ВИЩА ЛІГА
16 травня (неділя)
«Інтеркарс» (Бармаки) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: М. Таргонський, І. Українець.
«Оріон» (Грабів) – «Славія» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: Я. Рабшитина, асистенти: С. Бородавкін, Т. Гаврилюк
«Продторгобладнання» (Забороль) – «Єдність» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: О. Мазурук, А. Оліщук.
РОКО (Городок) – «Вікторія-Агро» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Коздровський, С. Кральковський.
ХФК «Надія» (Бармаки) – «Горинь» (Кустин) – 15.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Т. Гаврильчик, І. Конончук.
ПЕРША ЛІГА
16 травня (неділя)
«Рівес» (В.Олексин) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Т. Гаврильчик, І. Конончук.
ФК «Новожуків» (Новожуків) – «Переможець» (Грушвиця) – 14.00.
Арбітр: Т. Гаврилюк, асистенти: С. Бородавкін, Я. Рабшитина.
ФК «Шубків» (Шубків) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Буднік, І. Українець.
«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: О. Мазурук, А. Оліщук.
ФК «Обарів» (Обарів) – «Стандарт» (Тайкури) – 15.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Ю. Остаповець, О. Степанюк.
ДРУГА ЛІГА
16 травня (неділя)
«Фаворит» (Колоденка) – ФК «Клевань» (Клевань) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Ю. Остаповець, В. Левчик.
ФК «Верхівськ» (Верхівськ) – «Зірка» (В. Житин) – 11.00.
Арбітр: О. Люльчик, асистенти: В. Тимощук, С. Лапікура.
ФК «Омелянець» (В. Омеляна) – «Чайка» (Малинівка) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: М. Ковальчук, Н. Повар.
«Злагода» (М. Шпаків) – «АГАТ» (Симонів) – 14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Люльчик, С. Лапікура.
ФК «Понебель» (Понебель) – ФК «Кунів-Вельбівно» (Вельбівно) – 14.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: О. Оверчук, С. Кральковський.
ЮНАЦЬКА ЛІГА
15 травня (субота)
ФК «Забороль-юн» (Забороль) – ФК «Квасилів» (Квасилів) – 17.00.
Арбітр: С. Бородавкін.
«Атака» (Бармаки) – «Юпітер» (Дядьковичі) – 17.00.
Арбітр: І. Українець.
ФК «Городок-юн» (Городок) – ФА «Стандарт» (Рівне) – 17.00.
Арбітр: Я. Коломис.