новожуків

Перехідні матчі проводять фінальну межу сезону 2019 року

Минулого вікенду команди зіграли останні матчі сезону, де претенденти на підвищення у класі намагалися завоювати місця у вищій та першій лігах.

На відміну від першого поєдинку “Продторга” та “Альянсу”, останні зуміли серйозно налаштуватися на гру та створити проблеми заборолівцям. На протязі всього матчу спостерігалися “гойдалки”. Два рази “Продторобладнання” виходив вперед, та обидва рази “Альянс” зрівнював рахунок. Обидві команди демонстрували рівну гру, а в останню “п’ятихвилинку” білокриницький колектив і зовсім міг вийти вперед та максимально загострити інтригу. Та все ж матч закінчився бойовою нічиєю, і “Продторг” залишається у вищій лізі, а “Альянс”, відповідно, розпочне наступний сезон у першій.
Впевнено до матчу-відповіді підходили футболісти ФК “Новожуків”. І не дивно, перевага аж у три м’ячі вселяла впевненість. “Фаворит” також не склав рук, і підійшов до гри у бойовому настрої. Та незважаючи на старання футболістів “Фаворита”, “новожуківці” знову переграли колоденський колектив, хоч і не так явно як у першому матчі. Таким чином, скориставшись своїм шансом у повній мірі, ФК “Новожуків” переходить до першої ліги, а на “Фаворит” чекає пониження у класі до нижчого дивізіону.

Результати матчів-відповідей:

«Продторгобладнання»  –  «Альянс» –  2:2

ФК «Новожуків» –  «Фаворит»  –  3:1

12345
(Оцінок немає)
Loading...