12 тур першості

ХФК “Надія” та “Стандарт” скорочують відрив

У неділю, 29 липня,  відбулися матчі 12 туру першості Рівненського району з футболу.

Зігравши перший тур другого кола, команди першої ліги йдуть на тижневий відпочинок, який , без сумнівів дозволить їм підсилитись та з свіжими силами поринути в боротьбу у змаганнях. Кому, можливо, найбільш потрібна перерва, так це лідеру першої ліги; «Оріон» зазнав другої поразки поспіль, а засмутив грабівців «ГолДар», який у першому таймі реалізував одинадцятиметровий, до кінця гри «Оріон» так і не зумів відігратися. В Бармаках місцева ХФК «Надія» переграла «Рівес», намагання якого посунути когось із трійки лідерів на четверте місце успіхом не увінчались. «Вікторія»  закріпилася в «середняках» турнірної таблиці, в домашньому поєдинку розібравшись із шубківським «Зенітом», а «Стандарт» з Тайкурів  підтверджує свій статус фаворита, забивши три сухі м’ячі олександрійському «Олімпіку». В матчі між «Фаворитом» та «Загодою», колоденському клубу була зарахована технічна поразка, оскільки господарі не з’явилися на гру, а запланований календарний матч – «ДіАна» – ФК «Тинне», орієнтовано перенесений на 9 вересня.

Перша ліга. Результати матчів: «ДіАна»(Зоря)  –  ФК «Тинне»(Вересневе)  –  перенесено, «Фаворит»(Колоденка)   –  «Злагода»(М.Шпаків)  –  – : +, «ГолДар»(Голишів)  –  «Оріон»(Грабів)  –  1:0, «Вікторія»(Кустин) – «Зеніт»(Шубків)  –  6:1, ХФК «Надія»(Бармаки)  –  «Рівес»(В.Олексин) –  3:1, «Олімпік»(Олександрія)  –  «Стандарт»(Тайкури)  –  0:3.