засідання

Конференція ГО РРФФ збереться у січні

У п’ятницю, 29 листопада, відбулося 5-те засідання Виконкому РРФФ, де серед низки питань було прийнято дату, час, та місце проведення третьої звітно-виборчої конференції громадської організаії “Рівненська районна федерація футболу”.

Прослухавши доповіді Коломиса Я. та Лаєвського А. члени виконкому затвердили результати змагань з футболу сезону 2019 року та результати опитування представників вищої ліги щодо визначення кращих гравців по амплуа.
Отож, чемпіонство вищої ліги здобув Будмаркет “Маяк”, на другомі місці – “Славія”, а “ЛМЗ-Квасилів” – треті. ФК “Обарів” зайнявши останню стрічку турнірної таблиці перейшов до першої ліги. “Вікторія” завершивши сезон на першому місці першої ліги отримала путівку у вищий дивізіон, а “Злагода” та Фаворит” наступний сезон зіграють вже у другій лізі. В свою чергу лідер другої ліги –  “Переможець” вийшов у першу лігу напряму, а ФК “Новожуків” здобув путівку підвищення у класі у стикових матчах з “Фаворитом”.
Серед юнацьких колективів чемпіоном 2019 року стала “Славія-2”, ФК “Забороль-юніор” – другі, а “ЛМЗ-юніор” – треті.
Кващими гравцями вищої ліги сезону 2019 року стали: кращий воротар – Ю. Шамич (Славія); кращий захисник – В. Момоток (Славія); кращий півзахисник – В. Ткачук (Будмаркет “Маяк”); кращий нападкник – В. Оніщук (Будмаркет “Маяк”).

Також, був затверджений  орієнтований план кошторису надходжень та витрат та календарний план спортивно-масових заходів ГО РРФФ на 2020 рік.
План змагань включив у себе: тренувальний відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району, кубок Рівненського району, кубок Рівненського району серед юнаків, чемпіонати вищої, першої, другої та юнацької ліги Рівненського району з футболу та дитячо-юнацький турнір “Кустинська юність”.

Старт відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу заплановано на неділю, 26 січня 2020 року.

Розподіл м’ячів, отриманих ГО РРФФ за вступ до ГС РОАФ, буде проведено на слідуючому засіданні виконкому, орієнтовано в квітні.

Проведення звітно-виборчої Конференції ГО РРФФ відбудеться у четверг, 23 січня 2020 року в приміщенні Рівненської РДА (малий актовий зал).
Захід розпочнеться об 15:00.

12345
(Оцінок немає)
Loading...