pryznachennya-arbitriv-na-25-veresnya

Призначення арбітрів на 25 вересня

Наступної неділі, 25 вересня, відбудуться матчі чергових турів у вищій, першій, другій та юнацькій районних лігах. Пропонуємо вам ознайомитися з призначеннями арбітрів на ці поєдинки.

Вища ліга, дорослі

13 тур

25 вересня (неділя)

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Славія», 14.00 – Головний арбітр: А.МЕНЬКО (БІЛА КРИНИЦЯ), асистенти: В.ПИЛИПЧУК (ЗДОЛБУНІВ), В.РИКУН (РІВНЕ).

«Горинь» – «Рівес», 13.00 – Головний арбітр: Я.КОЛОМИС (РІВНЕ), асистенти: С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН), В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ).

«Калина» – «Продторгобладнання», 13.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК (РІВНЕ), асистенти: П.ФЕДЮРА (КУСТИН), І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ).

«Зеніт» – «Сатурн», 14.00 – Головний арбітр: В.КОЗДРОВСЬКИЙ, асистенти: В.ЯРЧУК, Ф.ЯРЧУК (усі – РІВНЕ).

ФК «Городище» – «Арсенал-Факел», 14.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ), асистенти: О.ЧЕРНЕЦЬКИЙ, В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (обидва – КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

Вища ліга, юнацькі склади

13 тур

25 вересня (неділя)

ФК «ЛМЗ-юніор» – «Славія-2», 12.00 – Головний арбітр: В.ПИЛИПЧУК (ЗДОЛБУНІВ).

«Горинь-2» – ФК «Верхівськ», 11.00 – Головний арбітр: С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН).

«РайДЮСШ» – ФК «Забороль-юніор», 11.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК (РІВНЕ).

Зеніт-2» – «Сатурн-2», 12.00 – Головний арбітр: В.ЯРЧУК (РІВНЕ).

ФК «Городище-юніор» – «Арсенал-юніор», 12.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ).

Перша ліга

13 тур

25 вересня (неділя)

«ГолДар» – «Інтеркарс», 11.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК (РІВНЕ), асистенти:  О.МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), І.ЗАЙЧУК (РІВНЕ).

ФК «Колоденка-Тинне» – ФК «Тинне», 14.00 – Головний арбітр: О.ОВЕРЧУК (РІВНЕ), асистенти: Ю.КУКСА (РІВНЕ), О.ОЧКО (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

«Альянс» – «Оріон», 11.00 – Головний арбітр: В.КОЗДРОВСЬКИЙ, асистенти: О.ЧЕРНЕЦЬКИЙ, В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (обидва – КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

«Вікторія» – ФК «Житин», 15.00 – Головний арбітр: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ), асистенти: Я.КОЛОМИС (РІВНЕ), С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН).

Друга ліга

10 тур

25 вересня (неділя)

Будмаркет «Маяк» – ФК «Любомира», 11.00 – Головний арбітр: О.ОВЕРЧУК (РІВНЕ), асистенти: Ю.КУКСА (РІВНЕ), О.ОЧКО (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

«Злагода» – ФК «Клевань-1-ДіАна», 11.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ (РІВНЕ), асистенти: М.ЯКОВЕЦЬ (РІВНЕ), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).

«Сокіл» – ФК «Понебель», 15.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК (РІВНЕ), асистент: І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ), П.ФЕДЮРА (КУСТИН).

«Переможець» – «Лідер», 14.30 – Головний арбітр: М.БУДНІК (РІВНЕ), асистенти: М.ЯКОВЕЦЬ (РІВНЕ), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).

 

 

 

12345
(2 голосів, середній: 4.00 з 5)
Loading...