Снимок

“ОДЕК” володар кубка Рівненської області

Вчора, на стадіоні “Колос”, у м. Березне, “ОДЕК” розгромив представника другої ліги обласного чемпіонату ФК “Зарічне” із рахунком 1:6, і вкотре здобув кубок Рівненської області.

Втретє поспіль “ОДЕК” завойовує трофей кубкового турніру області, а  загалом, це вже дванадцятий кубок який попрямує до Оржева.
Цього року команді з Рівненського району у фіналі протистояв дебютант, адже ФК “Зарічне” вперше у своїй історії зміг дістатися до останньої стадії турніру.
Вже в першому таймі “деревообробнитки” вели 0:2, але під завісу тайму Гаврилюк скоротив відставання, чим тільки підстігнув оржівських футболістів, адже в другій половині матчу на полі була тільки одна команда. Зрештою, “ОДЕК” забив ще чотири м’яча і впевнено довів гру до розгромної перемоги. У матчі забитими голами відзначилися: Коляда, Таргоній(двічі), Гайдучик, Богданов, Газицький.