННІ АРБІТРІВ МОЖЛИВІ ЗМІНИ.
ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЮНАКІВ U-17
фінальний етап

14 листопада (субота)

ФК «Забороль-юніор» – «Коливань-2» (Клевань) – 12.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: А. Каліш, О. Оверчук.

ФК «Зоря-Оржів» – «Комета» (В. Житин) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: А. Каліш, Я. Рабштина.

ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЮНАКІВ U-15
ПЕРЕНЕСЕНА ГРА 6 ТУРУ

14 листопада (субота)

«Рівес-2» (В. Олексин) – ХФК «Надія-2» (Бармаки) – 10.30.
Арбітр: А. Каліш.

ВИЩА ЛІГА

15 листопада (неділя)

«Горинь» (Кустин) – «Продторг» (Забороль) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: О. Мазурук, В. Стахнюк.

РОКО (Городок) – «Вікторія» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: М. Степура, Т. Гаврильчик.

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: М. Таргонський, І. Зайчук.

«Оріон» (Грабів) – «Славія» (В. Омеляна) – 11.00.
Арбітр: В. Присюжнюк, асистенти: С. Кральковський, В. Воротеляк.

«ЛМЗ-Квасилів» – ХФК «Надія» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: І. Серветник, Ю. Кукса.

ПЕРША ЛІГА

15 листопада (неділя)

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Тинне» (Шубків) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: А. Каліш, П. Котлевський.

«Альянс» (Б.Криниця) – ФК «Дядьковичі» – 11.00.
Арбітр: Р. Мамчур, асистенти: А. Оліщук, Ю. Остаповець.

ФК «Шпанів» – ФК «Обарів» – 14.00.
Арбітр: Р. Мамчур, асистенти: А. Оліщук, Ю. Остаповець.

«ГолДар» (Голишів) – «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: В. Присюжнюк, асистенти: С. Кральковський, В. Воротеляк.

«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Новожуків» – 14.00.
Арбітр: В. Стахнюк, асистенти: О. Мазурук, Я. Рабштина.

ДРУГА ЛІГА

15 листопада (неділя)

«Єдність-Мидськ» (Квасилів) – ФК «Городище» – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: І. Серветник, Ю. Кукса.

ФК «Понебель» – «Фаворит» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Степура, асистенти: В. Тимощук, Т. Гаврильчик.

«Зірка» (В. Житин) – ФК «Корнин» – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: О. Степанюк, І. Зайчук.

«Злагода» (М. Шпаків) – «Стандарт» (Тайкури) – 14.30.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: А. Каліш, П. Котлевський.

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...