Снимок экрана 2020-09-15 182909

«Інтеркарс» втрачає позиції

Минулого тижня відбулися матчі 7 туру вищої, першої ліги та матчі 7,8 туру другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2020 року.

У зв’язку з фіналом кукба району у вищій лізі відбулося тільки три поєдинки. Центральним матчем туру стала гра «ЛМЗ-Квасилів» – «Інтеркарс». Квасилівчани змогли нав’язати боротьбу одному з лідерів чемпіонату та відібрати очки у команди з Бармаків. Цікаво, що «Інтеркарс» мав нагоду вийти вперед, адже в ворота «ЛМЗ-Квасилів» було призначено відразу два пенальті, по одному в кожному з таймів. Але переграти голкіпера «ЛМЗ-Квасилів» «автомобілісти» так і не змогли. Таким чином «Інтеркарс» обійшов «Славію» маючи в активі плюс одне очко, але в довгостроковій перспективі «Славія» без сумніву скористається осічкою конкурента.

Вища ліга. Результати матчів:
РОКО – «Продторгобладнання» – 2:4
«ЛМЗ-Квасилів» – «Інтеркарс» – 0:0
«Оріон» – ХФК «Надія» – 0:0
Будмаркет «Маяк» – «Вікторія» – матч перенесено
«Горинь» – «Славія» – матч перенесено

ФК “Тинне» знову очолив першу лігу району. Тиннівці розібрались на виїзді з «Альянсом», а ось «Рівес» зіграв у результативну нічию з «Переможцем» , що вилилося для команди другим місцем турнірки. Голишівці виявилися кращими за ФК «Обарів», а «Шпанів» знову втратив очки, цього разу команді з Новожукова. В наступному турі дуже багато буде залежати від матчу «Рівес» – «ГолДар» – очна ставка вирішить хто заслуговує займати одноосібно друге місце турнірної таблиці, а то і зазіхнути на перше, якщо ФК «Тинне» втратить очки.

Перша ліга. Результати матчів:
ФК «Шпанів» – ФК «Новожуків» – 1:2
«Альянс» – ФК «Тинне» – 3:4
«Олімпік» – ФК «Дядьковичі» – 5:2
«ГолДар» – ФК «Обарів» – 3:2
«Переможець» – «Рівес» – 2:2

Відразу два тури за тиждень зіграли команди другої ліги. «Стандарт» впевнено почуває себе у лідерах нижчого дивізіону району, адже завдяки 4 здобутим очкам клуб відірвався від ФК «Корнин» аж на 5 пунктів. В свою чергу корнинська команда набрала тільки 1 бал і в першому колі вище другого місця піднятися уже не зможе. А от впасти на третє цілком можливо. Якщо “Зірка” переможе “Фаворит”, а ФК “Корнин” не впорається зі “Злагодою” в наступному турі, то саме житинці фінішують третіми.

Друга ліга. Результати матчів 7 туру:
«Зірка» – «Стандарт» – 1:1
ФК «Понебель» – ФК «Корнин» – 4:1
«Єдність-Мидськ» – «Фаворит» – 1:1
«Стандарт» – ФК «Понебель» – 3:1
ФК «Ясининичі» – ФК «Городище» – матч перенесено

Друга ліга. Результати матчів 8 туру:
ФК «Городище» – «Єдність-Мидськ» – 1:6
«Фаворит» – ФК «Понебель» – 1:1
ФК «Корнин» – «Зірка» – 1:1
«Стандарт» – «Злагода» – 5:1

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...