3 тур

“ЛМЗ-Квасилів” та “Переможець” вириваються вперед

У неділю, 26 травня,  відбулися матчі третього  туру вищої, першої, другої та юнацьких ліг Рівненського району з футболу  сезону 2019 року.

У вищій лізі третій тур виявив одноосібного лідера турнірки. Ним стала команда з Квасилова, яка завдяки голам на останніх хвилинах гри, вирвала перемогу та першу стрічку чемпіонату. Третє та друге місце розділили бармаківський «Інтеркарс» та «Оріон» з Грабова. Грабівці мінімально здолали «Горинь», а «Інтеркарс» розромив  городоцький РОКО. Перемігши з хокейним рахунком ФК «Обарів»,  «Славія» нарешті набирає перші очки. Неприємний інцидент стався під час матчу «Продторгобладнання» – Будмаркет «Маяк», після якого гра так и не була дограна до кінця. Доля інциденту вирішуватиметься на найближчому КДК.

Вища ліга. Результати матчів:

«Славія»  –  ФК «Обарів  –  9:3
«Оріон»  –  «Горинь»   –  1:0
«Інтеркарс»  –  РОКО  –  5:1
«ЛМЗ-Квасилів»  –  ХФК «Надія»  –  3:1
«Продторгобладнання»  –  Будмаркет «Маяк»  –  матч не дограно до кінця

Дві команди з першої ліги закінчили третій тур із стовідсотковим результатом – ФК «Дядьковичі» святкували перемогу над великоолексинським «Рівесом», а «Вікторія» розгромила ФК «Шпанів». Мабуть ніхто не очікував на старті чемпіонату першої ліги бачити саме ці команди в лідерах, як і перебування «Рівеса» в аутсайдерах турнірки. «Альянс» нарешті здобуває перші три очка, а «Олімпік» повторює результативність першого туру, та «громить»  ФК «Тинне». Гру між «Злагодою» та колоденським «Фаворитом» перенесено на пізніший термін.

Перша ліга. Результати матчів:

«ГолДар»  –  «Альянс»  –  2:4
«Рівес»  –  ФК «Дядьковичі»   –  0:2
ФК «Шпанів»  –  «Вікторія»  –  1:5
«Олімпік»  –  ФК «Тинне»  –  6:1
«Злагода»  –  «Фаворит»  –  матч перенесено

Грушвицький «Переможець» повторює долю більш іменитого представника вищого дивізіону –«ЛМЗ-Квасілів». В непростому для них матчі, на останніх хвилинах, грушвинці виривають перемогу та очолюють другу лігу одноосібно, залишивши «за бортом» одного з головних конкурентів на чемпіонство – ФК «Понебель». Відразу  чотири колективи вишикувались за «Переможцем»: ФК «Корнин», ФК «Новожуків»,  ФК «Понебель»  та житинська «Зірка». ФК «Ясининичі» та шубківський «Зеніт» поки «пасуть задніх» – команди не набрали жодного очка.

Друга ліга. Результати матчів:

«Переможець»  –  ФК «Понебель»  –  3:2
«Сокіл»  –  «Зеніт»  –  2:1
«Зірка»  –  ФК «Новожуків»  –  3:1
ФК «Ясининичі»  –  ФК «Корнин»  –  1:8

В юнацькій лізі перше місце захопили футболісти з Грабова.  Але не слід забувати що багато матчів не зіграні, та головні конкуренти грабівчан зіграли тільки по дві гри, а ХФК “Надія-2” взагалі провела один поєдинок.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Комета»  –  ФК «Городок-юніор»  –  0:0
ФК «Заборольк-юніор»  –  БМ «Маяк-юніор»  –  4:2
«Славія-2»  –  ФК «Обарів-юніор»  –  6:1
«Оріон-2»  –  «Горинь-2»  –  4:1
«ЛМЗ-юніор»  –   ХФК «Надія-2  –  матч перенесено

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...