pryznachennya-arbitriv-na-2-zhovtnya

Призначення арбітрів на 2 жовтня

Стали відомі імена арбітрів, які обслуговуватимуть матчі чемпіонату та першості Рівненського району, що відбудуться у неділю, 2 жовтня.

Вища ліга, дорослі

14 тур

2 жовтня (неділя)

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Горинь», 13.00 – Головний арбітр: Я.РАБШТИНА (СТАВКИ), асистент: В.ПИЛИПЧУК, М.ШИБУНЬКО (обидва – ЗДОЛБУНІВ).

«Рівес» – «Калина», 12.00 – Головний арбітр: В.КОЗДРОВСЬКИЙ (РІВНЕ), асистенти: С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).

«Продторгобладнання» – «Зеніт», 14.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ, асистенти: М.ЯКОВЕЦЬ, Ю.КУКСА (усі – РІВНЕ).

«Сатурн» – ФК «Городище», 14.30 – Головний арбітр: Я.КОЛОМИС (РІВНЕ), асистенти: Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА), В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ).

«Славія» – «Арсенал-Факел», 14.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК, асистенти: В.ЯРЧУК, В.КОЗДРОВСЬКИЙ (усі – РІВНЕ).

Вища ліга, юнацькій склади

14 тур

2 жовтня (неділя)

ФК «ЛМЗ-юніор» – «Горинь-2», 11.00 – Головний арбітр: В.ПИЛИПЧУК (ЗДОЛБУНІВ).

ФК «Верхівськ» – «РайДЮСШ», 14.00 – Головний арбітр: С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН).

ФК «Забороль-юніор» – «Зеніт-2», 12.00 – Головний арбітр: Ю.КУКСА (РІВНЕ).

«Сатурн-2» – ФК «Городище-юніор», 12.30 – Головний арбітр: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ).

«Славія-2» – «Арсенал-юніор», 12.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК (РІВНЕ).

Перша ліга

14 тур

2 жовтня (неділя)

«ГолДар» – «Олімпік», 14.00 – Головний арбітр: М.БУДНІК (ОБАРІВ), асистенти: В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ, О.ОЧКО (обидва – КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

ФК «Тинне» – «Альянс», 11.00 – Головний арбітр: Я,КОЛОМИС (РІВНЕ), асистенти: В.ЯРЧУК (РІВНЕ), О.МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ).

«Оріон» – «Вікторія», 11.00 – Головний арбітр: О.ОВЕРЧУК, асистенти: В.РИКУН, Ф.ЯРЧУК (усі – РІВНЕ).

«Інтеркарс» – ФК «Житин», 11.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК, асистент: І.УКРАЇНЕЦЬ (обидва – РІВНЕ).

Друга ліга

11 тур

2 жовтня (неділя)

ФК «Клевань-1-ДіАна» – Будмаркет «Маяк», 11.00 – Головний арбітр: М.БУДНІК (ОБАРІВ), асистенти: В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ, О.ОЧКО (обидва – КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

ФК «Понебель» – «Злагода», 14.00 – Головний арбітр: О.ОВЕРЧУК, асистенти: В.РИКУН, Ф.ЯРЧУК (усі – РІВНЕ).

«Лідер» – «Сокіл», 14.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК, асистент: І.УКРАЇНЕЦЬ (обидва – РІВНЕ).

ФК «Любомирка» – «Переможець», 11.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ, асистент: М.ЯКОВЕЦЬ (обидва – РІВНЕ).

 

12345
(1 голосів, середній: 2.00 з 5)
Loading...