стикові

ФК «Новожуків» вже однією ногою у першій лізі

Вчора , 27 жовтня,  відбулися перші перехідні матчі за право виступати у вищій та першій лігах Рівненського району з футболу.

За путівку до вищої ліги змагався минулорічний учасник вищого дивізіону – «Альянс».  Їх візаві хоч і зайняли передостаннє місце «турнірки» та останній відрізок чемпіонату провели на досить непоганому рівні. В результаті команді з Білої Криниці дістався дуже непоступливий суперник. На домашньому полі «Альянс» так і не зумів доставити проблем «Продторобладнню», скоріше заборолівці самі собі ставили палки в колеса. Не зважаючи на досить рівний підсумковий рахунок матчу, заборольський колектив протягом всієї гри був на крок попереду суперника, який з гри забив тільки під кінець матчу, а перший гол у власні ворота, ще в першому таймі, зрізав гравець «Продторга». Отож, скоріш за все, вже у матчі-відповіді сценарій повториться, і «Продторгобладнання» збереже своє місце у вищій лізі району.
У другому поєдинку дня, зустрічалися «Фаворит» та ФК «Новожуків». На відміну від дуелі за вакантне місце у вищій лізі, претендент зумів нав’язати боротьбу, та мабуть, не просто нав’язати, а вже в першому матчі вирішити усі питання хто буде грати у першій лізі а хто вдовольниться нижчим дивізіоном. Отож, на виїзді, новожуківці повністю переграли суперника, забивши чотири м’ячі, а «Фаворит» спромігся лише на  «гол престижу».

Результати стикових матчів:

«Альянс»  –  «Продторгобладнання»  –  2:3

«Фаворит»  –   ФК «Новожуків»  –  1:4

12345
(3 голосів, середній: 3.33 з 5)
Loading...