райкоманди

Наші в області та в чемпіонаті серед аматорів

Завершилися чемпіонат та першість Рівненської області з футболу сезону 2019 року. Рівненський район у вищому дивізіоні представляла клеванська “Коливань”, а в першості  –  “ОТГ Клевань-Оржів”. “ОДЕК” продовжує лідирувати в Групі 1 чемпіонату України з футболу серед аматорськиї команд.

Досить непогано завершила нинішній сезон “Коливань”. Клеванці показали себе міцним середняком, і як результат –  заслужене шосте місце в турнірній таблиці. Лише одного очка не вистачило команді щоб зрівнятися з млинівською “Іквою”, яка посіла п’яту сходинку.
А от юнаки “Коливані” могли зазіхнути і на четветру позицію “турнірки”, але в підсумку розділили п’яте-шосте місце з гощанським колективом.

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату Рівненської області
з футболу сезону 2019 року

турнірка

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату Рівненської області
з футболу серед юнаків U – 17 сезону 2019 року

турнірка

Якщо порівнювати команду поточного сезону з минулорічним, то “ОТГ Клевань-Оржів” виглядає не найкращим чином. Команда завершила свої виступи у першості області на десятому місці, залишивши за собою тільки “ФЦ Дубно” та “Стандарт-Водник”.

Підсумкова турнірна таблиця першості Рівненської області  з футболу сезону 2019 року

турнірка

 “Деревообробники” цього сезону не брали участі в чемпіонаті області, тому змогли зосередити усі свої сили на чемпіонат України серед аматорів. І виходить це у команди з Оржіва якнайкраще – першеше місце в групі та відрив від Агрону та Епіцентру на вісім та сім очок, відповідно. Командам залишилось зіграти ще більшу половину ігор другого кола, але здається, “ОДЕК” посунути з першого місця уже не вдасться нікому.

Турнірна таблиця чемпіонату України серед аматорів

турнірка

12345
(Оцінок немає)
Loading...