6 тур

Невже інтрига завітала до “вишки”?

Вчора, 23 червня, завершилися матчі шостого  туру вищої, першої, та юнацької ліг  та матчі сьомого  туру другої ліги Рівненського району з футболу  сезону 2019 року.

Мабуть найцікавіший із турів зіграли команди вищого дивізіону цього сезону. Чи підійшла до кінця гегемонія «Славії» у чемпіонаті району?  Великоомелянчани з 2013 року ні разу не втрачали чемпіонство, та поточного сезону найтитулованіша районна команда вдруге втрачає очки. Городоцький РОКО буквально «вигриз» цю перемогу у «Славії», та залишив більше питань чим відповідей. Другий надзвичайно цікавий матч відбувався у Колоденці, де місцевий Будмаркет «Маяк» приймав гостей з Квасилова. Для обох команд поєдинок був надзвичайно важливим, як психологічно так і «турнірно». «Маяк» мав довести що команда не випадково очолює таблицю, а «ЛМЗ-Квасилів» що може перемагати команди які очолюють цю саму тублицю. На полі зустрілися два рівних суперника, та все ж останнє слово було за колоденцями, які перемогли у цьому надзвичайно цікавому протистоянні. «Інтеркарс» призупинив хід  грабівського «Оріона», а «Горинь» вдруге поспіль святкує перемогу, цього разу над ФК «Обарів». Матч який мав відбутися у Бармаках, між ХФК «Надією» та «Продторгобладнанням» перенесено орієнтовано на 2 липня.

Вища ліга. Результати матчів:

РОКО  –  «Славія»  –  2:1
Будмаркет «Маяк»  –  «ЛМЗ-Квасилів»   –  2:1
«Горинь»  –  ФК «Обарів»  –  3:2
«Інтеркарс»  –  «Оріон»  –  2:2
ХФК «Надія»  –  «Продторгобладнання»  –  матч перенесено

В центральному матчі першої ліги «Вікторія» приймала олександрійський «Олімпік». Гра видалася нервовою та непоступливою, адже на кону протистояння було перше місце турнірної таблиці. Та футболісти з Олександрії довели, що успіхи команди не випадковість, та змогли переграти лідера першої ліги, зайнявши його місце. «Вікторія» –  на другому місці, та не слід забувати що у кустинців ще є гра в запасі. Команда з Дядьковичів не змогла скористатися ситуацією щоб обійти «Олімпік» та «Вікторію», несподівано програвши у виїзному матчі колоденському «Фавориту», а «Альянс» мінімально здолав «Рівес», вклинюючись в боротьбу за перші позиції чемпіонату. «ГолДар» впевнено розібрався із «Злагодою», а ФК «Тинне» святкували перемогу над клубом зі Шпанова.

Перша ліга. Результати матчів:

«Альянс»   –  «Рівес»  –  1:0
«ГолДар»  –  «Злагода»   –  3:0
ФК «Тинне»  –  ФК «Шпанів»  –  3:1
«Вікторія»  –  «Олімпік»  –  0:2
«Фаворит»  –  ФК «Дядьковичі»  –  3:1

Завершилось перше коло чемпіонату другої ліги. Так, як команди другої ліги грають у три кола висновки робити ще рано, але вже зараз можна сказати що обійшлося без особливих несподіванок. Грушвицький «Переможець» очолює другу лігу, на другому місці, відстаючи на 4 очка слідує ФК «Понебель», а футболісти з Корнина  – треті. Цікаво, що ФК «Корнин» міг вибороти й друге місце, та в поточному турі «Зірка» дала бій корнинцям, мінімально перегравши та наблизившись до них впритул. ФК «Ясининичі» та шубківський «Зеніт» зуміли «домовитися» та розписали мирову – 2:2, здобувши перші очки в свій актив.

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Понебель»  –  ФК «Новожуків»  –  2:0
ФК «Ясининичі»  –  «Зеніт» –  2:2
«Зірка»  –  ФК «Корнин»  –  2:1
«Сокіл» –  «Переможець»  –  1:5

У трьох лідируючих команд чемпіонату району серед юнаків рівна кількість очок та не все так рівно по кількості ігор. Бармаківська ХФК «Надія-2» має в запасі 2 гри, «ЛМЗ-юніор» – 1 гру, і тільки хлопчаки з Грабова зіграли усі шість ігор із шести. Також, до «трійки» можуть приєднатися найближчі конкуренти в лиці великоомелянської «Славії-2» та ФК «Забороль-юніор», які мають по 2 гри в запасі.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Горинь-2»  –  ФК «Обарів-юніор»  –  1:5
«Комета»  –  «Оріон-2» –  2:3
БМ «Маяк-юніор»  –  «ЛМЗ-юніор» –  1:2
ФК «Городок-юніор»  –  «Славія-2»  –  1:5
ХФК «Надія-2»  –   ФК «Забороль-юніор» –  матч перенесено

 

В четверг, 20 червня, були зіграні перенесені матчі кубка Рівненського району серед юнаків сезону 2019 року.

1/8 фіналу кубка (Група А)

“Оріон-2″(Грабів) – ХФК “Надія-2”(Бармаки)   –  0:3

1/4 фіналу кубка (Група Б)

“ЛМЗ-юніор”(Квасилів) – ФК “Забороль-юніор”   –  1:7

12345
(Оцінок немає)
Loading...